Ştiri:

Forumul RUFOn este din nou funcțional după ce a primit un upgrade important de software și rulează acum pe un server nou.

Main Menu

Din ciclul : Eu ma ascund dar nu ma cauta nimeni :)

Creat de fiulploii, 04 Octombrie 2011, 02:15:12

« precedentul - următorul »

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Siona

Citat din: Grifon din  05 Ianuarie 2021, 22:55:23
Hmm..
Mā mir cā n-am remarcat subiectul ăsta în rāsfoirea "trecutului" RUFOn...probabil din cauza titlului care mi s-a pārut prea puțin demn de atenție.
Nu încetez a mā minuna de diversitatea preocupārilor tale, dle.@fiulploii ! Un altul, mai suspicios, ar fi bānuit cine știe ce tâlcuri...eu doar mā întreb cum de ai ajuns la asemenea preocupare.
Oricum, mirarea mea nu-i relevantā. Subiectul este interesant, și se intâmplā sā posed unele calificāri in domeniu (pe linie sociologicā, sā fiu mai exact). Așadar, mi-aș putea da cu pārerea, dar se impune necesitatea unor precizāri:
1) Cārui scop i-ar servi o asemenea rețea-dispersie ?
2) Cât timp ar trebui sā funcționeze un asemenea construct ?

Sunt elemente de ordin practic, funcție de care te-aș putea lāmuri dacā o astfel de rețea ar putea avea o funcționalitate viabilā (intrucât bānuiesc cā te referi la un ansamblu uman, nu cibernetic).

Grifoane!

Tu stii ce faci aici?| Discreditezi toti membri de baza ai Rufonului care , vezi bine, apreciaza subiectul,..ideea!

Esti cunoscator in ale platonismului? Le ai cu d'alde Platon? Stii ce e aia factor conducator ?

Si per similitudine, poate fi si in opozitie aceeasi afirmatie?





alx

Citat din: Siona din  03 Mai 2021, 18:04:16
Grifoane!

Tu stii ce faci aici?| Discreditezi toti membri de baza ai Rufonului care , vezi bine, apreciaza subiectul,..ideea!

Esti cunoscator in ale platonismului? Le ai cu d'alde Platon? Stii ce e aia factor conducator ?

Si per similitudine, poate fi si in opozitie aceeasi afirmatie?
@Dida...dacă nu ești cuminte, promit că nu mai pupi cont pe forumul ăsta în viața asta și în următoarele șapte! Așa că vezi-ți de postările tale, și stai deoparte de scandaluri.
"O piatră nu cade din cer.Sau,daca se intamplă să cada,atunci nu mai e piatră,ci aerolit."