Ştiri:

Forumul RUFOn este din nou funcțional după ce a primit un upgrade important de software și rulează acum pe un server nou.

Main Menu

ceva ciudat / real

Creat de HUNNAM, 05 Decembrie 2011, 09:48:30

« precedentul - următorul »

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Aliosa

Citat din: HUNNAM din  07 Decembrie 2011, 12:25:39
Mda , mai bine te abtineai decat sa scrii ceva ce nu are sens, explicatiile pe care le-ai dat, desi sincer nu cred ca era cazul si nici nu cred am cerut vreo explicatie sau vreo "anchetare" a subiectului =))))))) ,( nu stiu ce ancheta ati fi putut face voi cu pregatirea pe care o aveti ), sunt total lipsite de logica.
Faptul ca am fost ironic nu inseamna ca am fost violent in limbaj si exprimare .. nu cred ca am folosit un limbaj trivial.
Cei care s-au simtit ofensati  probabil  la cat de agramati si afoni sunt .. nu si-au dat seama ca habar nu au pe ce lume traiesc..
IN LUMEA DE UNDE VENITI VOI, NU STIU CE LUME SI NICI NU MA INTERESEAZA , GHEARELE UMBLA SINGURE DE NEBUNE PE STRADA??... wake up to reality!!


PS:  daca am lovit pe cineva imi cer scz , sper sa nu lase urme ..
M-ai amuzat, ai un LIKE :D
Dupa ce ai scris mai sus, nu mai inteles rolul postarii ?

"Lipsit de logica" itzi spun , citeste-ti afirmatiile sa vezi ce intelegi :)

HUNNAM

#16
Citat din: Aliosa din  07 Decembrie 2011, 13:21:54
M-ai amuzat, ai un LIKE :D

ma bucur ca am facut putina lumina in viata ta plina de intuneric =))))))))))))))))))))))))) , ceea ce nu inteleg eu este ce ai vrut sa zici cu :   
Citat din: Aliosa din  07 Decembrie 2011, 13:21:54
Dupa ce ai scris mai sus, nu mai inteles rolul postarii ?..

tu iti dai seama ca nu are nici un sens ce ai scris? ma refer la ce ai scris dupa virgula.. poate ai pus in + ceva , in fine                                                                                                                                                 
Citat din: Aliosa din  07 Decembrie 2011, 13:21:54
"Lipsit de logica" itzi spun , citeste-ti afirmatiile sa vezi ce intelegi :)

eu inteleg multe.. tu intelegi?
eu stiu ce am vrut sa zic.. tu stii ce vrei sa spui?

cred ca ai vrut sa ma corectezi , dar nu vad cum cand tu ai scris "itzi" asa.. iti dai seama cat de agramat esti?

si poate vi cu niste argumente.. la ceea ce am scris eu si este gresit



alx

#17
Citat din: HUNNAM din  07 Decembrie 2011, 12:25:39
Mda , mai bine te abtineai decat sa scrii ceva ce nu are sens, explicatiile pe care le-ai dat, desi sincer nu cred ca era cazul si nici nu cred am cerut vreo explicatie sau vreo "anchetare" a subiectului =))))))) ,( nu stiu ce ancheta ati fi putut face voi cu pregatirea pe care o aveti ), sunt total lipsite de logica.
Faptul ca am fost ironic nu inseamna ca am fost violent in limbaj si exprimare .. nu cred ca am folosit un limbaj trivial.
Cei care s-au simtit ofensati  probabil  la cat de agramati si afoni sunt .. nu si-au dat seama ca habar nu au pe ce lume traiesc..
IN LUMEA DE UNDE VENITI VOI, NU STIU CE LUME SI NICI NU MA INTERESEAZA , GHEARELE UMBLA SINGURE DE NEBUNE PE STRADA??... wake up to reality!!


PS:  daca am lovit pe cineva imi cer scz , sper sa nu lase urme ..

mai draga! i-am sanctionat pe unii si altii pentru mai putin decat ai facut tu in mesajul citat...
lucrurile stau cam asa:ai postat pe forumul asta o intamplare.colegii si-au spus parerea,fie ea buna/rea,respectiv convenabila/inconvenabila tie.Nu se face sa te apuci sa jignesti oameni,pentru ca tu nu ai de unde sa stii ce studii are fiecare,ce pregatire,ce EXPERIENTE anterioare a avut...asa ca din punctul asta de vedere ai dovedit ca nu esti decat un copil razgaiat,obraznic si complet lipsit de bun simt,indiferent de studii.Nu mai sunt dispus sa tolerez un astfel de comportament din partea ta,asa ca ai 2 optiuni:1   iti ceri scuze de la cei pe care i-ai jignit,iti revizuiesti comportamentul,si poti continua sa fii membru al acestei comunitati.  2. te moderez si uit sa-ti mai aprob mesajele pe forum.


astept alegerea ta...sper sa fie varianta nr1.

alx


Editare ulterioara 
Citat din: HUNNAM din  07 Decembrie 2011, 14:07:19
ma bucur ca am facut putina lumina in viata ta plina de intuneric =))))))))))))))))))))))))) , ceea ce nu inteleg eu este ce ai vrut sa zici cu :   
tu iti dai seama ca nu are nici un sens ce ai scris? ma refer la ce ai scris dupa virgula.. poate ai pus in + ceva , in fine                                                                                                                                                 
eu inteleg multe.. tu intelegi?
eu stiu ce am vrut sa zic.. tu stii ce vrei sa spui?

cred ca ai vrut sa ma corectezi , dar nu vad cum cand tu ai scris "itzi" asa.. iti dai seama cat de agramat esti?

si poate vi cu niste argumente.. la ceea ce am scris eu si este gresit




tocmai ce ai ramas fara variante ajutatoare,asa ca incepand din acest moment esti moderat.poate asa o sa-ti vina mintea la cap.
"O piatră nu cade din cer.Sau,daca se intamplă să cada,atunci nu mai e piatră,ci aerolit."

Xanadron

Citat din: Xanadron din  07 Decembrie 2011, 12:57:23
Of-of, mai-mai colega HUNNAM...se vede ca nu doar... huni n-ai, :-D ci nici simtul masurii - fiindca vad cum continui cu aprecierile nemeritate de colegi nu chiar "agramati si afoni". :wink:

Sper totusi c-o sa mai stai o vreme prin zona asta - macar ca sa te lamuresti in timp ca mai exista totusi p-aici pe RUFOn si persoane chiar pregatite si implicit capabile sa analizeze chestii cu mult mai imbirligate :evil: decit mica ta intimplare... 8-)

Citeodata-i nevoie sa ma autocitez 8-) fiindca vad ca ramai intzepenit in aceleasi arcane de orgoliu antiproductiv, colega HUNNAM (observi cit de "agramat" mi-s si JE, scriind unele cuvinte cu "tz")... :lol:

Printre (multe) altele, te-as sfatui deci amical sa corectezi pe altii abia dupa ce-ti dispare lenea de-a incepe frazele cu majuscula.  :wink:
Trăim pe-o planetă nebună - opriţi-o să mă cobor !!!
http://povestoteca.wordpress.com/

alx

in urma discutiei purtata pe privat(a) cu userul HUNNAM,o sa cer adminului banarea pe perioada nelimitata a contului.
     Topic Blocat   alx
"O piatră nu cade din cer.Sau,daca se intamplă să cada,atunci nu mai e piatră,ci aerolit."