Ştiri:

Forumul RUFOn este din nou funcțional după ce a primit un upgrade important de software și rulează acum pe un server nou.

Main Menu

Prima intalnire pe 2011 (Bucuresti, 19.02.2011)

Creat de spooky, 09 Februarie 2011, 17:03:21

« precedentul - următorul »

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

spooky

Dragi prieteni,

asa cum am discutat cu o parte dintre voi, am ramas dator cu o propunere de noua intalnire si data certa.

Data este de 19 februarie 2011.

Ora propusa de intalnire este ora 13:00 (aceasta o putem schimba la propunerea voastra... 12 sau 14)

Locatia nu este stabilita momentan, dar, in functie de cei ce se inscriu sa participe la aceasta intalnire, vom stabili o locatie, preferabil centrala (undeva in zona Pietii Unirii... evident in Bucuresti...).

Lista participantilor este deschisa si va rog sa va anuntati participarea si in acest subiect de discutie.

IMPORTANT:

Tot sambata, 19 februarie 2011, de la ora 10:00 o parte dintre noi ne vom strange pentru a depune o coroana de flori la mormantul colegului nostru Tiberiu (Shadowman). Cine doreste sa participe si la aceasta actiune de depunere a unei jerbe de flori, va rog sa ma contactati prin in privat pentru a stabili ora si locatia unde ne vom intalni, in functie de cati vom fi si mijloacele de transport disponibile.


Va multumesc.
"In a world of universal deceit telling the truth is a revolutionary act." -- George Orwell, 1984

AdarM

Vin cu o propunere vizand locatia, odata ce va doriti ca punct de intalnire zona Pietei Unuirii: restaurantul Classic.
Bem o bere, aia cu dare de mana se pot infige si la un vin, o pizza...
Apropo: de cand vreau sa-i strang mana lu'  Xanadron, nici n-am vorbe ca s-o spui!
Marcus Tullius Cicero: Traim vremuri grele, copiii nu-si mai asculta parintii si orice prost crede ca poate sa scrie o carte.

Increde-te in cei care cauta Adevarul, dar indoieste-te de cei care spun ca l-au gasit.

Xanadron

Citat din: AdarM din  09 Februarie 2011, 17:29:25
Vin cu o propunere vizand locatia, odata ce va doriti ca punct de intalnire zona Pietei Unuirii: restaurantul Classic.
Bem o bere, aia cu dare de mana se pot infige si la un vin, o pizza...
Apropo: de cand vreau sa-i strang mana lu'  Xanadron, nici n-am vorbe ca s-o spui!

Om mai vedea unde anume, dar macar.... cu usa :-D tot o sa ai ocazia sa-mi stringi mina pe 19, compadre PPan aka AdarM !

Implicit - de asta data va rog sa ma puneti pe "lista sigura".
Trăim pe-o planetă nebună - opriţi-o să mă cobor !!!
http://povestoteca.wordpress.com/

Quicksilver

You are here on Earth at this time because you chose to be ... So stop whining about it!

Shiro Phoenix

"Avem timp sa ne facem iluzii si sa rascolim prin cenusa lor mai tarziu.Avem timp sa invatam lectii si sa le uitam mai apoi. Eroii sunt cei ce fac ce trebuie CAND trebuie, indiferent de consecinte." "Dominati cu mintea!Nu-i nimic mai frumos decat asta!"


romulus

Ok pentru ora 10
sa mergem si la Tiberiu cu o floare.
Nu sunt sigur ca vin cu masina, asa ca rezervati-mi si mie un loc !
Am zis !
"Zisa cel nebun intru inima sa :Nu este Dumnezeu"
Psalmul 52 al lui David

jean

 Cum am mai spus si alta data, ar fi bine sa deschidem o lista cu cei care doresc sa vina, pentru a putea cunoaste numarul exact al celor care vor veni. Este bine sa se inscrie pe lista cei care vor stii ca vin sigur. Daca intre timp, cei care, din motive intemeiate si ne cunoscute, cand s-au inscris pe lista, este bine sa anunte cat mai repede posibil ca nu mai pot veni. Asta pt. a preantampina situatia de a ne trezi doua trei persoane cum s-a mai intamplat.
Cred ca am sa vin si eu, dar nu vreau sa deschid eu lista si sa ma trec primul pe ea.
Adevarul este dincolo de noi

Nox

1. spooky
2. AdarM
3. Xanadron
4. Quicksilver
5. Shiro Phoenix
6. Rayden
7. romulus
8. jean
9. Nox

Cine mai vine sã se adauge la listã...

Nu tot ce zboară şi este necunoscut este extraterestru.
All warfare is based on deception. -- Sun Tzu, 600 BC

All types of knowledge, ultimately mean self knowledge. -- Bruce Lee

Vlad6

#9
am sa vin,la ora 13:00


1. spooky
2. AdarM
3. Xanadron
4. Quicksilver
5. Shiro Phoenix
6. Rayden
7. romulus
8. jean
9. Nox
10. Vlad6

anticristul

Daca locul de intilnire va fi pe muntele Hertel din Ierusalim ,vin si eu.
Daca nu,tin pumnii strinsi.
Sufleteste voi fi alaturi de voi.
Cu stimas din Ierusalim.

Kbal

O sa fac tot posibilul ... 

1. spooky
2. AdarM
3. Xanadron
4. Quicksilver
5. Shiro Phoenix
6. Rayden
7. romulus
8. jean
9. Nox
10. Vlad6
11. Kbal
Only the best is good enough ...

tractorbeam

#12
Vin.  :-D Alb.  :wink: Sec. :evil:


1. spooky
2. AdarM
3. Xanadron
4. Quicksilver
5. Shiro Phoenix
6. Rayden
7. romulus
8. jean
9. Nox
10. Vlad6
11. Kbal
12. Tractorbeam

adrian75

Eu nu pot veni pt ca nu sunt in tara,dar ma gandesc ca s-ar putea filma intalnirea...si apoi ar putea fi pusa aici pe forum.Eu unul as vrea sa o vad.

xennon_2000

Hai sa sparg ghinionul si sa ma pun eu pe locul 13 :-D vad ca nimeni nu se ofera sa candideze la pozitia 13 :-P
Banuiesc ca or sa vina mai mult bucurestenii si cei de prin imprejurimi cum e cazul meu ca judetele mai indepartate...slabe sanse; astept locatia si ora

1. spooky
2. AdarM
3. Xanadron
4. Quicksilver
5. Shiro Phoenix
6. Rayden
7. romulus
8. jean
9. Nox
10. Vlad6
11. Kbal
12. Tractorbeam
13. xennon_2000