Sectiune pentru limba româna > Evenimente OZN în România

Armata Română și OZN-urile

<< < (2/10) > >>

fiulploii:

--- Quote from: Nox on  09 December 2012, 16:36:02 ---Sunt singurul care crede că momentul ales pentru un astfel de articol este cel puţin curios?

--- End quote ---
Dar eu sunt singurul care crede ca se profita de o anumita psihoza pentru a da drumul la ceva informatii?
 Acum e momentul propice. Oricum, se vor arunca pe piata o gramada de info false.
Parerea mea..

calator astral:
     revin in forta la unul din subiectele lasate temporar in stand-by.

Am pus in sfarsit mina pe marturia video a comandorului Smoleanu !

Impresionant. Dl Smoleanu e dispus sa organizeze un interviu cu cei 9 militari din cele trei elicoptere, cu conditia nu fie identificabili.

vizionare placuta, ascultati-l si ulterior interveniti.

OZN

:rocket:
                       calator

Nox:

--- Quote from: calator astral on  14 December 2012, 22:21:03 ---     revin in forta la unul din subiectele lasate temporar in stand-by.

Am pus in sfarsit mina pe marturia video a comandorului Smoleanu !

--- End quote ---

De ce exagerezi? Auzi tu la el! Materialul video exista pe Youtube de când a apărut şi articolul scris.

calator astral:

--- Quote from: Nox on  14 December 2012, 23:46:21 ---
De ce exagerezi? Auzi tu la el! Materialul video exista pe Youtube de când a apărut şi articolul scris.

--- End quote ---

?! cum asa "exagerez"?
 pai de ce nu l-ai postat tu?

interviul asta a fost postat zilele trecute sub titlu simplu "ozn", cauta deci acu in caru cu fin!
o suta de vizionari doar.

daca punea cineva linku spre acest video ar fi avut mii de vizionari deja, nu crezi?

minimizezi

asta te descurajeaza. la  ce bun sa te mai zbati sa completezi unele topicuri daca ai parte de observatii de acest tip....

ca si pe topicu "Nanesti", doua comentarii aiurea, ca prezentatoarea e frumoasa si ca Nanesti nu e sat, e "comuna".

ar trebui sa te misti tu nox si sa aduci ceva elemente noi pe ruf9n in loc sa critici.

StarDust:
calator astral exact aceasta filmare e prezenta in link-ul pus de alx la deschiderea topicului  :roll:

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version