Ştiri:

Forumul RUFOn este din nou funcțional după ce a primit un upgrade important de software și rulează acum pe un server nou.

Main Menu

Imagini spectaculoase pur si simplu

Creat de Xanadron, 08 Iunie 2011, 15:11:19

« precedentul - următorul »

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Cristian 1


Cristian 1


Cristian 1

Tin sa mentionez ca toate pozele ce au fost si vor mai fi postate de mine aici,sunt facute de mine! :roll:

Cristian 1


Urban

Citat din: Cristian 1 din  18 Decembrie 2014, 11:56:39
Furtuna-i imineta!

Salut, nu te supara, ce varsta ai?
De curiozitate te intreb.
Mersi.

Cristian 1


Urban

#81
Citat din: Cristian 1 din  18 Decembrie 2014, 13:24:18
Am facut 45 in 5 decembrie.

Ok, multi inainte.
Acum daca nu e cu suparare as vrea sa stiu si eu ce este asa de spectaculos la ultima poza postata de tine.

Cristian 1

Contrastul dintre cerul aproape negru si culoarea violet intens!
Daca te deranjeaza,pot sa sterg poza.

Urban

Citat din: Cristian 1 din  18 Decembrie 2014, 13:28:51
Contrastul dintre cerul aproape negru si culoarea violet intens!
Daca te deranjeaza,pot sa sterg poza.

Nu ma deranjeaza deloc, fiecare e liber sa faca ce vrea.
Eu vroiam sa vad explicatia ta.
Mersi si o zi excelenta in continuare!

Cristian 1

In general imi plac extremele,contrastele dintre culori,nu doar ceea ce surprinde poza,la nivel material!Pana la urma,arta imbraca nebanuite forme pe enorm de multe cai!
Frumusetea e in ochii privitorului!
Daca te-am deranjat ca n-am postat ceva poze de la stiri,de pe ceva site de arta sau National Geographic,te rog sa ma scuzi!
Iti doresc o zi identica cu cea urata de tine! :-D

Urban

Citat din: Cristian 1 din  18 Decembrie 2014, 13:34:57
In general imi plac extremele,contrastele dintre culori,nu doar ceea ce surprinde poza,la nivel material!
Pana la urma,arta imbraca nebanuite forme pe enorm de multe cai!
Frumusetea e in ochii privitorului!
Daca te-am deranjat ca n-am postat ceva poze de la stiri,de pe ceva site de arta sau National Geographic,te rog sa ma scuzi!
Iti doresc o zi identica cu cea urata de tine! :-D

Asa e, ai dreptate, cred ca avem notiuni diferite pentru "spectaculoase".
Sunt un insensibil si imi cer scuze.

Cristian 1

#86
Dupa cum vezi si eu sunt aerian,dar la nivel pamantean,nu la nivel stelar... :wink:

jean

Citat din: Cristian 1 din  18 Decembrie 2014, 13:34:57Frumusetea e in ochii privitorului!
Corect, frumusetea este ceva subiectiv. Depinde mult de starea celui care crede ca ceva este frumos la un moment dat. Eu ma uit la pozele mele mai vechi, pe care le consideram frumoase, si constat ca nu mai  sunt chiar asa frumoase.
Adevarul este dincolo de noi

Cristian 1

Citat din: jean din  18 Decembrie 2014, 13:55:58
Corect, frumusetea este ceva subiectiv. Depinde mult de starea celui care crede ca ceva este frumos la un moment dat. Eu ma uit la pozele mele mai vechi, pe care le consideram frumoase, si constat ca nu mai  sunt chiar asa frumoase.
Eu cred ca sunt la fel de frumoase,doar ca,uitandu-te de prea multe ori la ele,nu mai vezi ce vedeai la inceput!
Consider ca arta foto(si nu numai)tine de un moment UNIC surprins!

SLEAH19

#89
Citat din: Cristian 1 din  18 Decembrie 2014, 11:06:40
Uitat de D-zeu!!!

Da locatia unde a uitat D-zeu asta si va disparea din imagine, pur si simplu ...,,spectaculos,, !!
O lume normală este aceea în care diavolul este în iad, nu mai există religii iar Iisus este la Guvernare!

Cercetează totul şi reţine doar ce e de trebuinţă !