Ştiri:

Forumul RUFOn este din nou funcțional după ce a primit un upgrade important de software și rulează acum pe un server nou.

Main Menu

Interviu c-un "Mic Gri" in DNI Dept of Naval Intelligence Level 27 ?!

Creat de Xanadron, 25 Iunie 2012, 17:54:12

« precedentul - următorul »

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

elena78

Citat din: @biss din  27 Iulie 2012, 00:16:48

  Dupa unele voci MG= clone= ?

nu cred ! parerea mea  e  ca omuletii gri sunt entitati astrale  la fel si reptilienii   si zanele etc ,sunt oameni care au iesit  din planul fizic si au intrat in cel astral  in lumea extrasenzoriala au vazut aceste entitati !Daca cititi cartile  din seria Montauk  (sunt uluitor de interesante)  acolo spune ca  20% din rapiri sunt  opera  omuletilor gri -cenusii iar restul 80% din rapiri este opera  guvernului ocult   ...ambele  grupe colectioneaza  atat   ovule cat si sperma persoanelor rapite (sa nu uitam cazul adevarat al persoanei  cunoscuta  cu  numele ,,Giovanna rapita de alieni,, ,este o istorie adevarata  iar Giovanna  stie prea multe insa nu vrea sa spuna...)mai multe va poate spune cartile din seria Montauk cu privire la ozn-uri ,extraterestrii ,experimente oculte  s.a.m.d.Cartile ,,Intalnire in Pleiade -O privire  din interior  asupra OZN-urilor ,,Soarele Negru ,,,Montauk revizitat -aventuri in sincronicitate ,Piramidele din Montauk ,,etc ,citind aceste carti veti gasi raspunsuri la o infinitate de intrebari !

revenind  la fraza de mai sus,, Dupa unele voci MG= clone= ?
eu zic ca nu ,poate contrar ...
avand in vedere   ca omuletii  cenusii  si nu numai.. fac experimente in laboratoarele spatiale  pentru a crea sau mai bine zis a clona o noua rasa hibrida intrebarea mea este:aceasta rasa hibrida  va pune stapanire  pe Pamant?????? 

abyss

Citat din: elena78 din  27 Iulie 2012, 18:44:56
nu cred ! parerea mea  e  ca omuletii gri sunt entitati astrale  la fel si reptilienii   si zanele etc ,sunt oameni care au iesit  din planul fizic si au intrat in cel astral  in lumea extrasenzoriala au vazut aceste entitati !Daca cititi cartile  din seria Montauk  (sunt uluitor de interesante)  acolo spune ca  20% din rapiri sunt  opera  omuletilor gri -cenusii iar restul 80% din rapiri este opera  guvernului ocult   ...ambele  grupe colectioneaza  atat   ovule cat si sperma persoanelor rapite (sa nu uitam cazul adevarat al persoanei  cunoscuta  cu  numele ,,Giovanna rapita de alieni,, ,este o istorie adevarata  iar Giovanna  stie prea multe insa nu vrea sa spuna...)mai multe va poate spune cartile din seria Montauk cu privire la ozn-uri ,extraterestrii ,experimente oculte  s.a.m.d.Cartile ,,Intalnire in Pleiade -O privire  din interior  asupra OZN-urilor ,,Soarele Negru ,,,Montauk revizitat -aventuri in sincronicitate ,Piramidele din Montauk ,,etc ,citind aceste carti veti gasi raspunsuri la o infinitate de intrebari !

revenind  la fraza de mai sus,, Dupa unele voci MG= clone= ?
eu zic ca nu ,poate contrar ...
avand in vedere   ca omuletii  cenusii  si nu numai.. fac experimente in laboratoarele spatiale  pentru a crea sau mai bine zis a clona o noua rasa hibrida intrebarea mea este:aceasta rasa hibrida  va pune stapanire  pe Pamant?????? 
OK!
Nu crezi iar parerea ta se bazeaza pe ce? in afara de carti citite, desigur. :) Seria Montauk e un sifon, mai putin poate prima carte.
Tu ai avut experiente cu MGees? Ai dori sa ai? :) Adica de ce nu informatii de prima mana in loc de cico-moco din literatura subculturii UFO?
Cine e Giovana? Ce-i cu sperma si toate muraturile alea? Off doamne...



padme

Citat din: elena78 din  27 Iulie 2012, 18:44:56
(sa nu uitam cazul adevarat al persoanei  cunoscuta  cu  numele ,,Giovanna rapita de alieni,, ,este o istorie adevarata  iar Giovanna  stie prea multe insa nu vrea sa spuna...)
Giovanna si-a dat cu stangu'n dreptu in avantul dezvaluirilor - daca ramanea la prima era mai credibila.

Nu mai stiu ce e scris aici despre ea dar recitind una dintre postari imi aduc aminte ca "cercetatorul" era Pablo Ayo.

http://www.rufon.org/forum/index.php/topic,2924.msg49272.html#msg49272

Xanadron

Ma vad nevoit sa revin pe scurt (e ultima oara oricum pina-n toamna cel putin), macar ca sa nu ramai cu impresia c-as fi suparat cumva din cauza scepticismului tau, draga padme...
Nu-s deloc, crede-ma (altfel n-as fi intrat pe forumul asta tzacanit :-D prin definitie). Chiar daca argumentele tale au o logica "normala" doar pina la un anumit punct. Vad deci ca unele mici detalii sint totusi necesare:

1. Da, am facut (si) Medicina Generala.
2. Stau perfect cu vederea si chiar am vazut eco-grafia (nu -scopia) cu fat inclus, "neinventat psihic". Ecografie care inca exista.
3. Nimeni n-a fost "incoerent" :roll: pe atunci - excluzind "simpla" stupefactie a obstetricianului, daca la asta te-ai putea referi.
4. Strict medical-simptomatic vorbind, exa n-a avut nici macar vreo hemoragie minora - absolut nimic, doar senzatia de "gol". Pentru asta n-am insa acte/dovezi - logic, nu?
5. Implicit, ipoteza "sarcinii psihotice" cade, ca altfel ajungea poate ca tipa pomenita de tine - sa nasca... aer la 9 luni.
6. La vremea respectiva a fost si ea convinsa de respectivul psihiatru ca... "i s-a parut ca i se pare". :-P
7. Influentzata poate si de faptul ca fatul NU se miscase inca (la cca. 14 sapt. nici nu prea misca, crede-ma pe cuvint).

Cea mai convingatoare dovada pentru mine in sensul interpretarii "stranii" a intimplarii ramin insa spusele exei la 11 ani de la patzanie (cind avea 32). Atunci probabil ca apropierea mortii i-a "deblocat" unele amintiri. :roll:
Zic asta fiindca tot ce mi-a spus intre martie-mai 2010 (dar n-o sa va spun aici pe forum niciodata, fie si doar fiindca-s mult prea multe :lol:) nu putea inventa sub nicio forma (n-avea nici macar de unde sa se... inspire, respingind din principiu fie si ideea de-a citi "nebuneli cu iz SF").

Intr-un anume sens, era deci in postura unor "primitivi" care descriu cu acuratetze de expert detalii tehnice ale unor manipulari medicale complexe. Chiar daca nu avea deloc o minte "primitiva" si-a murit 100% constienta - chiar pe picioarele ei pina-n ultima zi, desi ajunsese o stafie cu ochi verzi - 33 kg la 1,64 inaltime. :cry:

...Si chiar gata acum - la revedere, tabara draga! :-D Ne revedem/citim poate spre toamna, de nu ni s-or ineca ceva corabii... 8-)
Trăim pe-o planetă nebună - opriţi-o să mă cobor !!!
http://povestoteca.wordpress.com/

padme

Ai inteles gresit - nu sunt sceptica tocmai datorita faptului ca o sarcina asa de mare se vede la echo foarte bine, deci....
Eram doar putin...nu stiu cum sa ma exprim, pt ca iluzia unei sarcini a fost o explicatie la indemana si toata lumea a ramas...fericita.
Da, la stupefactia obstreticianului m-am referit, cred si eu ca era stupefiat!
Am zis sa nu te superi pe mine ca m-am luat de tine cumva ca nu ai crezut!
Distractie placuta in vacanta! :)))))))

mm

  N-am nici cea mai mica indoiala asupra realitatii (descifrate) din faptele povestite de tine, Xanadron. Motivul: faptele sunt fapte.

  In orice domeniu profesional se intampla astfel de "realitati" naucitoare si tendinta generala normala (si din contextul social) este de indepartare, eliminare, ignorare a lor. Doar niste indivizi mai meticulosi, indiferenti la parerea lumii despre ei, amanuntesc lucrurile si afla ... lucruri si mai naucitoare. Nici vorba sa se mai poata intelege cu ceilalti (normalii).
  Totusi, frecventa prea mare cu care se intampla evenimentele blocante -in diverse domenii- ne ofera inca un motiv sa le acordam atentie.
Cand te afli la frontierele cunoasterii trebuie sa privesti dincolo de gard.