Sectiune pentru limba româna > Evenimente OZN în lume

Document publicat de FBI atesta autenticitatea cazului Roswell 1947

<< < (2/13) > >>

OM:
Am mai postat pe formu referitor la aceste aspecte (dezvaluiri, imagini surprinse , etc) toate lucrurile astea converg catre ideea ca:
SE PREGATESTE CEVA!!

PAREEA MEA!

Luck:
Stirea asta apare in media, undeva intr-un colt.... De ce nu este pe prima pagina???
Ciudat!!! Foarte ciudat....

tractorbeam:
Sa nu ne infierbantam degeaba, daca observati o mare parte din documente se refera nu la dovezi directe ci la faptul ca FBI-ul "tragea cu urechea" la diverse surse care isi dadeau cu parerea ... despre multe si marunte. De ex. pe documentul cu MAJIC-12 scrie clar cu marker gros "BOGUS" adica mai pe romaneste "TZEAPA BRE!"
Probabil ca in noianul de falsuri si raportari isterice - astia chiar sufereau de paranoia anti-comunista la vremea aia (1947-1990) probabil ca exista - am gasit raportul unui ofiter militar de aviatie (Williams air field) referitor la discuri arginitii iar baiatul asta nu era o gospodina chioara si istericoasa, deci trebuie luate cu beneficiu de inventar majoritatea din ele.

@Lex:
cica stirea e pe mai multe site uri dintre care si a1.ro  dar totusi  parerea mea e un mare fas. scopul e sa se atraga atentia de la alte probleme pe care le are tarisoara noastra  :-P   parerea mea

Xanadron:

--- Quote from: tractorbeam on  11 April 2011, 09:29:57 ---Sa nu ne infierbantam degeaba, daca observati o mare parte din documente se refera nu la dovezi directe ci la faptul ca FBI-ul "tragea cu urechea" la diverse surse care isi dadeau cu parerea ... despre multe si marunte. De ex. pe documentul cu MAJIC-12 scrie clar cu marker gros "BOGUS" adica mai pe romaneste "TZEAPA BRE!"
Probabil ca in noianul de falsuri si raportari isterice - astia chiar sufereau de paranoia anti-comunista la vremea aia (1947-1990) probabil ca exista - am gasit raportul unui ofiter militar de aviatie (Williams air field) referitor la discuri arginitii iar baiatul asta nu era o gospodina chioara si istericoasa, deci trebuie luate cu beneficiu de inventar majoritatea din ele.

--- End quote ---

Subscriu la parerea ta, tractorbeam.
Efectul urmarit de lansatorii "importantelor documente" :-D FBI-stice (vax albina, cum zicea bunica-miu apropo de stiri producatoare de false agitatii) mi se pare chiar invers unuia de pregatire a unei eventuale "Disclosure".

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version