Ştiri:

Forumul RUFOn este din nou funcțional după ce a primit un upgrade important de software și rulează acum pe un server nou.

Main Menu

Codul lui Oreste - "Sfarsitul Lumii" (17/09/2011) -invitat Emil Strainu

Creat de calator astral, 23 Septembrie 2011, 17:49:27

« precedentul - următorul »

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

calator astral


liviu86

Interesanta emisiune! Pacat ca in ultimul timp Oreste nu a mai avut invitati de acest nivel.
Pacat ca in ultima vreme a disparut si de pe N24 PLUS si de la toate emisiunile la care era invitat.
Pe unde o mai fi? Ce noutati a mai aflat?...
De fiecare data i-am urmarit toate emisiunile cu sufletul la gura.

uforever

Citat din: liviu86 din  24 Februarie 2012, 03:52:11
Interesanta emisiune! Pacat ca in ultimul timp Oreste nu a mai avut invitati de acest nivel.
Pacat ca in ultima vreme a disparut si de pe N24 PLUS si de la toate emisiunile la care era invitat.
Pe unde o mai fi? Ce noutati a mai aflat?...
De fiecare data i-am urmarit toate emisiunile cu sufletul la gura.

Asa este, emisiunea lui Oreste variaza in privinta calitatii, e in functie de invitat, oricat de sarmant este Oreste, un invitat <slab> ii strica emisiunea.Emil Streinu este un invitat exceptional, din cand in cand mai scoate cate o informatie din tolba lui <cu de toate>, omul a fost destul de clar in aceasta privinta, <detinerea informatiei este in functie de nivelul la care te afli>, nici el nu-i de capul lui, dar mai scoate cate o <soparla>. :lol:

liviu86

Avea perfecta dreptate cand vorbea de filmul "Contact". Dupa vizionarea acestui film, iti vin mii de idei si intrebari in minte.
Posibil sau nu, unele filme de gen, trebuie sa aiba cel putin un sambure de adevar.
Ciudat cum se petrec toate...

rontzo

papa Emil Strainu mai are emisiune pe n24 plus- insa e difuzata la ore imposibile- 5- 6 dimineata- asa ca practic nu cred se mai uita prea multi la emisiunile lui...
adica e un fel de "avem- dar n-avem"