Ştiri:

Forumul RUFOn este din nou funcțional după ce a primit un upgrade important de software și rulează acum pe un server nou.

Main Menu

Karma RUFOn

Creat de abyss, 08 August 2011, 13:23:12

« precedentul - următorul »

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

abyss

#15
Citat din: calator astral din  08 Septembrie 2011, 16:39:45
Fiul ploii,ai dobindit un reflex sa tot pirasti,unde e lipsa de politete ca e doar simpla REALITATE, nici nu ma obosesc sa iti raspund,vorbesc altii in locul meu>
Nu trebuie sa te superi pe @fiulploii, tu esti aproape veteran de acuma si stii deja cum fonctioneaza-n plutonu nostru treaba. Plus ca vin o multime de dilii si dilimane care nu strica daca ar cotiza putin la trezoreria forumului. E logic!

So, be nice, impacati-va, sau cotizati!!!

calator astral

Citat din: @biss din  08 Septembrie 2011, 16:49:38
Nu trebuie sa te superi pe @fiulploii, tu esti aproape veteran de acuma si stii deja cum fonctioneaza-n plutonu nostru treaba. Plus ca vin o multime de dilii si dilimane care nu strica daca ar cotiza putin la trezoreria forumului. E logic!

So, be nice, impacati-va, sau cotizati!!!

dar eu nu am nimic contra lui,el are ce are cu mine,s-a suparat deoarece i-am atras atentia ca nu e inca senior...

Dar noi cind am intrat pe rufon eram respectosi fata de cei care ne-au precedat, nu piram sau tzipam ca vrem sa fie pedepsiti aiurea seniorii ca nu sint de acord sa lipeasca subiectele cum vrea trupul nostru....
Cind eram moderati taceam milc si ne conformam regulamentului.

horia2008

#17
Citat din: calator astral din  08 Septembrie 2011, 17:08:29
dar eu nu am nimic contra lui,el are ce are cu mine,s-a suparat deoarece i-am atras atentia ca nu e inca senior...

da ma, tu n-ai nimic cu nimeni, restul au ceva cu tine, ti-am mai spus cum e cu senioria ta cu tinichea de coada


Citat din: calator astral din  08 Septembrie 2011, 17:08:29
Dar noi cind am intrat pe rufon eram respectosi fata de cei care ne-au precedat, nu piram sau tzipam ca vrem sa fie pedepsiti aiurea seniorii ca nu sint de acord sa lipeasca subiectele cum vrea trupul nostru....

dar aici cine se incoarda sa se alipeasca un topic la topicul lui cu titlu percutant :|, ca asa vrea trupul lui?
Citat din: calator astral din  10 August 2011, 16:10:56
De acord, o foarte buna initiativa bisse!
Nox sau stardust,stimati moderatori :
Propun unificarea celor doua topicuri referitoare la acest eveniment, cu titlul percutant"E.L.E.N.IN. - un mare semnal de alarma!" se pastreaza astfel atit titlul integral de aici si se precizeaza amenintarea,exactnca in topicul propus de mine.


Citat din: calator astral din  08 Septembrie 2011, 17:08:29
Cind eram moderati taceam milc si ne conformam regulamentului.
...ca n-aveai incotro, seniorule


calator astral

#18
HoriaZOO8,:
Citat din: Nox din  17 August 2011, 18:07:07
N-am fost clar?

Dar m-am conformat initiativei de unificare a topicurilor tocmai pentru ca biss e un veteran iar eu nu!
Nu am facut comentarii,el mi-a cerut asta iar eu m-am executat instantaneu.
Ar trebui sa te inspiri din acest comportament...

horia2008

#19
Citat din: calator astral din  08 Septembrie 2011, 18:08:31
HoriaZOO8,:
Dar m-am conformat initiativei de unificare a topicurilor tocmai pentru ca biss e un veteran iar eu nu!
Nu am facut comentarii,el mi-a cerut asta iar eu m-am executat instantaneu.
Ar trebui sa te inspiri din acest comportament...

senior calator astral, n-o mai da cotita, crezi ca tu esti destept si restul au venit cu pluta?
ia mai citeste odata ce-ai scris
Citat din: calator astral din  10 August 2011, 16:10:56
De acord, o foarte buna initiativa bisse!
Nox sau stardust,stimati moderatori :
Propun unificarea celor doua topicuri referitoare la acest eveniment, cu titlul percutant"E.L.E.N.IN. - un mare semnal de alarma!" se pastreaza astfel atit titlul integral de aici si se precizeaza amenintarea,exactnca in topicul propus de mine.
ia vezi cum suna?

si daca te ataci ca ti-am combatut aberatiile si obrazniciile, cred ca am facut-o ponderat, nu grobian ca tine - HoriaZOO8?!? wtf, controleaza-te, cam intinzi coarda si poate te plezneste de te mai carpesti cu vreun semn  :-( si cine ce mai patesti si peste cine dai prin astral...

ps. daca te roade problema karmei sau a like-urilor, eu am luat like-uri cat tine doar (aproape) combatandu-ti aberatiile si obrazniciile; poate-ti spune asta ceva (sau poate nu :evil:) fata de aprecierea colegilor fata de activitatea ta, in lipsa unui sistem de premiere negativa; sau poate nu-ti pasa si esti pe aici cu alte scopuri, daca ai fost banat odata si tu insisti; no offence man, nu te cunosc, n-am nimic cu tine...

StarDust

#20
Citat din: calator astral din  08 Septembrie 2011, 18:08:31
HoriaZOO8,:
Dar m-am conformat initiativei de unificare a topicurilor tocmai pentru ca biss e un veteran iar eu nu!
Nu am facut comentarii,el mi-a cerut asta iar eu m-am executat instantaneu.
Ar trebui sa te inspiri din acest comportament...

calator astral ti-am ridicat nivelul de avertizara la 32%, esti la un pas de moderare. Respecta daca vrei sa fii respectat!
Vad ca tot calci pe bec in pofida avertizarilor, si atentionarilor, treaba ta, dar eu am sa sustin din nou bannarea ta pe forum caci eu unul m-am saturat de frustrarile tale exprimate in mod repetat pe forum. Du-te dom'le prin alte locuri ca noi n-avem cu ce te ajuta...

P.S. Nu astept raspuns, decat eventual pe PM
În credinta au murit toti acestia, fara sa fi capatat lucrurile fagaduite, ci  doar le-au vazut si le-au urat de bine de departe, marturisind ca sunt straini si calatori pe pamînt.  Evrei 11:13-16