Ştiri:

Forumul RUFOn este din nou funcțional după ce a primit un upgrade important de software și rulează acum pe un server nou.

Main Menu

Implanturi

Creat de jean, 30 Octombrie 2010, 21:23:01

« precedentul - următorul »

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

calator astral

Biss,gresesti grav crezind ca noi am fi "creatia lor", cum gresesti cind afirmi ca ei sunt aici "de mii de ani".
Nu au o suta de ani de cind ne monitorizeaza.
Daca nu aveam si noi "protectorii" nostri,Veghetorii dintr-o realitate subtila,fii convins ca la ora actuala mincam jar.
Incearca sa intelegi Razboiul Nevazut prin perspectiva incidentului recent de la Ierusalem.
Dumnezeu,care ne-a creat, nu ne va lasa, are un Plan cu noi.

Quicksilver

Argumente, D-le Calator ... Vrem argumente, nu giga contra doar de dragul gargarei.

CitatBiss,gresesti grav crezind ca noi am fi "creatia lor", cum gresesti cind afirmi ca ei sunt aici "de mii de ani".
De ce ar gresi el si nu ai gresi tu? Eu vreau sa te cred pe tine, stimate coleg, insa am nevoie de ceva care sa iti sustina punctul de vedere ...

CitatNu au o suta de ani de cind ne monitorizeaza.
Detalii?

CitatDaca nu aveam si noi "protectorii" nostri,Veghetorii dintr-o realitate subtila,fii convins ca la ora actuala mincam jar.
Presupun ca pentru aceasta parere personala nu ai nevoie de argumente deoarece reprezinta propria ta credinta.

CitatIncearca sa intelegi Razboiul Nevazut prin perspectiva incidentului recent de la Ierusalem.
Dat fiind faptul ca pe acest subiect nu se trateaza niciun incident din Ierusalim, ai putea sa aprofundezi putin pe ideea asta? Asa, pentru cei care sunt mai putin in tema.

CitatDumnezeu,care ne-a creat, nu ne va lasa, are un Plan cu noi.
Din nou, argumentele nu sunt necesare ...
You are here on Earth at this time because you chose to be ... So stop whining about it!

SLEAH19

Citat din: calator astral din  14 Iulie 2011, 17:34:54

..........Incearca sa intelegi Razboiul Nevazut prin perspectiva incidentului recent de la Ierusalem.
Dumnezeu,care ne-a creat, nu ne va lasa, are un Plan cu noi.

   Calatorule, poti dezvolta un pic , la care incident te referi ?
                               
                                                                                                Multumesc!
O lume normală este aceea în care diavolul este în iad, nu mai există religii iar Iisus este la Guvernare!

Cercetează totul şi reţine doar ce e de trebuinţă !

abyss

#18
Citat din: calator astral din  14 Iulie 2011, 17:34:54
Biss,gresesti grav crezind ca noi am fi "creatia lor", cum gresesti cind afirmi ca ei sunt aici "de mii de ani".
Daca gresesc mi-ar placea sa aud si niste argumente in acest sens.

Citat din: calator astral din  14 Iulie 2011, 17:34:54
Nu au o suta de ani de cind ne monitorizeaza.
La care dintre "ei" te referi mai exact? pt ca descopar o viziune dualista prin urmare si mai exact cine sunt aia care baga ochiu pe gaura de 100 de ani incoae?

Citat din: calator astral din  14 Iulie 2011, 17:34:54
Daca nu aveam si noi "protectorii" nostri,Veghetorii dintr-o realitate subtila,fii convins ca la ora actuala mincam jar.
Sa inteleg ca Veghetorii nu sunt ETs ci...ingeri sau cum? lamureste putzun te rog!

Citat din: calator astral din  14 Iulie 2011, 17:34:54
Incearca sa intelegi Razboiul Nevazut prin perspectiva incidentului recent de la Ierusalem.
Aici depinde ce doresti tu ca sa inteleg eu... Te rog dezvolta putin ideea, aici sau pe topicul cu ierusalimu de pe forum. 10x!

Citat din: calator astral din  14 Iulie 2011, 17:34:54
Dumnezeu,care ne-a creat, nu ne va lasa, are un Plan cu noi.
Spunele asta celor care mor zilnic in mod stupid. Acu 3-4 saptamani o fetitza a murit pe trotuar langa tata ei cu capu strivit de un angrenaj desprins de pe o automacara... Sunt convins ca Dumnezeu a creat TOTUL insa manifestarea fiintelor vii e libera pana la dementza totala cand evident, vine pentru unii un RESET si pt altii un discret si apocaliptic EJECT MA´F#CKER!!! Doar cativa vor primi recompensa pt ce au luptat si indurat timp de jdemii de existentze.

Parerea mea de 2bani, bro!


:lol: mai fratilor mi-ati luat-o inainte cu mitralierele... :-)  Calatorul astral este "mon ami" si trebuie sa se dialogheze cu je... asa ca rabdare si tutun! :wink:

calator astral


Xanadron

Mda, daca vb. de implanturi high-tech de sorginte umana, ele exista si au devenit disponibile pentru sume relativ accesibile (15.000 $ in cazul "ochiului de Terminator") - detalii constructive, aici:

http://www.kickstarter.com/projects/growaneweye/grow-a-new-eye

Interesant mi se pare faptul ca si astea de origine posibil ET :martiansad: dovedesc o oarescare evolutie in timp (de la unele cipuri cu aspect metaloid la posibile bio-computere complexe "la purtator").
Chestie care ma face sa cred ca-i vorba "doar" de tehnologie ET reconstituita din ce in ce mai fidel si eficient de sforarii nostri :evil: - si, evident, implantata "turmei" tot de ei. :|

Trăim pe-o planetă nebună - opriţi-o să mă cobor !!!
http://povestoteca.wordpress.com/

saver

Implantul de care vorbiti este SEMNUL FIAREI. Semnul fiarei trebuie sa indeplineasca cateva conditii clare:
Apocalipsa 13
16.     Şi ea îi sileşte pe toţi, pe cei mici şi pe cei mari, şi pe cei bogaţi şi pe cei săraci, şi pe cei slobozi şi pe cei robi, ca să-şi pună semn pe mâna lor cea dreaptă sau pe frunte.
17.    Încât nimeni să nu poată cumpăra sau vinde, decât numai cel ce are semnul, adică numele fiarei, sau numărul numelui fiarei.
18.    Aici este înţelepciunea. Cine are pricepere să socotească numărul fiarei; căci este număr de om. Şi numărul ei este şase sute şaizeci şi şase.


Aceste conditii sunt:
1. Obligativitatea semnului. Saraci, bogati, slobozi, robi (inchisi si prizonieri).
2. Semnul va fi pus pe mana dreapta sau pe frunte. Deci nu pe picior, burta, fund sau in limba.
3. Cine nu are semnul nu poate vinde sau cumpara.
4. Semnul reprezinta numele fiarei SAU numarul numelui fiarei. Acel sau este foarte important ca multi pot spune, n-are semnul 666, deci e bun. Ori asta e o amagire.
5. Numarul fiarei este ascuns, dar pus la vedere, caci e nevoie de o intelepciune sa il socotesti. Deja acest numar, 666, se afla pe toate produsele in codul de bare. Ciudat e ca au ales EXACT acest numar cand putea fi ales altul. Practic din 10 variante au ales exact aceasta varianta.

Cipul implantabil, care va functiona ca un card personal de identificare bancar indeplineste primele 3 conditii in mod clar.
Chiar in acest moment se discuta scoaterea banilor fizici de pe piata, ca sa nu existe alternativa. Suedia va fi prima tara fara cash.
In America se face deja o propaganda mizerabila la acest cip:

Live RFID chip implant interview

RFID Federal Law By June THIS YEAR!! Spread to Everyone! Be Informed! Get Active!

Clipuri sunt gramada, deci puteti cauta. Foarte interesant e ca si baietii de la MythBusters au testat acest cip si vezi Doamne, e safe pentru organism, nu sunt probleme:

MythBusters RFID Chip

Se incearca pe cat posibil convingerea tuturor, ca aceste dracovenii sunt bune.

INSA Biblia avertizeaza, ca toti care se insemneaza cu SEMNUL FIAREI, vor avea probleme mari de tot:
Apocalipsa 14
10.     Va bea şi el din vinul aprinderii lui Dumnezeu, turnat neamestecat, în potirul mâniei Sale, şi se va chinui în foc şi în pucioasă, înaintea sfinţilor îngeri şi înaintea Mielului.
11.    Şi fumul chinului lor se siue în vecii vecilor. Şi nu au odihnă nici ziua nici noaptea cei ce se închină fiarei şi chipului ei şi oricine primeşte semnul numelui ei.


Nicaieri in Biblie nu mai apare expresia "vinul aprinderii lui Dumnezeu", si banuiesc ca e ceva ce nu ar fi bine sa afle nimeni.

Acum putine explicatii. In textul original din Septuaginta (greaca veche), semnul fiarei este numit HARAGMA. Haragma este tradus prin semnul fiarei, dar inseamna si cioplire/incizie. Deci e foarte clar ca acest semn va fi aplicat intr-un mod definitiv trupului, cam cum e si un tatuaj.

Desi i se face reclama si se doreste punerea in aplicare a acestui plan sinistru, nu e inca timpul.
Intai va fi inflatia, super-inflatia si consecinta fireasca, adica razboiul cu depopularea. Abia apoi acest plan.