Sectiune pentru limba româna > Administratie

Modificare forum: sistemul Likes

(1/6) > >>

spooky:
Asa cum s-a tot discutat pe forum, a fost nevoie de a avea, pe de o parte, un sistem gen Karma, dar pe de alta parte, acesta producea multe alte probleme. Acest lucru poate s-a observat si in sondaje (apropo, erau unii care strigau sus si tare ca rezultatele rezultatele... dar nimeni nu a analizat rezultatele).

Asadar, acum exista sistemul "Imi place" sau "Likes"... de fiecare data cand vrei sa faci o apreciere referitor la postul unui utilizator, asa cum exista si butonul "Like/Imi place" pe Facebook si nu numai.

Nu pot fi date aprecieri negative. Daca vrei, scrii un mesaj... daca nu, te abtii...

Aprecierea "Like" poate fi data atat per subiect cat si pe mesaj, mai putin pe mesaje private. Aprecierile primite de un utilizator se contorizeaza si sunt afisate sub profilul utilizatorului.

Abuzul se pedepseste! Aviza celor ce isi fac scop din asa ceva.

Momentan experimentam. Daca e ok, il pastram, daca genereaza iar probleme, rediscutam si vedem ce e de facut.

Nemultumitii sunt rugati sa dea like la acest subiect si sa isi motiveze nemultumirea. :)

Aliosa:
Pacat ca nu vad nici un "boton" cum nu vedeam cand era si karma, oricum gg cu sistemu la care nu am acces :P

Nox:
Butonul de Like se află în partea din dreapta sus, lângă opţiunea Citat, etc. (vezi ataşamentul).

Dacă mai are cineva probleme este rugat să semnaleze aici.

calator astral:
Nu apare pe mobil nox?

Nox:
Momentan (vreo câteva zile) nu pot confirma dacă merge sau nu pe mobil.

Dacă poate cineva să verifice dacă apare Like-ul cu Tapatalk să posteze rezultatul.

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version