Ştiri:

Forumul RUFOn este din nou funcțional după ce a primit un upgrade important de software și rulează acum pe un server nou.

Main Menu

Chemtrail sau nu?

Creat de TeZeu, 02 Decembrie 2011, 13:20:49

« precedentul - următorul »

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

HUNNAM

""""""Tot mai multe avioane care zboară chiar şi la mică altitudine lasă în urma lor dâre ale morţii [chemtrails, dâre alcătuite din substanţe chimice, care nu au nicio legătură cu carburantul sau sistemul de propulsie al avioanelor]. În acest mod, sunt răspândite pe ascuns anumite substanţe care provoacă bolile, epidemiile, suferinţa şi moartea."""""" ....................... LOL.. de fapt despre asta este vorba , orice se intampla este facut cu un scop: sa reduca din nr populatiei care a crescut prea mult si EXISTA RISCUL CA DIN CAUZA GREUTATII PLANETA SA CADA IN GOL =)))))))))))))))..........OMG

angellla29

Citat din: TeZeu din  03 Decembrie 2011, 00:46:20
Pozele au fost facute intr-un interval scurt pentru a le putea surprinde mult mai clar( dupa un interval de timp ele incepeau sa se disperzese ca un fum alb pe cer care se imprastia pe zone mari si ramanea destul de fizibil ceeace ce nu mi se pare nomal). Dar nu mi-a trecut prin cap sa le fac si dupa un interval mai mare de timp :| dar eu tot cred ca sunt Chemtrails.

@angellla29: pozele sunt facute in Craiova dar lucrurile nu se petrec numai intr-un oras ci se aude ca ar fi ceva Global.
@Ganditorul: da intradevar acela este fenomenul.

Intr-un fel banuiam eu...Craiova...mai exact cerul Craiovei a fost brazdat de foarte multe luminite portocalii in noaptea de 30-1 Decembrie....fiul meu le-a filmat cu teefonul....dar nu avem cablu de date....Chiar eu am vazut cateva....Erau foarte multe si cu o viteza extraordinara....Apoi am mai vzut alte avioane(nave) in forma de hexagon...3-4 care mergeau in formatie....Eu si fiul meu le-am catalogat ca pregatiri de razboi....Dar nu stiu ce sa zic...Poate altcineva din Craiova sa  spuna mai multe.....daca vrea.......

Tayka

#17
Citat din: StarDust din  03 Decembrie 2011, 01:38:54
.. incearca sa urmaresti conditiile meteo, evolutia norilor, si sa le corelezi cu "trails-urile"... concluziile le vei trage singur. ;)
Aşa e   8-) De obicei în ultima vreme alea de sus se tot chinuie să mai schimbe ..vremea,că altfel ,,ăl de sus''ne-ar cam trage la rotisor... :-D  :rainbow: :rocket:
Tot ceea ce este fundamental diferit deranjeaza ordinea stabilita (Jean Piere Petite).

TeZeu

#18
Citat din: HUNNAM din  03 Decembrie 2011, 13:03:33
""""""Tot mai multe avioane care zboară chiar şi la mică altitudine lasă în urma lor dâre ale morţii [chemtrails, dâre alcătuite din substanţe chimice, care nu au nicio legătură cu carburantul sau sistemul de propulsie al avioanelor]. În acest mod, sunt răspândite pe ascuns anumite substanţe care provoacă bolile, epidemiile, suferinţa şi moartea."""""" ....................... LOL.. de fapt despre asta este vorba , orice se intampla este facut cu un scop: sa reduca din nr populatiei care a crescut prea mult si EXISTA RISCUL CA DIN CAUZA GREUTATII PLANETA SA CADA IN GOL =)))))))))))))))..........OMG

Vai cat de ironic poti fi noi vorbim aici serios daca era sa glumesc numai deschideam subiectul. Si intradevar ce a scis @Ganditorul asa zic toti ca este. Pana la urma cine vrea sa creada crede( dar nu poti sti ce se ascunde dincolo de cortina  :wink:)

HUNNAM

#19
Citat din: TeZeu din  03 Decembrie 2011, 15:41:41
Vai cat de ironic poti fi ...
.. asta nu-i nimic, pot si mai mult  :wink: ..                                                                             
Citat din: TeZeu din  03 Decembrie 2011, 15:41:41
.. Si intradevar ce a scis @Ganditorul asa zic toti ca este..
.. cat despre asta , nu stiu ce sa zic.. daca mai multe persoane spun /gandesc la fel asta nu inseamna si ca ceea ce cred/spun/gandesc ei este si adevarat  :wink: .. ceea ce cred eu este ca sa exagerat mult , mult , mult , mult , mult , mult ( scz de repetarea cuv "mult".. dar imi plac momentele dramatice  :lol: ) ..

alx

inapoi la subiectul topicului,pt ca daca continuati in ritmul asta,va gasiti mesajele stiti voi unde...
alx
"O piatră nu cade din cer.Sau,daca se intamplă să cada,atunci nu mai e piatră,ci aerolit."

TeZeu

Bine le multumesc celor care si-au dat cu parerea pe subiect.

dodo

Draga Tezeu, chiar daca trail-urile tale sunt nitelus mai lungute decat un simplu contrails, NU sunt chemtrails (modificatori climatici prin dispersie de condensari in stratosfera via particule de metale grele & alte particule chimice). Paternul tipic pentru un contrails este un "criss-cross", nu stiu cum sa-ti explic, daca mergi la un keyword pe google "chemtrails" o sa dai de o gramada de info si poze. Chiar azi dimineata (si nu e prima oara) la locatia unde stau niste tanti avioane s-au jucat "ecosez" pe cerul deasupra casei mele creand patratelele de care iti ziceam. Scopul este intr-adevar modificarea si alterarea recoltelor (si nu numai a recoltelor) prin racirea stratosferei plus toxicizarea de "spray" "natural" neuro alterant, dar nu cred ca Romania poseda o rezerva atat de mare de bani pentru astfel de experimente (deocamdata sunt experimente). Asa ca stai linistit, NU ai chemicale pulverizate in aer ca sa te afecteze. Dar nu evita sa nu te arati mirat cand NU din cauza vreunei "profetii Maia" vom fi nitelus mai putintei.  Chiar si fara razboaie (desi razboiul climatic e si ala un razboi) vom putea redresa economia prin imputinare de guri de hranit (de obicei razboaiele "clasice" aveau acest rol). Misto tara, Romania! Si sa ramana asa. Pace si sanatate.