Ştiri:

Forumul RUFOn este din nou funcțional după ce a primit un upgrade important de software și rulează acum pe un server nou.

Main Menu

Bilderberg 2011, St. Moritz, Elveþia, 9-11 iunie

Creat de Xanadron, 09 Iunie 2011, 13:47:42

« precedentul - următorul »

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Xanadron

#30
Beh, indraznesc sa va dezvalui uluitoarea... :-o

"Scrisoare care a avut loc :-D intre forumistii Xanadron si elenul78 in urma interviului imaginar lasat :lol: (la vatra probabil) de CEO-ul Deutsche-Bank J. Ackerman (mason de grad extrem care nici in somn nu vorbeste necontrolat) unui asa-zis ziarist rus doborit de votca in redactia unui obscur asa-zis saptaminal rusesc de care nici rusii n-au auzit vreodata"

Carissima elenu'78, io ti prego din mio sufletzello :cry: sa ne terorizezi macar ceva mai rar (adica fara triple postari succesive cel putin, OK?) cu pseudo-stiri "uluitoare" atit de idioate incit nici spionii de cartier 8-) nu le confirma. Sau macar sa le prezinti sub forma unor supozitii, ipoteze, eventualitati etc.

Fiindca si asa-zisul "interviu" azvirlit de tine mai sus e o aberatie pentru oricine are mintea la purtator. Tu esti libera evident sa crezi facatura-n care nea Ackerman asta ar declara public c-a fost martor la plata unui assasino bilderbergistico fara sa-i pese c-ar fi imediat bagat la racoare sau ca Elvetia va fi distrusa de UE (cind nici macar Hitler n-a vrut asta), dar te rog a mia oara: nu ne mai prezenta gogomanii pe post de axiome !!!

Ca altfel dau in depresie ipohondra din fandacsie, vorba lui nea' Iancu, si n-ai vrea cred sa afli ca m-am spinzurat cu ariciu' de la adidasi. :-D
Trăim pe-o planetă nebună - opriţi-o să mă cobor !!!
http://povestoteca.wordpress.com/

elena78

#31
Citat din: Xanadron din  01 Noiembrie 2012, 22:24:12
Beh, indraznesc sa va dezvalui uluitoarea... :-o

"Scrisoare care a avut loc :-D intre forumistii Xanadron si elenul78 in urma interviului imaginar lasat :lol: (la vatra probabil) de CEO-ul Deutsche-Bank J. Ackerman (mason de grad extrem care nici in somn nu vorbeste necontrolat) unui asa-zis ziarist rus doborit de votca in redactia unui obscur asa-zis saptaminal rusesc de care nici rusii n-au auzit vreodata"

Carissima elenu'78, io ti prego din mio sufletzello :cry: sa ne terorizezi macar ceva mai rar (adica fara triple postari succesive cel putin, OK?) cu pseudo-stiri "uluitoare" atit de idioate incit nici spionii de cartier 8-) nu le confirma. Sau macar sa le prezinti sub forma unor supozitii, ipoteze, eventualitati etc.

Fiindca si asa-zisul "interviu" azvirlit de tine mai sus e o aberatie pentru oricine are mintea la purtator. Tu esti libera evident sa crezi facatura-n care nea Ackerman asta ar declara public c-a fost martor la plata unui assasino bilderbergistico fara sa-i pese c-ar fi imediat bagat la racoare sau ca Elvetia va fi distrusa de UE (cind nici macar Hitler n-a vrut asta), dar te rog a mia oara: nu ne mai prezenta gogomanii pe post de axiome !!!

Ca altfel dau in depresie ipohondra din fandacsie, vorba lui nea' Iancu, si n-ai vrea cred sa afli ca m-am spinzurat cu ariciu' de la adidasi. :-D

nu te obliga nimeni sa crezi in ceea ce afirm eu aici , si nici nu-mi doresc sa ma ataci de fiecare data  carissimo Xanadron!!! sfatul meu este sa te mai gandesti inainte de a vorbi ...eu  te voi ignora de acum inainte .. si imi doresc ca si tu sa faci la fel......  cat despre grupul Bilderberg     cu siguranta isi va atinge scopul  din cauza ignorantei   in care se gaseste omenirea......

Ganditorul

Cei ce se simpatizeaza, se tachineaza. De ce nu va luati voi o camera ...? :rainbow:

Xanadron

La modul serios imi cer scuze dac-am fost prea acid, colega elena78.

Crede-ma totusi ca de vina-i doar un gen de exasperare in confruntarea cotidiana cu... nu mai zic ce, ca iar sar calul - exasperare irezolvabila insa, asa ca absurda din start.
Fiindca asta-i tarlaua netului pe care-i liber (deocamdata) sa pasca oricine-n definitiv. Si cine-s eu sa-ti impun cumva reguli - chiar daca aparent de bun-simtz?

Asa ca-mi recunosc ignorantza de care or sa profite rautaciosii bilderbergisti gatindu-ma la gratar la un picnic cu reptoizii lor acolitzi (recunoscind in fine si ce sugerai cindva - ca n-am citit decit 3 carti la viatza mea, si alea de telefon) si-ti las in plus cale libera exprimarii eruditiei uluitoare pe RUFOn, plecind chiar acum sa-mi caut pantofii cu sireturi (ariciu' de la adidasi mi s-a rupt, beh-porca miseria-ecc). :| :-D

P.S. @Ganditorul: Buna ideea cu camera, de n-as fi fost totusi straight-hetero. :lol:

Trăim pe-o planetă nebună - opriţi-o să mă cobor !!!
http://povestoteca.wordpress.com/

Xanadron

Citat din: SLEAH19 din  11 Iunie 2012, 20:31:41
BILDERBERG a decis: Obama nu va mai fi președintele Americii

http://www.capital.ro/detalii-articole/stiri/bilderberg-a-decis-obama-nu-va-mai-fi-presedintele-americii-167487.html

Chixus babanus. :-D
Ceea ce ma face sa cred opinia unora - ca bilderbergii nu-s chiar asa atotputernici, ci doar virfuletzul vizibil al aisbergului NWO. :evil:
Trăim pe-o planetă nebună - opriţi-o să mă cobor !!!
http://povestoteca.wordpress.com/