Ştiri:

Forumul RUFOn este din nou funcțional după ce a primit un upgrade important de software și rulează acum pe un server nou.

Main Menu

Donează: Susține RUFOn făcând o mică donație!

Creat de Nox, 09 August 2011, 01:21:21

« precedentul - următorul »

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Nox

Donează: Susține RUFOn făcând o mică donație!

Fac acest anunț ca urmare a discuțiilor de astăzi.

Cazul concret a fost în sensul: "OK, modulul de karma nu e bun, e depășit, vrem altceva mai bun...etc". Bun am înțeles asta, am discutat cu Paul şi am căutat o alternativă la modulul de karma. Din păcate, mai ales pentru români, nu totul în lumea asta e pe gratis, cum nici alternativa pentru modulul de karma (http://www.smfpacks.com/likes) nu e gratis, ci costă 15 USD.

Haideți să considerăm acesta primul pas în a face ceva oarecum concret. Nu e vorba de cei 15 USD per se. E important felul cum rezolvăm problema. Toate filosofiile de pe acest forum nu fac cât o ceapă degerată dacă nu suntem capabili și să aplicam, măcar unu la suta din ele. Nu lăsați totul pe seama unui singur om. Numai împreună putem face ceva astăzi.

Deci cine vrea poate să facă o mică donație prin sistemul PayPal pentru RUFOn.org. Urmati legatura catre aceasta pagina unde puteti face donatii prin PayPal.

Nu vă așteptați să fiți trecuți pe nu știu ce listă/pagină de onoare ş.a.m.d, sau să postați pe aici că am donat suma x, y, z.

După cum am spus, acesta este un anunț și prin urmare nu e deschis dezbaterii. Pentru alte întrebări sau/şi lămuriri puteți să-mi trimiteți un mesaj personal.

Nu tot ce zboară şi este necunoscut este extraterestru.
All warfare is based on deception. -- Sun Tzu, 600 BC

All types of knowledge, ultimately mean self knowledge. -- Bruce Lee

spooky

Ma bucur sa anunt faptul ca deja exista 3 donatori:

Le multumesc celor care au donat, iar cine doreste rog sa imi precizeze daca vrea ca numele (username-ul) sa ii apara.

Anonim - 8 August 2011 - £4.00 GBP
Anonim - 11 August 2011 - €3.00 EUR
Anonim - 16 August 2011 - $5.00 USD
"In a world of universal deceit telling the truth is a revolutionary act." -- George Orwell, 1984

gratian

ok .... nu am card  si  nu cunosc o alta varianta ... ma puteti ajuta

Nox

gratian, cred că cel mai indicat ar fi să iei legătura cu Paul.
Nu tot ce zboară şi este necunoscut este extraterestru.
All warfare is based on deception. -- Sun Tzu, 600 BC

All types of knowledge, ultimately mean self knowledge. -- Bruce Lee

acme

"PayPal cannot process this transaction because of a problem with the seller's website. Please contact the seller directly to resolve this problem."

Cum se mai poate dona altfel?
We're born alone, we live alone, we die alone.

adrian75

Asta am întrebat si eu cu ceva vreme in urma...

alx

Am vorbit deja cu Paul si va rezolva problema cel tarziu luni.Asa ca rabdare si...tiutun! Si euroi,of course! ;D
"O piatră nu cade din cer.Sau,daca se intamplă să cada,atunci nu mai e piatră,ci aerolit."

spooky

S-a rezolvat. Imi cer scuze ca a durat mai mult.
"In a world of universal deceit telling the truth is a revolutionary act." -- George Orwell, 1984