Ştiri:

Forumul RUFOn este din nou funcțional după ce a primit un upgrade important de software și rulează acum pe un server nou.

Main Menu

[JOC/GHICITOARE] Ce credeti ca am fotografiat - reloaded

Creat de DepthOfField, 06 Aprilie 2006, 00:24:18

« precedentul - următorul »

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

spooky

:) tocmai scrisesem si eu raspunsul meu :d

iar verdictul nu era venus, dar o alta stea mai putin stralucitoare, posibil saturn.
"In a world of universal deceit telling the truth is a revolutionary act." -- George Orwell, 1984

jackie28t

Foarte buna ghicitoarea ciuciulete.Uite asa unii pot invata anumite lucruri.
Defapt acesta este si principalul scop al acestui topic.Un topic grozav nu alta.
Cine a aruncat o privire peste toate ghicitorile din acest topic nu a pierdut nimic,ba din contra.
Cred ca usor usor va pregatesc o ghicitoare surpriza. 8-)

alx

astea ce credeti ca sunt?
PS  data si ora din exif nu sunt tocmai corecte...
"O piatră nu cade din cer.Sau,daca se intamplă să cada,atunci nu mai e piatră,ci aerolit."

Arckadii


sxn_b


Dreamy


DepthOfField

ai bagat fascicolul unui led de-ala laser cu fascicul ingust, in obiectivul camerei foto?
David Sereda: "Evidence - The case for NASA UFO's" ... Evidence ?!
http://www.freewebs.com/depth0ffield/analizasereda1.htm

alx

cu scuzele de rigoare pt.întârzierea rãspunsului(adsl meu nu a funcþionat,conectarile de nevoie le-am facut pe clicknet,ºi nu prea îmi place cum merge)   declar urmãtoarele:
nu e laser,nu-i nici lustrã
nu e stop,nu-i nici mangustã...(aºa a iesit rima,sorry)
   este o reflexie-lens flare
ºi aveþi ºi fotografia mai jos...
"O piatră nu cade din cer.Sau,daca se intamplă să cada,atunci nu mai e piatră,ci aerolit."

Arckadii

hehe:)
foarte dragut alx.
Bravo. Poza originala e si ea foarte frumoasa.
Ark

alx

#549
CRED ca am filmat un OZN !  :ufo:
    din nefericire nu aveam la mine decât camera foto,fişierul e cam mare(11,849mb),daca credeţi că e nevoie pot încerca să îl micşorez,dar...până una-alta aveţi aici un link spre filehost.ro   :  Link sters din cauza neconcordantei descriere/fisier existent
  
"O piatră nu cade din cer.Sau,daca se intamplă să cada,atunci nu mai e piatră,ci aerolit."

alx

"O piatră nu cade din cer.Sau,daca se intamplă să cada,atunci nu mai e piatră,ci aerolit."

jackie28t

#551
Citat din: alx din  17 Februarie 2007, 21:25:28
CRED ca am filmat un OZN !  :ufo:
    din nefericire nu aveam la mine decât camera foto,fiºierul e cam mare(11,849mb),daca credeþi cã e nevoie pot încerca sã îl micºorez,dar...pânã una-alta aveþi aici un link spre filehost.ro   :  Picture1 002 mpg

alx,
scuzama eu nu inteleg cum pot extrage filmul de pe acel link?  :roll:
Incercand acel link expus de tine mai sus ma duce la un website ''sexyXXX'' si nu vad numarul imaginei.
Ups...noroc ca ,cand am deschis linkul sotia era la bucatarie. :-D
Poti sa ajuti putin sau foloseste acest website sa expui imaginea.Poti sa atasezi pana la 60MB
Incearca aici,este chiar simplu si mai serioasa treba: http://savefile.com/

alx

am observat ºi eu,dupã upload...
  încercaþi video google!  chiar merge
acum fac upload pe savefile,dar nu merge decât cu 20kb/sec,aºa cã va trebui sa mai aºteptaþi...
"O piatră nu cade din cer.Sau,daca se intamplă să cada,atunci nu mai e piatră,ci aerolit."

alx

rog un moderator sã ºteargã linkul de pe filehost,nu vreau sã creada lumea ca ma þin de glume!
"O piatră nu cade din cer.Sau,daca se intamplă să cada,atunci nu mai e piatră,ci aerolit."

Arckadii