Ştiri:

Forumul RUFOn este din nou funcțional după ce a primit un upgrade important de software și rulează acum pe un server nou.

Main Menu

Ingerul digital sau bio-cipul

Creat de baaron, 16 Ianuarie 2006, 07:02:18

« precedentul - următorul »

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Flight33

Baroane ce vreau sa`ti mai zic, este despre un vecin pe care`l cunosc de 2 ani. Parerea lui in legatura cu Dumnezeu si Diavolul este ca amindoi au aceleasi puteri si de aceea Dumnezeu nu`l poate invinge, adevarul este ca minte mai bolnava ca asta nu am intilnit. In legatrua cu programul acela stiu ca este pe net, dar nu mai stiu unde, dadusem o data peste el. Auzi pina la urma este sau nu democratie si daca da pina cind....? Ca observ ca cei de sus vor sa stie totul despre noi, mai ceva ca dupa timpul lui ceasca......Suntem oare noi liberi cu adevarat.  :-)

baaron

Despre prietenul tau...no comment :-D

Iar despre libertate....ei bine.....global vorbind nu exista libertate, si este chiar mai rau decat pe vremea lui Ceasca.
Esti liber doar in interiorul tau...asta da.....Iar despre democratie, care democratie
:-D?

Flight33

Ti`am lasat mess`ul meu pe adresa ta de mail, poate mai vb diseara, ca acum sunt cam grabit.

Flight33

Ma gindesc pina la urma poate si francmasoneria este de fapt tot un paravan, sti  multe se bat cap in cap, uni spun ca am ajuns pe luna alti spun ca nu am ajuns, iar partea proasta este ca amindoua partile au dovezi. Sunt prea multe lucruri care nu ne permitem sa le studiem iar primul lucru care ne inpiedica este partea financiara, si totusi daca as avea bani si as descoperi ceva as da publicitati chiar daca ar fi ingrozitor?............banuiesc, ca cineva din umbra finanteaza toate astea.

Flight33

Apropo telefoanele au incorporat sistemul GPS ma intreb oare la ce foloseste, pina in prezent cui is`a furat telefonul nu am auzit sa se duca la Connex sau Orange si sa il gaseasca prin GPS.