Author Topic: Adevarul din spatele COVID 19 - Matrix e aici  (Read 643 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Sirius13

• Senior
Re: Adevarul din spatele COVID 19 - Matrix e aici
« Reply #15 on: 30 November 2021, 16:26:37 »
Multi maestrii pe aici, de cand nu am mai fost.

"sa lasam teoria conspiratiei la o parte" - suntem pe un forum ce discuta posibilitatea unor conspiratii sau pe bbc . com ? curiozitate.

Nu e vorba de exterminare, e vorba de control total. Stim foarte bine asta, dle StarDust

in clipuri este prezentat ce se afla in vaccin, eu va recomand sa faceti doze peste doze. Teoria conspiratiei e insasi esenta cautarii adevarului, conform dex

CONSPIRÁȚIE, conspirații, s. f. Uneltire îndreptată împotriva (conducătorilor) statului sau a ordinii publice; complot; conjurație. [Var.: (înv.) conspirațiúne s. f.] – Din fr. conspiration, lat. conspiratio, -onis.

Astfel. dvs. spuneti indirect ca Revolutia nu a existat, pentru ca este conspiratie ? interesant

Offline snapisrl

• Junior
  • *
« Reply #16 on: 30 November 2021, 19:12:30 »
acelasi lucru si la jidani.
nu cred ca-s omora propriul popor.

Offline Sirius13

• Senior
« Reply #17 on: 01 December 2021, 02:18:57 »
Din nou, nu e vorba de ucis, e vorba de control

Lectia la care a picat toata gloata de conspirationisti anti sistem, rotitele nu trebuiesc eliminate, ele trebuiesc detinute total

Offline StarDust

• Moderator Global
  • MAESTRU
  • *
  • Archaean soul
« Reply #18 on: 01 December 2021, 08:29:53 »
Exista multe metode de control. Alte vaccinuri si medicamente in care se puteau introduce "chestii". Parerea mea.
În credinta au murit toti acestia, fara sa fi capatat lucrurile fagaduite, ci  doar le-au vazut si le-au urat de bine de departe, marturisind ca sunt straini si calatori pe pamînt.  Evrei 11:13-16.
http://themillenniumreport.com/2016/03/the-flat-earthers-