Ştiri:

Forumul RUFOn este din nou funcțional după ce a primit un upgrade important de software și rulează acum pe un server nou.

Main Menu

DISCLOSURE: Documentar socant despre Extraterestri/OZN'uri/rapiri

Creat de calator astral, 30 Septembrie 2011, 03:39:10

« precedentul - următorul »

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.


horia2008


Aliosa

Interesant documentarul.
Se poate interpreta si invers in sensul ca : daca in scrierile vechi erau descrisi extraterestri si in zilele noastre credeam in demoni tot acolo se ajunge si concluzia e simpla, nu au intentii bune (pentru noi cel putin).

fiulploii

#3
Documentarul urcat pe youtube in 2009 iar pastorul respectiv este un alt beneficiar de pe urma naivilor de dincolo de lac .
De experimentele sociale marca SiAiEi mai trebuie sa pomenesc? Pentru cei noi, inceputul a fost LSD-ul. Restul , se gaseste pe net .
Spor la tastare si la verificat informatiile postate , inclusiv de mine  :lol:

calator astral

 
Citat din: fiulploii din  30 Septembrie 2011, 21:20:22
Documentarul urcat pe youtube in 2009 iar pastorul respectiv este un alt beneficiar de pe urma naivilor de dincolo de lac .
De experimentele sociale marca SiAiEi mai trebuie sa pomenesc? Pentru cei noi, inceputul a fost LSD-ul. Restul , se gaseste pe net .
Spor la tastare si la verificat informatiile postate , inclusiv de mine  :lol:
:-D cine are timp mai baiatule sa "verifice" prostioarele teleghidate scrise de tine?!...vezi tu vreun rufonist dispus sa ucida pisici negre la miez de noapte de exemplu?...eu rog colegii forumisti sa evite acest tip de "verificare a informatiilor",spun asta deoarece e pacat sa iei viata unui suflet nevinovat,fie el si o mitza neagra...nu va veni nici un extraterestru oameni-buni,poate vreun demon cel mult,si ala la repezeala ca n-are timp de pierdut,tre sa "verifice" si el la rindul lui daca noii sclavi sint motivati si cei in devenire gata pentru semnatura Pactului...si cind vezi cit de multi intra voluntar in capcana,realizezi eficacitatea Satanei,se vede cu ochiu liber ca adeptii Vrajmasului s-au inmultit peste masura...propaganda lor functioneaza,asta e clar.
Spun eu. :evil:

Aliosa

Citat din: calator astral din  30 Septembrie 2011, 23:21:36
  ...si cind vezi cit de multi intra voluntar in capcana,realizezi eficacitatea Satanei,se vede cu ochiu liber ca adeptii Vrajmasului s-au inmultit peste masura...propaganda lor functioneaza,asta e clar.
Spun eu. :evil:
Bine zici, nu sunt io ala religiosu', dar din ce am citit in biblie prea se pupa toate .

fiulploii

Citat din: calator astral din  30 Septembrie 2011, 23:21:36
  :-D cine are timp mai baiatule sa "verifice" prostioarele teleghidate scrise de tine?!..
Esti obraznic baietel , te lasa nervii cand nu ai argumente ?  :lol:


Citat din: calator astral din  30 Septembrie 2011, 23:21:36
.vezi tu vreun rufonist dispus sa ucida pisici negre la miez de noapte de exemplu?..
Atata  poti, atata intelegi , problema ta . Ma bucur insa ca ai reusit sa retii ceva ,  inseamna ca ti-a intrat direct in subconstient fiindca ai atractie pentru malefic  :wink:
Citat din: calator astral din  30 Septembrie 2011, 23:21:36

.eu rog colegii forumisti sa evite acest tip de "verificare a informatiilor

Pai nu, sa accepte ca fraierii ce spui tu din surse care nu iti dau voie sa le desconspiri  :lol:
Citat din: calator astral din  30 Septembrie 2011, 23:21:36

...si cind vezi cit de multi intra voluntar in capcana,realizezi eficacitatea Satanei,se vede cu ochiu liber ca adeptii Vrajmasului s-au inmultit peste masura...propaganda lor functioneaza,asta e clar.
Spun eu. :evil:

Adevar grait-ai , sa ne aducem aminte toti cum te smiorcaiai ca ai intrat in capcana reptiliencei  si nu mai poti scapa de amintirea ei  :lol:
Nu mai esti ,,curat'' , esti de-al lor , gata , orice ai face, ai semnat Pactul .  :roll:

:-) :-) :-)

P.S. Vezi ca esti asteptat  :martiansmile: :evil: :martiansmile: