Ştiri:

Forumul RUFOn este din nou funcțional după ce a primit un upgrade important de software și rulează acum pe un server nou.

Main Menu

Light Angel - fake sau nu ?

Creat de Serban M, 18 Mai 2012, 09:38:07

« precedentul - următorul »

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Serban M

Unknown Winged Creature Caught on Camera

Parerea mea personala este ca lumina se reflecta impecabil, deci, ori un CGI perfect ori nu e fake.

Merita o cautare mai deep, anyone pareri ?

abyss

#1
Din punctul meu de vedere lumina nu se reflecta chiar impecabil decat la o prima vedere. Cel putin pe podeaua aceea lucioasa nu se reflecta cum ar trebui, tinand cont de modul in care peretii se ilumineaza. Apoi totul pare putin regizat, ceva dupa programul de lucru. Dar pana la urma cine e expert in probleme ce tin de fizica angeologica? :) Nimeni, poate doar CIA si Lockheed Martin  :rainbow:

fiulploii

#2
Injeru'   nost' are aripi circulare  :-D
Momentele cadrelor sunt urmatoarele :
0.12   0.38   0.55   1.05   1.14   1.24   1.32   1.39   1.48  1.54   2.02   2.09   2.14   2.20   2.26   2.32   2.38   2.43   2.48   2.53   2.58   3.03   3.08   3.15   3.21   3.29   3.35   3.40   3.45   3.49   3.54   4.01   4.06   4.13   4.19   4.23   4.27   4.32   4.37   4.41   4.45

Scuze pentru calitate  :-D

padme

La cat pare de luminos reflecta cam putina lumina in jur, parerea mea! Si da, cam pare putin regizat, lumea in general nu prea se repede la chestii necunoscute..., nu se reped sa ridice pe cineva de jos, darmite o chestie care habar n-au ce e! Din nou parerea mea! Si nu se uita nimeni in sus, unde s-a ridicat din nou, pt ca e clar ca nu s-a bagat in pamant si d'abia dupa aia s-ar fi uitat dupa vreo urma! Si pana la urma, cine merge cu lanterna dupa el, mai ales in ziua de azi?

StarDust

#4
Eu zic ca e indubitabil "fake"! La lumina pe care o degaja, nu se vede nici o reflexie pe podea, asa cum a zis si @biss Totusi, din comportarea injerului, mie mi-a facut impresia ca era inteligent, si cauta o tufa pentru anumite treburi... altfel nu se explica toata treaba...   Da' l-au gonit ceia cu lanternele...  :roll: :-D
În credinta au murit toti acestia, fara sa fi capatat lucrurile fagaduite, ci  doar le-au vazut si le-au urat de bine de departe, marturisind ca sunt straini si calatori pe pamînt.  Evrei 11:13-16

dorel6

Posibil sa fie cineva care nu avea rabdare sa apara diablo 3.
Forma seamana cu acesta :
http://images.wikia.com/diablo/images/a/a5/Tyrael.gif
Acel "injer" este din diablo 2.(O serie foarte populara printre jucatorii de RPG. Role-Playing-Game)
Doar ca este mult mai luminos si mai transparent !
In mod indubitabil este un fals !

P.S. Incercati sa suprapuneti acel .gif peste poza care StarDust a postat-o.
Există două metode de a cuceri și înrobi o națiune. Una este prin sabie. A doua este prin îndatorare.