Ştiri:

Forumul RUFOn este din nou funcțional după ce a primit un upgrade important de software și rulează acum pe un server nou.

Main Menu

Ce fel de...?

Creat de alx, 20 Noiembrie 2011, 23:56:23

« precedentul - următorul »

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

alx

Citat din: Tayka din  21 Noiembrie 2011, 23:54:21
Acel avion mare putea fi şi un avion militar cisternă pentru chemtrails-uri.Şi care probabil încărcat la maxim se grăbea spre..ionosferă.
posibil...cine stie.insa putin probabil,pentru ca atata timp cat l-am putut urmari eu,NU PAREA SA URCE! sigur,parere subiectiva,dar eu am observat doar ca parea sa zboare mai repede...atata tot...
"O piatră nu cade din cer.Sau,daca se intamplă să cada,atunci nu mai e piatră,ci aerolit."

Ganditorul

Nu mai vb de anomalii meteo si incepem sa ne invatam cu inundatiile ca magarul cu sacul.
Privind ceea ce se intampla azi prin Romania putem sintetiza ca am avut inundatii pe traseul Transalpina, in localitati apropiate (100km) la diferente de o zi, "potopul" coborand spre Dunare din zona subcarpatica mentionata pe 2 cai - spre timis si spre Severin. Al drk traseu al apei ...

Ca o comparatie - daca azi ar fi fost "potop" si ar fi fost inundat cartierul Militari din Bucuresti maine "potopul" va inunda cartierul Berceni (care azi e sub soare si arsita) iar poimaine va fi inundat Pantelimonul (care a avut parte de soare pana in ultimul moment). Daca asta e vreme normala atunci ...

Arhanghelul

Prin credinta a fost mutat Enoh de pe pamânt, ca sa nu vada moartea. Si n-a mai fost gasit, pentru ca Dumnezeu îl mutase. Caci înainte de mutarea lui, primise marturia ca este placut lui Dumnezeu.   Evrei 11:05

Ganditorul

Cald de te topesti pe asfaltul oraselor - asa ca va ofer un pic de racoare ...


https://www.youtube.com/watch?v=8ul6LqZJl-E&index=3&list=PL38A1BF5B297D9D0E&hd=1