Ştiri:

Forumul RUFOn este din nou funcțional după ce a primit un upgrade important de software și rulează acum pe un server nou.

Main Menu

Colectia de harti Lazeria - Este Pamantul gol ?

Creat de Siberia, 11 Septembrie 2011, 08:41:46

« precedentul - următorul »

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

andrei

  Salut!
Iata un material,despre expeditiile amiralului Byrd din marina S.U.A. copie zice-se dupa o banda audio pastrata la,,Hollow Earth Society" din Australia.
Dacă citești doar cărți pe care toată lumea le citește nu vei putea gândi decât cum toată lumea gândește.

angellla29

Sa fie acest fenomen straniu....intrarea intr-o baza  subacvatica si probabil subterana.......aflata sub lacul acesta? Este clar ceva artificial acolo....nu poate fi natural....

Fenomen Straniu

fiulploii

#17
@angellla29
Normal ca e artificial insa....
O sa zici ca am ceva cu tine insa intentia mea e sa facem distinctie intre senzational cu orice pret si sa studiem putin inainte de a posta ceva , macar pentru cei mai tineri si care ne citesc si le e lene sa cerceteze , ca asa is vremurile acum, luam de-a gata tot ce e pe net , corect ?  :roll:
http://www.baraje.ro/baraje/anroc/cerna.htm
Barajul Cerna , de exemplu
Respecte.

angellla29

#18
Citat din: fiulploii din  18 Decembrie 2011, 01:16:30
@angellla29
Normal ca e artificial insa....
O sa zici ca am ceva cu tine insa intentia mea e sa facem distinctie intre senzational cu orice pret si sa studiem putin inainte de a posta ceva , macar pentru cei mai tineri si care ne citesc si le e lene sa cerceteze , ca asa is vremurile acum, luam de-a gata tot ce e pe net , corect ?  :roll:
http://www.baraje.ro/baraje/anroc/cerna.htm
Barajul Cerna , de exemplu
Respecte.

Mersi...nu stiam!!!! Ma bucur ca ai explicat asta...Nu, eu nu caut senzationalul cu orice pret...Doar mi s-a parut foarte interesanta.

Daca va aduceti aminte de threadul postat ce Alx...cu zgomotele acelea de utilaje sau  de motoare.....cred ca ar fi iarasi o conexiune catre teoria Hollow Earth....Existenta tunelelor subterane!!!!

Iar asta e o tampenie....stiu ca asa suna....dar daca "sub' aceste baraje..se afla alte "intrari "secrete catre lumea subterana? Nu le vede nimeni...nu si-ar da nimeni seama....Stii daca vrei sa ascunzi ceva....ascunde-l la "vedere" unde nimeni nu l-ar cauta....Ok...stiu ca suna stupid....Ignorati ideea....