Ştiri:

Forumul RUFOn este din nou funcțional după ce a primit un upgrade important de software și rulează acum pe un server nou.

Main Menu

Declaraţie

Creat de Nox, 05 Noiembrie 2011, 23:33:11

« precedentul - următorul »

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Nox

Pentru a înlătura viitoare eventuale confuzii şi/sau neclarităţi ţin să vă anunţ că din data de 03 noiembrie 2011 nu mă mai asimilez cu Administraţia Forumului RUFOn, din varii motive pe care nu simt nevoia să le enumăr aici.

Vă mulţumesc.

Nox.
Nu tot ce zboară şi este necunoscut este extraterestru.
All warfare is based on deception. -- Sun Tzu, 600 BC

All types of knowledge, ultimately mean self knowledge. -- Bruce Lee

angellla29

Citat din: Nox din  05 Noiembrie 2011, 23:33:11
Pentru a înlătura viitoare eventuale confuzii şi/sau neclarităţi ţin să vă anunţ că din data de 03 noiembrie 2011 nu mă mai asimilez cu Administraţia Forumului RUFOn, din varii motive pe care nu simt nevoia să le enumăr aici.

Vă mulţumesc.

Nox.

Domnule Nox...cu tot respectul...dar poate mai reveniti...asupra deciziei luate...zic si eu...acum decizia ramane la d-voastra!!!

romulus

Citatdin data de 03 noiembrie 2011 nu mă mai asimilez cu Administraţia Forumului RUFOn, din varii motive pe care nu simt nevoia să le enumăr aici.
De ce ?
Am zis !
"Zisa cel nebun intru inima sa :Nu este Dumnezeu"
Psalmul 52 al lui David

Nox

#3
Citat din: romulus din  06 Noiembrie 2011, 21:33:20
De ce ?
Am zis !

Cum am spus, nu simt nevoia să le enumăr aici.
Oricum, nu plec niciunde, o să mai intru, o să mai citesc, o să mai scriu una două şi o să le mai dau peste nas unora.

P.S. De asemenea nu simt nevoia să dezvoltăm subiectul ăsta. Decizia e luată, definitivă şi irevocabilă!
Nu tot ce zboară şi este necunoscut este extraterestru.
All warfare is based on deception. -- Sun Tzu, 600 BC

All types of knowledge, ultimately mean self knowledge. -- Bruce Lee

dab270277

Si eu am fost enervat de NOX uneori prin raspunsurile "reci". Cu toate astea am intrat de cel putin 3/4 ori pe zi. Chiar daca de cele mai multe ori am fost enervat de modul de abordare a lui calator_astral totusi nu pot sa nu remarc ca lipsa lui de pe acest forum se simte. Cel putin imi este dor de intriga creata de el. Nu sunt de acord ca acest forum este in cadere libera. Am ajuns poate in punctul in care am acumulat prea multa informatie. Avem poate doar nevoie de un timp sa o procesam. De multe ori poate am enervat si eu la randul meu alti utilizatori dar nu a fost cu intentie. Desii avem toti pareri diferite avem totusi un lucru care ne uneste. RUFON.
"The history of our race, and each individual`s experience, are sown thick with evidence that a truth is not hard to kill and that a lie told is immortal." Mark Twain

Tayka

Eu intru pe Rufy ca să mă relaxez,şi să mai învăţ câte ceva,(că deh, nici odată nu e prea târziu),  :? :-D Alţii intră să-şi etaleze cunoştinţele(sau ne-cunoştinţele)  :roll:,alţii intră pur şi simplu mergând pe contrasens, :x,alţii scriu două vorbe alergând după steluţele acelea nenorocite(pe care eu tare le-aş mai desfiinţa şi cu f.mare plăcere) :-D.Cei mai enervanţi sânt însă..misionarii,şi nu pentru ideia pe care o promovează,ci pentru insistenţa cu care o fac,şi pentru că sânt convins că nu  pomovează nimic din convingere ci doar pentru..slujbă. :wink:
Şi mai cred eu că toate acestea plus multe altele(asemănătoare )l-au determinat şi  pe Nox să-şi prezinte ,,demisia'',şi pe alţii să rămână mai mult prin culise. 8-)
Tot ceea ce este fundamental diferit deranjeaza ordinea stabilita (Jean Piere Petite).