Ştiri:

Forumul RUFOn este din nou funcțional după ce a primit un upgrade important de software și rulează acum pe un server nou.

Main Menu

Sondaj

Creat de dab270277, 06 Martie 2011, 16:42:24

« precedentul - următorul »

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

abyss

Citat din: dab270277 din  15 Martie 2011, 11:19:27
Vreau sa multumesc celor care au facut bascalie cat si celor care au fost la subiect. Consider ca acest topic trebuie inchis. Scopul lui a fost atins. Va multumesc tuturor.

Frumos din partea ta era sa precizezi de la inceput scopul si durata sondajului/ex de imaginatie, precum si numarul de participanti. Asa nu stiu ce sa zic, mai sunt destui colegi care nu si-au spus parerea vizavi de topicul tau si nu e prea colegial sa strangi tocmai acum jucariile. Dar fie precum doresti.

Ca sa fiu on topic acum la final voi raspunde si eu exercitiului tau destul de limitat in optiuni, lucru pe care tocmai tu l-ai omis.

Citat din: dab270277 din  06 Martie 2011, 16:42:24
Un exercitiu de imaginatie.
Ce ar fii facut fiecare dintre noi daca ar fi fost ADAM?
1. Nemurirea, viata alaturi de ZEI
2. Dragostea si implicit mortalitatea alaturi de EVA

Intrucat e un ex de imaginatie as alege a 3-a varianta:

3. Eu cocotzat in pomul vietii ca sa vad mai bine meciul de baseball dintre Eva si Lilith, in care marul era mingea si sarpele bata.

                                                 
                                                 Fetele...

dab270277

@biss ... chiar nu aveam timp. Nu am avut timp sa urmaresc toate comentariile. Unii au fost rautaciosi si altii au dat raspunsuri extrem de adevarate. Nu vreau sa creada cineva ca a fost un exercitiu de manipulare. O sa urmaresc cu interes comentariile in continuare.
"The history of our race, and each individual`s experience, are sown thick with evidence that a truth is not hard to kill and that a lie told is immortal." Mark Twain