Ştiri:

Forumul RUFOn este din nou funcțional după ce a primit un upgrade important de software și rulează acum pe un server nou.

Main Menu

Voluntari pentru newsletter si sectiunea stiri/articole

Creat de spooky, 12 Aprilie 2006, 20:58:22

« precedentul - următorul »

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

spooky

Se cauta voluntari pentru a contribui la un newsletter, stiri si articole.

Depinde de voi, vom stabili si detaliile referitor la newsletter.

Daca crezi ca ai timp sa culegi informatii, stiri... sa le traduci... sa faci rezumate atunci poti fi unul dintre editorii newsletter-ului si sa contribui la stirile site-ului RUFOn.

Daca sunteti interesati... si sunteti membru inregistra pe site-ul RUFOn... nu neaparat pe forum, atunci trimiteti un email cu subsemnatul la spooky@rufon.org... si nu uitati sa mentionati si id-ul dvs. de pe site.
"In a world of universal deceit telling the truth is a revolutionary act." -- George Orwell, 1984

jackie28t

#1
Geniala ideea cu newsletter.Sunt sigur ca multi se vor volunta si multi altii se vor abona  :-D

spooky

idee cu newsletterul nu e noua... e o chestiune de organizare si de timp pana va fi pus pe picioare... mi s-a parut oportun sa fac acest apel acum, din moment ce ne apropie de momentul in care newsletterul isi va face aparitia, ce va fi imadiat dupa ce vom da drumul si la fluxul de stiri de pe site si multe alte sectiuni (versiunea 2.0).

va avea la baza un cms propietar.

referitor la poza... imi dau seama ca poza aia mica ma face mai copil...
poza e luata acum cateva zile.

[am facut un crop la poza...]
"In a world of universal deceit telling the truth is a revolutionary act." -- George Orwell, 1984

Necunoscutul

 Vreau sa va intreb, cand o sa apara acest newsletter?

8-)

spooky

hmmm.... la momentul potrivit... e greu de spus... sunt multe de facut si nici timp liber nu avem foarte mult... as spune 1-2 luni...
"In a world of universal deceit telling the truth is a revolutionary act." -- George Orwell, 1984

Necunoscutul

#5
 Am rabdare...  8-)Abia astept sa apara !!!   :-D :-D
hei, ce se mai aude cu acest newsletter, cand o sa fie gata?   :|

8-)


Silviu_Marin


spooky

"In a world of universal deceit telling the truth is a revolutionary act." -- George Orwell, 1984

romulus

CitatCa la romani, la "cai" se rezolva toate
Probabil vrea sa zica la "Pastele Cailor" !! :-D
"Zisa cel nebun intru inima sa :Nu este Dumnezeu"
Psalmul 52 al lui David

Silviu_Marin

Citat din: romulus din  08 Martie 2009, 16:19:44
Probabil vrea sa zica la "Pastele Cailor" !! :-D

Ei... A fost un mesaj "cu schepsis"! :P

Silviu_Marin

Intrebare de fond: Sunteti interesati de un interviu la obiect, in 13 puncte, pentru Steven Greer? E, desigur, FREE of charge. :)