Sectiune pentru limba româna > 2012

21.12.2012: In Noua Zeelenda o fi deja Inceputul Sfirsitului Lumii? :-)

(1/11) > >>

Xanadron:
Hmmm, ora locala in Auckland - NZ deja e asta: Current Time: Friday, 21 December 2012, 00:10:24 NZDT

http://www.timeanddate.com/worldclock/city.html?n=22

OMG, :-o zic si io cum vad ca-i la moda acum - inseamna ca a incepuuut ??!!! :roll:

La modul (ne)serios acum: pina si ex-mayasii aia astronomi cred ca se tavalesc de ris in morminte. :lol:

Si-un P.S. numerologic: abia acum vad c-am postat la ora locala 13:13.
Brrr... fuuug deja spre bunkereala finala!!! :-D

fiulploii:
Englezii tocmai ce au denumit o mare portiune din Antarctica dupa numele reginei mama. Deci, daca pica Noua Zeelanda , se inlocuieste cu Antarctica.
  Apropo, UK este un adevarat bunker, lumea isi vede linistita de treaba, politica, shopping si.. altele  :wink:

Xanadron:
Tulai Doamne (si Domni) - sint tot eu, andromedanu' Niquflostiqwu' :martiansmile: (ala cu diversi cumnati / veri / nepoti etc. si-aici pe Terra) si postez din nou in numele cumatrului zis p-aici Xanadron, pe care-l vad ca fumeaza deja a treia tigara in bunker, ca sa verifice sistemul de ventilatie.

Intervin deci din nou doar ca sa repet avertizarea ca n-o sa va putem lua la bord :ufo: si pe voi, RUFOn-istii plecati in Marea Britanie, Italia, Spania sau... mai ales Franta. :-D

Sintem inca-n Red Alert deci: NO GAS, no Global Rapture, sorry.

P.S. ultim - pentru forumistii cu mai mult de 666 Likes :evil: (singurii selectati din pacate pentru Marea Evadare, abia acum observind ca n-avem pneuri de iarna la nava-muma):

Iesiti pe dealuri, stilpi, capitze de fin etc la ora 22:11 GMT_minus-2 cu lanterne, felinare sau macar luminari, :star: ca ne-a inghetzat si radarul de adincime ! :|

La buna vedere! (dac-om reusi sa va zarim, clar). :-D

fiulploii:

--- Quote from: Xanadron on  20 December 2012, 14:18:19 ---Tulai Doamne (si Domni) - sint tot eu, andromedanu' Niquflostiqwu' La buna vedere! (dac-om reusi sa va zarim, clar). :-D

--- End quote ---
Mai, ficioru' lu' Nicu Flosticu Wu , voi ce respirati acolo pe nava aia / Ca pari cam dubios  :lol: II fi vreo holograma de automat . Dovedeste ca esti cine zici, pls.

alx:

--- Quote from: Xanadron on  20 December 2012, 14:18:19 ---Iesiti pe dealuri, stilpi, capitze de fin etc la ora 22:11 GMT_minus-2 cu lanterne, felinare sau macar luminari, :star:

--- End quote ---

Mda...si transmisia s-a efectuat din Mijlocul Atlanticului!  :abduct:

--- Quote from: fiulploii on  20 December 2012, 14:22:14 ---Mai, ficioru' lu' Nicu Flosticu Wu , voi ce respirati acolo pe nava aia / Ca pari cam dubios  :D II fi vreo holograma de automat . Dovedeste ca esti cine zici, pls.

--- End quote ---
   Nu e bre...nu văzuși cum s-a dat de gol? Apăi ce,noi avem GMT-2?   Ete na...aci îi GMT+2...
Asta sigur îi de la partea adversă,aia cam solzoasă... adică ȚEAPĂ BRE!

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version