Ştiri:

Forumul RUFOn este din nou funcțional după ce a primit un upgrade important de software și rulează acum pe un server nou.

Main Menu

Cum copiem ...

Creat de fiulploii, 18 August 2011, 14:39:42

« precedentul - următorul »

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Nox

Siberia, nu confunda "tipărirea unui subiect" cu tipărirea la imprimantă, de vină e traducerea SMF. Atunci când salvezi o pagină de pe forum apare sub forma "aaa tipărește bbb", etc. Tipărirea se face de fapt într-o zonă de memorie temporară, care după procesarea informațiilor, acestea vor fi introduse într-o bază de date. După cum am zis nici eu nu văd nimic neobișnuit și subscriu la ce spunea AndreiASM.
Nu tot ce zboară şi este necunoscut este extraterestru.
All warfare is based on deception. -- Sun Tzu, 600 BC

All types of knowledge, ultimately mean self knowledge. -- Bruce Lee

Siberia

Citat din: Nox din  26 August 2011, 20:32:07
Siberia, nu confunda "tipărirea unui subiect" cu tipărirea la imprimantă, de vină e traducerea SMF. Atunci când salvezi o pagină de pe forum apare sub forma "aaa tipărește bbb", etc. Tipărirea se face de fapt într-o zonă de memorie temporară, care după procesarea informațiilor, acestea vor fi introduse într-o bază de date. După cum am zis nici eu nu văd nimic neobișnuit și subscriu la ce spunea AndreiASM.

No acuma m-am luminat in sfarsit :) Credeam ca "Tipareste" are valoare de salveaza si exporta informatia catre alta adresa.
Acuma totul s-a clarificat. Multumesc, @Nox.
"The end is the beginning of all things, Suppressed and hidden, Awaiting to be released through the rhythm Of pain and pleasure." - Jiddu Krishnamurti

AndreiASM

Citat din: Siberia din  26 August 2011, 20:37:10
No acuma m-am luminat in sfarsit :) Credeam ca "Tipareste" are valoare de salveaza si exporta informatia catre alta adresa.
Acuma totul s-a clarificat. Multumesc, @Nox.

Mi-a luat-o Nox inainte cu lamurirea. :D

fiulploii

Ca sa nu mai deschid un nou topic ca vad o invazie de ''noutati'' postez aici stirea. Daca descarcati programelul collusion de pe aici - asta e varianta pt Google Chrome fiindca eu foloseste chromu'  -
https://chrome.google.com/webstore/detail/collusion-for-chrome/ganlifbpkcplnldliibcbegplfmcfigp?hl=en
vede fiecare cine il urmareste la fiecare pas pe net .
  Distractie placuta!

fiulploii

  Cine si cum ne citeste in timp real  :evil:

The German Government is now deeply suspicious that the Trusted Platform Module (TPM) technology built into a growing number of Windows 8 PCs and tablets is creating a gigantic back door for NSA surveillance, leaked documents have suggested.

http://news.techworld.com/security/3465259/is-windows-8-a-trojan-horse-for-the-nsa-the-german-government-thinks-so/