Ştiri:

Forumul RUFOn este din nou funcțional după ce a primit un upgrade important de software și rulează acum pe un server nou.

Main Menu

Parere poze Hoia-Baciu

Creat de ryn, 17 Ianuarie 2007, 15:02:17

« precedentul - următorul »

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

xennon_2000

Daca vrem sa credem ca este un fen paranormal....asa si este....pana la urma crd ca este mai mult interpretare...am studiat-o din toate "unghiurile"

BLaCkWid0

Sincer, in poza rosie, poza.jpg, in cerc eu vad imaginea capului unui porc  :-D... serios, se observa foarte clar ochii si ratul... asa ca, personal, nu mi se pare deloc demonica aparitia  :evil:

Arckadii

Mai dispune altcineva de fotografii facute la Hoia-Baciu pe care sa le analizam?


Ark

jean

#18
Si rusii au o padure Hoia- Baciu sau macar o plantatie? Vezi poza atasata. Cum explicati ca, toti copacii au tulpina curbata la fel?....
Adevarul este dincolo de noi

Aliosa

Citat din: jean din  21 Octombrie 2011, 15:17:49
Si rusii au o padure Hoia- Baciu sau macar o plantatie? Vezi poza atasata. Cum explicati ca, toti copacii au tulpina curbata la fel?....
Am impresia ca e o moda intre plante :))) efectu' de turma :D, din ce am inteles legat de padurea Hoia - Baciu multi s-au curbat peste noapte ... .
Sincer parerea mea este ca e un o chestie naturala si nu supranaturala, cum am mai spus, m-am plimbat 4-5 ani (anii 80)prin padurea respectiva dupa ciuperci si nu am simtit sau vazut ceva necurat.

jean

Pai eu te cred, ca nici echipa Rufon care a fost acolo de mai multe ori nu a vazut ceva special. Dar cum ramane cu ceilalti care vorbesc de radiatii, fenomene plasmatice si alte alea? Oameni cu carte, fizicieni.
Adevarul este dincolo de noi

Aliosa

Citat din: jean din  21 Octombrie 2011, 16:42:50
Pai eu te cred, ca nici echipa Rufon care a fost acolo de mai multe ori nu a vazut ceva special. Dar cum ramane cu ceilalti care vorbesc de radiatii, fenomene plasmatice si alte alea? Oameni cu carte, fizicieni.
Un raspuns simplu, halucineaza :D sau mai bine zis cine vrea sa vada ceva o sa vada pretutindeni acel ceva.

Vlad6

in luna noiembrie am sa merg si eu in padurea baciu,si voi face noi fotografii.am sa le pun pe forum pentru a fi analizate de catre oricine vrea :D

Ganditorul

Ca sa ajungi acolo trebuie sa sti traseul.
Poate cineva sa explice cum se ajunge acolo, in padurea Hoia Baciu, poiana rotunda - din Cluj la dreapta, la stanga, pe centru... etc etc