Ştiri:

Forumul RUFOn este din nou funcțional după ce a primit un upgrade important de software și rulează acum pe un server nou.

Main Menu

Prima intalnire pe 2011 (Bucuresti, 19.02.2011)

Creat de spooky, 09 Februarie 2011, 17:03:21

« precedentul - următorul »

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

getula

Salut,as putea veni si eu?Prefer sa citesc si ma descurc mai mult la vorbe decat la scris :D,de asta nici nu prea postez.

spooky

Citat din: getula din  16 Februarie 2011, 16:18:10
Salut,as putea veni si eu?Prefer sa citesc si ma descurc mai mult la vorbe decat la scris :D,de asta nici nu prea postez.
Esti bine venit! Trece-te pe lista.

Cat despre locatie si ora propun astfel:

Locatie: tonka soul café - downstairs


(cei care isi aduc aminte, ne-am mai intalnit in aceasta locatie)

ORA: incepand cu ora 12:00

Tinand cont ca o parte dintre noi ne vom intalni la ora 10 pentru a merge sa depunem o coroana de flori la mormantului colegului nostru Tiberiu (Shadowman), e foarte posibil ca noi sa ajungem chiar mai devreme de ora 12:00 in locatie. Cei ce doresc sa ne insoteasca, il rog a ma contacta in privat.

Intrebari?
"In a world of universal deceit telling the truth is a revolutionary act." -- George Orwell, 1984

getula

1. spooky
2. AdarM
3. Xanadron
4. Quicksilver
5. Shiro Phoenix
6. Rayden
7. romulus
8. jean
9. Nox
10. Vlad6
11. Kbal
12. Tractorbeam
13. xennon_2000
14.getula

spooky

"In a world of universal deceit telling the truth is a revolutionary act." -- George Orwell, 1984

AdarM

Citat din: spooky din  09 Februarie 2011, 17:03:21
Locatia nu este stabilita momentan, dar, in functie de cei ce se inscriu sa participe la aceasta intalnire, vom stabili o locatie, preferabil centrala (undeva in zona Pietii Unirii... evident in Bucuresti...).
Mon cher, de la Unirii pana-n piata Amzei e ceva distanta...  :x
Marcus Tullius Cicero: Traim vremuri grele, copiii nu-si mai asculta parintii si orice prost crede ca poate sa scrie o carte.

Increde-te in cei care cauta Adevarul, dar indoieste-te de cei care spun ca l-au gasit.

Quicksilver

1. spooky
2. AdarM
3. Xanadron
4. Quicksilver
5. Shiro Phoenix
6. Rayden
7. romulus
8. jean
9. Nox
10. Vlad6
11. Kbal
12. Tractorbeam
13. xennon_2000
You are here on Earth at this time because you chose to be ... So stop whining about it!

Shiro Phoenix

1. spooky
2. AdarM
3. Xanadron
4. Quicksilver
5. Shiro Phoenix
6. Rayden
7. romulus
8. jean
9. Nox
10. Vlad6
11. Kbal
12. Tractorbeam
13. xennon_2000
"Avem timp sa ne facem iluzii si sa rascolim prin cenusa lor mai tarziu.Avem timp sa invatam lectii si sa le uitam mai apoi. Eroii sunt cei ce fac ce trebuie CAND trebuie, indiferent de consecinte." "Dominati cu mintea!Nu-i nimic mai frumos decat asta!"


daos

Voi face si eu tot posibilul sa vin. N-am mai fost pana acum la vre-o intalnire a membrilor forumului. Mi-ar place sa-i cunosc personal mai ales pe unii din cei care si-au confirmat prezenta.

Nox

Deci lista pana acum este

1. spooky
2. AdarM
3. Xanadron
4. Rayden
5. romulus
6. jean
7. Nox
8. Vlad6
9. Kbal
10. Tractorbeam
11. xennon_2000
12. florentin67
13. daos
Nu tot ce zboară şi este necunoscut este extraterestru.
All warfare is based on deception. -- Sun Tzu, 600 BC

All types of knowledge, ultimately mean self knowledge. -- Bruce Lee

spooky

Citat din: AdarM din  17 Februarie 2011, 07:02:22
Mon cher, de la Unirii pana-n piata Amzei e ceva distanta...  :x

Este, dar este tot una centrala si se poate ajunge usor din Romana in Piata Amzei. De ce acolo? Pentru ca am mai facut acolo, e un loc cat de cat retras, unde nu o sa fim deranjati de muzica, galagie sau alti clienti ai cafenelei Tonka... iar alta locatie nu cunosc sa fie mai buna si nimeni nu a mai venit cu o alta propunere, asa ca... poate data viitoare gasim ceva mai bun in zona pietei Unirii.
"In a world of universal deceit telling the truth is a revolutionary act." -- George Orwell, 1984

abyss

Sunt foarte foarte rãcit de nu-mi mai trece ºi regret cã nu pot veni mâine. Dar sunt alãturi de voi mãcar în cuget ºi simþiri!

spooky

Citat din: @biss din  18 Februarie 2011, 22:36:32
Sunt foarte foarte rãcit de nu-mi mai trece ºi regret cã nu pot veni mâine. Dar sunt alãturi de voi mãcar în cuget ºi simþiri!

Imi pare rau ca nu poti veni, mi-ar fi placut sa vii, dar o sa mai avem ocazii.
"In a world of universal deceit telling the truth is a revolutionary act." -- George Orwell, 1984