Sectiune pentru limba româna > Administratie

Cum copiem ...

<< < (4/4)

Nox:
Siberia, nu confunda "tipărirea unui subiect" cu tipărirea la imprimantă, de vină e traducerea SMF. Atunci când salvezi o pagină de pe forum apare sub forma "aaa tipărește bbb", etc. Tipărirea se face de fapt într-o zonă de memorie temporară, care după procesarea informațiilor, acestea vor fi introduse într-o bază de date. După cum am zis nici eu nu văd nimic neobișnuit și subscriu la ce spunea AndreiASM.

Siberia:

--- Quote from: Nox on  26 August 2011, 20:32:07 ---Siberia, nu confunda "tipărirea unui subiect" cu tipărirea la imprimantă, de vină e traducerea SMF. Atunci când salvezi o pagină de pe forum apare sub forma "aaa tipărește bbb", etc. Tipărirea se face de fapt într-o zonă de memorie temporară, care după procesarea informațiilor, acestea vor fi introduse într-o bază de date. După cum am zis nici eu nu văd nimic neobișnuit și subscriu la ce spunea AndreiASM.

--- End quote ---

No acuma m-am luminat in sfarsit :) Credeam ca "Tipareste" are valoare de salveaza si exporta informatia catre alta adresa.
Acuma totul s-a clarificat. Multumesc, @Nox.

AndreiASM:

--- Quote from: Siberia on  26 August 2011, 20:37:10 ---No acuma m-am luminat in sfarsit :) Credeam ca "Tipareste" are valoare de salveaza si exporta informatia catre alta adresa.
Acuma totul s-a clarificat. Multumesc, @Nox.

--- End quote ---

Mi-a luat-o Nox inainte cu lamurirea. :D

fiulploii:
Ca sa nu mai deschid un nou topic ca vad o invazie de ''noutati'' postez aici stirea. Daca descarcati programelul collusion de pe aici - asta e varianta pt Google Chrome fiindca eu foloseste chromu'  -
https://chrome.google.com/webstore/detail/collusion-for-chrome/ganlifbpkcplnldliibcbegplfmcfigp?hl=en
vede fiecare cine il urmareste la fiecare pas pe net .
  Distractie placuta!

fiulploii:
  Cine si cum ne citeste in timp real  :evil:

The German Government is now deeply suspicious that the Trusted Platform Module (TPM) technology built into a growing number of Windows 8 PCs and tablets is creating a gigantic back door for NSA surveillance, leaked documents have suggested.

http://news.techworld.com/security/3465259/is-windows-8-a-trojan-horse-for-the-nsa-the-german-government-thinks-so/

Navigation

[0] Message Index

[*] Previous page

Go to full version