Ştiri:

Forumul RUFOn este din nou funcțional după ce a primit un upgrade important de software și rulează acum pe un server nou.

Main Menu

Fortele malefice

Creat de fiulploii, 01 Septembrie 2011, 04:25:36

« precedentul - următorul »

0 Membri şi 2 Vizitatori vizualizează acest subiect.

Urban

Citat din: Godess Amun din  13 Septembrie 2013, 15:12:07
Il salut pe fiulploii si ma bucur ca a deschis un asemenea subiect.In afara de asta imi mai da si mie posibilitatea sa ma mai departez de topicul " intalnire ciudata cu un extraterestru " de care taaaare greu ma desprind  :lol:,dar uite ca ma desprind .Sunt de acord cu tine ca nu ar trebui sa se confunde extraterestrii cu fortele malefice desi multi dintre ei sunt si malefici.Eu vorbesc din experienta personala.Si anume ca am reusit sa inregistrez vocea unei fete decedate.
Pot pune oricui la dispozitie acea inregistrare.Pana atunci nu as putea sa spun ca " am crezut " sau " nu am crezut " in existenta lor.Cred ca mai degraba am amanat sa cuget sau sa cercetez acest aspect.Asa ca s-a intamplat pur si simplu si mi-a fost teribil de teama.La un moment dat mi-a trecut prin cap sa apas pe butonul de inregistrare al telefonului care se afla in apropiere,deoarece am realizat ca daca as povesti nu m-ar crede nimeni. La reascultarea acestei inregistrari se aud fasiieturi ca si cand s-ar cauta un post de radio.Acestea se aud cand acesta "energie " a fetei moarte,intra si iese din convorbire. De ce spun ca aceasta "energie "( nu stiu alfel cum sa o numesc ) a fost malefica,este pentru ca eu am cunoscut-o sa zic asa intr-o conjunctura in care ea,cel putin asa imi spunea si scria,dorea sa il omoare pe cel care in jurul caruia se afla.Suna ca un film dar a fost realitate si detin inregistrarea,desi este numai jumatate din ea ,prima jumatate am fost ca si paralizata,auzeam ce se intampla acolo dar nu puteam vedea si imi batea inima foarte tare. De atunci eu cred si in forte malefice dar nu le acord premiza ca ar avea puteri nelimitate sau ca ar putea oricand ,oricui sa faca rau.

Foarte interesant, ai putea te rog sa postezi inregistrarea sau macar cateva secunde din ea ca sa o ascultam si  noi?
Multumesc.