Sectiune pentru limba româna > Romanian UFOnetwork

Prima intalnire pe 2011 (Bucuresti, 19.02.2011)

(1/6) > >>

spooky:
Dragi prieteni,

asa cum am discutat cu o parte dintre voi, am ramas dator cu o propunere de noua intalnire si data certa.

Data este de 19 februarie 2011.

Ora propusa de intalnire este ora 13:00 (aceasta o putem schimba la propunerea voastra... 12 sau 14)

Locatia nu este stabilita momentan, dar, in functie de cei ce se inscriu sa participe la aceasta intalnire, vom stabili o locatie, preferabil centrala (undeva in zona Pietii Unirii... evident in Bucuresti...).

Lista participantilor este deschisa si va rog sa va anuntati participarea si in acest subiect de discutie.

IMPORTANT:

Tot sambata, 19 februarie 2011, de la ora 10:00 o parte dintre noi ne vom strange pentru a depune o coroana de flori la mormantul colegului nostru Tiberiu (Shadowman). Cine doreste sa participe si la aceasta actiune de depunere a unei jerbe de flori, va rog sa ma contactati prin in privat pentru a stabili ora si locatia unde ne vom intalni, in functie de cati vom fi si mijloacele de transport disponibile.

Va multumesc.

AdarM:
Vin cu o propunere vizand locatia, odata ce va doriti ca punct de intalnire zona Pietei Unuirii: restaurantul Classic.
Bem o bere, aia cu dare de mana se pot infige si la un vin, o pizza...
Apropo: de cand vreau sa-i strang mana lu'  Xanadron, nici n-am vorbe ca s-o spui!

Xanadron:

--- Quote from: AdarM on  09 February 2011, 17:29:25 ---Vin cu o propunere vizand locatia, odata ce va doriti ca punct de intalnire zona Pietei Unuirii: restaurantul Classic.
Bem o bere, aia cu dare de mana se pot infige si la un vin, o pizza...
Apropo: de cand vreau sa-i strang mana lu'  Xanadron, nici n-am vorbe ca s-o spui!

--- End quote ---

Om mai vedea unde anume, dar macar.... cu usa :-D tot o sa ai ocazia sa-mi stringi mina pe 19, compadre PPan aka AdarM !

Implicit - de asta data va rog sa ma puneti pe "lista sigura".

Quicksilver:
I'm in!

Shiro Phoenix:
Vin si eu  :-D

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version