Sectiune pentru limba româna > Administratie

Problemele forumului in viziunea mea

(1/25) > >>

Vlad6:
Cred ca unii useri de pe forum au o lipsa acuta de rabdare.
Nu credeti ca sunt prea multe certuri pe acest forum?
Serios,daca ne-am chinui sa dezbatem cu sens unele probleme,cred ca am iesi mult mai castigati decat daca ne-am chinui sa ne gasim motive de invinovatire a celuilalt.
Dupa ce ca suntem o comunitate foarte mica,ne mai si certam intre noi.
Nu exista Thread fara replici cu doza maxima de rautate la adresa vreunui forumist.Ceea ce nu am vazut pe alte forumuri cu useri mai putini.
De unde atata rautate?
De ce? ce castigati prin asta?
Haideti sa tratam problemele cu cap si logica,fara sa ne invinovatim si sa aruncam cu noroi unul in altul ca pe scena politica din romania.

Urban:
Iti mai explic o data, vad ca nu ai inteles.
Cand postezi un clip video, mai ales daca nu e in romana sau engleza in mod civilizat ar trebui sa postezi alaturat si o scurta sinteza a ceea ce se povesteste in el.
Nu se tranteste clipul, nu se pune un titlu de Libertatea, Click sau Can Can si apoi "ba, eu l-am gasit, poate faceti voi un rezumat" ca mie mi-e lene tre sa fac un Counter Strike..
Nu as vrea sa cred ca esti analfabet si banuiesc ca stii sa faci o compunere, daca da, te-am intrebat ceva pe subiectul celalalt.
Hai, demonstreaza ceva si mai lasati frustrarile astea de copii cu cosuri pe fata.
Problema forumului in viziunea mea e una singura "ca intr-un timp record a reusit sa adune marea majoritate a frustratilor din Romania" (evident asta nu este un apropo la tine)

Vlad6:
inseamna ca nu ai inteles nimic dein ce am spus mai sus.
mesajul nu iti era adresat tie in mod special,dar te-ai simtit probabil datorita discutiei avuta de noi pe un alt topic.
nu sunt frustrat,nu joc counter strike,cosuri pe fata cred ca are toata lumea.habar n-am.

Urban:
Eu am inteles foarte bine ce ai vrut sa spui mai sus.
Te astept cu demonstratiile si argumentele logice pe topicul proaspat deschis de tine.

De ce o invazie extraterestra?
De ce pe data aia?
Cum s-a ajuns la data aia?
Care e treaba cu cercurile care au fost "decriptate" ca sa se ajunga la data aia?
In ce zona au fost facute cercurile?
Exista posibilitatea ca cercurile alea sa fie un fals....?
Si asa mai departe....hai, ca sa nu o mai lalaim aiurea.

Apropo...ti-e lene sa incepi o fraza cu litera mare?

Shadowman:

--- Quote from: Urban on  22 November 2010, 23:08:52 ---
Problema forumului in viziunea mea e una singura "ca intr-un timp record a reusit sa adune marea majoritate a frustratilor din Romania" (evident asta nu este un apropo la tine)

--- End quote ---

Imi amintesti de cineva care,pe blogul sãu,numea site-ul RUFOn "site de țãcãniți" !  :lol: :lol: :lol:

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version