Ştiri:

Forumul RUFOn este din nou funcțional după ce a primit un upgrade important de software și rulează acum pe un server nou.

Main Menu

Ai pleca de pe Terra in lumea lui E.T. pentru totdeauna?

Creat de Xanadron, 09 Mai 2011, 08:40:01

« precedentul - următorul »

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Ati pleca in lumea/galaxia ET pentru totdeauna?

DA, in orice conditii rezonabile
19 (38.8%)
NU, indiferent de conditii/tentatii
3 (6.1%)
POATE, doar cu familia insa
9 (18.4%)
POATE, dar numai pe termen limitat
18 (36.7%)

Numărul total de membrii care au votat: 49

Xanadron

Citat din: Tzipi din  12 Mai 2011, 15:52:11
  Da' nici in privat nu-i timpul si locul ? Daca tot ai facut mai multe conexiuni, sau ai gasit mai multe informatii, zi-mi si mie ce sa caut si unde ... nu ma lasa sa raman proasta !   :-D

Nu am secrete fata de ceilalti useri, draga Tzipi - sau, in fine, daca mai am unele secrete, sint fatza de TOTI forumistii. :lol:
Vorbim deci... mai ales prin zona asta.
Trăim pe-o planetă nebună - opriţi-o să mă cobor !!!
http://povestoteca.wordpress.com/

socrate

Citatam scris mai sus COTOAIE cu sensul de picioare. E un regionalism, dar il gasesti in dex daca doresti.
evident,numai ca,termenul "cotoi",dupa cum ai constat,se potriveste bine si in sensul folosit de mine pt.a "elogia" cantitatile industriale de odioase spirite patriarhale...fara discriminare,evident. :fight:
Citat
PS - nu ma pot abtine, avand in vedere ca tocmai initiatorul subiectului a pomenit de zeitza feminista SOPHIA... E cumva acea Sofia  pe care au babardit-o niste extraterestri adusi aici de o mare revarsare de radiatii gama emanate tocmai din centrul galaxiei?
mein Freund,zeite si zei sunt "vagoane", sau altfel spus,echivalentul o.z.n-urilor despre care ai auzit si vazut de "departe" si despre care nu poti dovedi nimic util societatii majoritar patriarhale,afara de faptul ca createle obiecte zburatoare,se deosebesc "nitel" de createle "creaturi patriarhale",de unde,banuiesc si interesul "creaturilor" fata de marele creator si creatiile'i zburatoare.
Daca,zeite si zei sunt in "cantitatile" mentionate,Nu acelas lucru se poate spune despre,Spiritul Matern(Matriarhal),care este UNUL si despre spirtul patern(patriarhal) despre care stiu ca e doar unul,acestora ne' putindulise atribui decit o singura IDEOLOGIE de Viata aferenta fiecarui SPIRIT.
Asadar din punct de vedere Rational-Logic, nu este relevant "numele" zeitei sau zeului,relevant este COMPORTAMENTUL LOR,(indiferent de genul din care fac parte) din care rezulta cu necesitate SPIRITUL aferent ,aceasta fiind valabil si pt.Fiintele Umane,NASCUTE sau "create" dupa caz.
zeite ticaloase,crude,nemiloase,destrabalate si imorale ca de altfel si zei la fel ca ele,desemneaza faptul ca se comporta conform "spiritului patriarhal" care NU a fost altfel de la accedere la putere pina la ora actuala.
Foarte off topic,dar de vina e doar Xanadron cu "sondajul" sau,caci cineva,evidet trebuie sa fie vinovat sau probabil niscaiva E,T. ori, sigur O.Z.N-uri. :ufo:

PS.nu ma pot abtine, @ biss,afara de O.Z.N-euri te mai preocupa ceva......"realist"....Viata de exemplu...unde o traiesti....pe Terra!!!!,asta evident sa te mai amuzi nitel..