Declinare responsabilitate
Părerile exprimate pe acest forum aparțin utilizatorilor acestora și nu pot fi considerate ca fiind informații oficiale sau promovate de acest site/forum.
În conformitate cu prevederile politicii de confidențialitate acceptate la înregistrare, fiecare utilizator este răspunzător de informațiile publicate pe acest site și nu sunt asumate de administratori sau proprietarul acestui forum.
Mai multe despre politicile de confidențialitate, aici...

Autor Subiect: Din ciclul : Eu ma ascund dar nu ma cauta nimeni :)  (Citit de 9656 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Siona

• Vizitator
Re: Din ciclul : Eu ma ascund dar nu ma cauta nimeni :)
« Răspuns #30 : 03 Mai 2021, 19:04:16 »
Hmm..
Mā mir cā n-am remarcat subiectul ăsta în rāsfoirea "trecutului" RUFOn...probabil din cauza titlului care mi s-a pārut prea puțin demn de atenție.
Nu încetez a mā minuna de diversitatea preocupārilor tale, dle.@fiulploii ! Un altul, mai suspicios, ar fi bānuit cine știe ce tâlcuri...eu doar mā întreb cum de ai ajuns la asemenea preocupare.
Oricum, mirarea mea nu-i relevantā. Subiectul este interesant, și se intâmplā sā posed unele calificāri in domeniu (pe linie sociologicā, sā fiu mai exact). Așadar, mi-aș putea da cu pārerea, dar se impune necesitatea unor precizāri:
1) Cārui scop i-ar servi o asemenea rețea-dispersie ?
2) Cât timp ar trebui sā funcționeze un asemenea construct ?

Sunt elemente de ordin practic, funcție de care te-aș putea lāmuri dacā o astfel de rețea ar putea avea o funcționalitate viabilā (intrucât bānuiesc cā te referi la un ansamblu uman, nu cibernetic).

Grifoane!

Tu stii ce faci aici?| Discreditezi toti membri de baza ai Rufonului care , vezi bine, apreciaza subiectul,..ideea!

Esti cunoscator in ale platonismului? Le ai cu d'alde Platon? Stii ce e aia factor conducator ?

Si per similitudine, poate fi si in opozitie aceeasi afirmatie?

Offline alx

• Administrator
  • MAESTRU
  • *
  • Mesaje postate: 2,170
  • Gen: Bărbat
  • E greu sa vorbesti despre adevar...
  • Liked: 529
  • Likes Given: 668
« Răspuns #31 : 04 Mai 2021, 18:55:21 »
Grifoane!

Tu stii ce faci aici?| Discreditezi toti membri de baza ai Rufonului care , vezi bine, apreciaza subiectul,..ideea!

Esti cunoscator in ale platonismului? Le ai cu d'alde Platon? Stii ce e aia factor conducator ?

Si per similitudine, poate fi si in opozitie aceeasi afirmatie?
@Dida...dacă nu ești cuminte, promit că nu mai pupi cont pe forumul ăsta în viața asta și în următoarele șapte! Așa că vezi-ți de postările tale, și stai deoparte de scandaluri.
”O piatră nu cade din cer.Sau,daca se intamplă să cada,atunci nu mai e piatră,ci aerolit.”

Forum RUFOn

« Răspuns #31 : 04 Mai 2021, 18:55:21 »
Părerile exprimate pe acest forum aparțin utilizatorilor acestora și nu pot fi considerate ca fiind informații oficiale sau promovate de acest site/forum.
În conformitate cu prevederile politicii de confidențialitate acceptate la înregistrare, fiecare utilizator este răspunzător de informațiile publicate pe acest site și nu sunt asumate de administratori sau proprietarul acestui forum.