Ştiri:

Forumul RUFOn este din nou funcțional după ce a primit un upgrade important de software și rulează acum pe un server nou.

Main Menu

[JOC/GHICITOARE] Ce credeti ca am fotografiat - reloaded

Creat de DepthOfField, 06 Aprilie 2006, 00:24:18

« precedentul - următorul »

0 Membri şi 3 Vizitatori vizualizează acest subiect.

jackie28t

#1095
Citat din: Fr0styan din  28 Iulie 2008, 17:47:42
o pasare

Citat din: lylyt_ice din  28 Iulie 2008, 18:28:20
O albina...

NOPE,nu e pasare si nici albina.

Mai incearca cineva? Hai ca doar experti si ufologi se gasesc destui pe forum.
Deci voi ce credeti ca am fotografiat? Atasez mai jos din nou imaginea respectiva.



Astept raspuns si de la Ciuciulete,Lupin si Spooky .
Chiar si de la ''Contemplatorul'' poate ia si el masina timpului si ghiceste mai repede inaintea altora. :lol:
Hai ca doar nu e asa de greu si nu e nici o problema daca gresiti la prima incercare.Important este ca incercati. :-D

liteady73

 Salut Jackie !...

Frunza sau un pai in vant ?  :lol:

parere


parere

asta pt ca am ochelari de la extraterestrii de pe lira

Mofo


lylyt_ice

Cei care; ziua dorm si noaptea se odihnesc, cand oare mai au curiozitatea sa vada cum este sa fii trezit la "realitate" ?

Mofo

nu:) cel care a filmat a filmat cerul si am fost langa el

lylyt_ice

 ....atunci, nu poate fi altceva decat un avion... :lol:
Cei care; ziua dorm si noaptea se odihnesc, cand oare mai au curiozitatea sa vada cum este sa fii trezit la "realitate" ?

Mofo

daca ai fi vazut video-ul ai fi remarcat ca erau cam 4luminite  :ufo:

noua

Citat din: Mofo din  19 Octombrie 2008, 20:49:00
daca ai fi vazut video-ul ai fi remarcat ca erau cam 4luminite  :ufo:

nu te cred, baga video-ul  :lol:

alx

Citat din: Mofo din  19 Octombrie 2008, 20:49:00
daca ai fi vazut video-ul ai fi remarcat ca erau cam 4luminite  :ufo:

daca te-ai fi uitat la poza postata de tine,ai fi vazut CA SE VAD 5 LUMINITE! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:  si atunci nu inteleg de ce pe video se vad ''cam 4'' ?????????????
"O piatră nu cade din cer.Sau,daca se intamplă să cada,atunci nu mai e piatră,ci aerolit."

alx

Citat din: Mofo din  19 Octombrie 2008, 20:39:14
nu:) cel care a filmat a filmat cerul si am fost langa el

deci...trei intrebari:
1  se auzea vreun zgomot? (asa,ca de la 5 avioane de vanatoare :-D)
2 cat timp a durat observatia?
3 erati in apropierea unui foc?
"O piatră nu cade din cer.Sau,daca se intamplă să cada,atunci nu mai e piatră,ci aerolit."

Mofo

http://ciurescu.blogspot.com/2008/10/yeah-new-message-from-mofoz.html here's the video

   pai a durat aproape 20 de minute si au fost cam 12 ''stele'' deastea dar pana la urma pe rand s-au stins iar dupa circa 10 minute a mai aparut una :|

alx

Citat din: Mofo din  19 Octombrie 2008, 20:49:00
daca ai fi vazut video-ul ai fi remarcat ca erau cam 4luminite  :ufo:
se poate sa fi filmat printr-un geam,in care se reflecta anumite lumini...poate stradale,sau de la alte case? :-D
"O piatră nu cade din cer.Sau,daca se intamplă să cada,atunci nu mai e piatră,ci aerolit."

StarDust

M-am uitat si eu, amplificand contrastul si luminozitatea imaginii. Daca nu sunt reflexii pe ceva, pare intr-adevar facuta spre zenit. Pe marginile imaginii se vad zone mai luminoase care ar putea fi datorate orizontului.Tind sa cred totusi ca sursele de lumina sunt lampi cu vapori de sodiu de la iluminatul stradal, e cam aceeasi nuanta.
În credinta au murit toti acestia, fara sa fi capatat lucrurile fagaduite, ci  doar le-au vazut si le-au urat de bine de departe, marturisind ca sunt straini si calatori pe pamînt.  Evrei 11:13-16