Ştiri:

Forumul RUFOn este din nou funcțional după ce a primit un upgrade important de software și rulează acum pe un server nou.

Main Menu

Vreti sa cititi ceva dintr-un roman doar aparent SF? Scris de JE, clar ;-)

Creat de Xanadron, 12 Ianuarie 2013, 01:19:48

« precedentul - următorul »

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Ati vrea sa cititi fragmente dintr-o carte epocala :-D inca aflata inca in lucru?

DA - poate merita aflat ce si cum mai halucinezi si dincolo de RUFOn
34 (100%)
NU - fiindca toti prostii cred in vremile noastre ca pot scrie o carte (Cicero dixit)
0 (0%)

Numărul total de membrii care au votat: 34

Votare închisă: 19 Ianuarie 2013, 01:19:48

zana@M

Sper sa conteze si   votul meu  ,Xanadron .Din lipsa de timp nu prea mai intru pe RUFOn ,dar m-ai facut curioasa si am sa intru mereu sa citesc ce ai scris .Sigur e o carte interesanta !
,,TU ESTI CAUZA IAR LUMEA ESTE EFECTUL ,SCHIMBA-TI IDEILE DESPRE LUME -SI LUMEA SE VA SCHIMBA,,

Xanadron

Citat din: zana@M din  12 Ianuarie 2013, 17:35:37
Sper sa conteze si   votul meu  ,Xanadron .Din lipsa de timp nu prea mai intru pe RUFOn ,dar m-ai facut curioasa si am sa intru mereu sa citesc ce ai scris .Sigur e o carte interesanta !
Orice vot conteaza - evident ca si-al tau, draga colega zana@M...

Multumindu-va din nou pentru voturile - repet, suprinzator de unanim favorabile - :roll: cred ca-i cazul ca stimatii moderatori sa inchida topicul asta, devenit deja istorie cumva (eu am blocat oricum votarea).

Pe f. curind deci ...dar pe alt topic (unde-i "pe vine" primul fragment). 8-)
Trăim pe-o planetă nebună - opriţi-o să mă cobor !!!
http://povestoteca.wordpress.com/

StarDust

Hop si io! Sa se stie ca am votat, votul 21(cred) a fost al meu... n-am fost prea atent ca nu am avut timp(nici sa scriu aici). Bafta cu cartea si abia astept sa lecturez si eu!
În credinta au murit toti acestia, fara sa fi capatat lucrurile fagaduite, ci  doar le-au vazut si le-au urat de bine de departe, marturisind ca sunt straini si calatori pe pamînt.  Evrei 11:13-16