Ştiri:

Forumul RUFOn este din nou funcțional după ce a primit un upgrade important de software și rulează acum pe un server nou.

Main Menu

Obiectul enigmatic din Craterul Delporte: Faþa nevãzutã a Lunii

Creat de Tulcea Sighting, 27 Octombrie 2010, 01:11:59

« precedentul - următorul »

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Tulcea Sighting

#30
Cu placere!

Uite inca un link:
http://dictionare.edu.ro/definitie/optim

Atentie la ton... Si sa trecem mai departe.

Da, eu am filmât http://www.youtube.com/watch?v=XH95PtUvRQY&feature=player_embedded#

StarDust

În credinta au murit toti acestia, fara sa fi capatat lucrurile fagaduite, ci  doar le-au vazut si le-au urat de bine de departe, marturisind ca sunt straini si calatori pe pamînt.  Evrei 11:13-16

DBlack

se abate putin de la subiect..dar sa trecem la subiect:D

da, au aparut unele speculatii ca exista baze secrete pe luna construite de nazisti..
dar chestia principala este ca omul niciodata nu si-a dat seama ca toate secretele ,pot spune asa..se ascund in spatele lunii , pentru ca noi vedem doar o fata a lunii.
Acum intrebarea mea,care este..
Daca nasa tot ne arata poze cu LUNA.
de ce nu au tupeul sa faca si un "Google Moon" sau ceva de genu, sa ne convingem noi ca acolo nu este nimic;))..

acum au inceput sa faca poze,si sa spuna ca pozele sunt de pe partea ce-a lalta a lunii,dar noi nu avem nici o dovada ca ,chiar asa este;)) poate au facut o poza la plezneala si ne baga noua pe gat toate porcariile
"Cum sa fii dupa moarte sfant , si in viata antichristul"

Nu ºtiu cu ce arme va fi luptat cel de-al treilea rãzboi mondial, dar cu siguranþã cel de-al patrulea va fi luptat cu beþe ºi pietre.  "Albert Einstein"


Cred în acel Dumnezeu al lui Spinoza

jean

Citatde ce nu au tupeul sa faca si un "Google Moon" sau ceva de genu, sa ne convingem noi ca acolo nu este nimic
Din cate stiam exista, cauta pe net. Dar tot poti fi inselat, nu ai nicio dovada ca ce vezi acolo este real.
Adevarul este dincolo de noi

DBlack

corect:) aici asa este ;))) ..
oricum nu putem stii ce este cu adevarat , pana nu o sa aterizeze o nava cu monstruleti mici si cenusii in mijlocul new york-ului si sa faca public tot adevarul :)))..

pana atunci ..
"Cum sa fii dupa moarte sfant , si in viata antichristul"

Nu ºtiu cu ce arme va fi luptat cel de-al treilea rãzboi mondial, dar cu siguranþã cel de-al patrulea va fi luptat cu beþe ºi pietre.  "Albert Einstein"


Cred în acel Dumnezeu al lui Spinoza