Ştiri:

Forumul RUFOn este din nou funcțional după ce a primit un upgrade important de software și rulează acum pe un server nou.

Main Menu

DMT , 2012 si Glanda Pineala.

Creat de Gabriel, 04 August 2010, 02:39:22

« precedentul - următorul »

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

romulus

CitatIndiferent de cursul evenimentelor ce vor avea loc fiecare guvern are un plan A , B, C
Este posibil, dar nu si in Romania .
Dintr-un motiv foarte simplu:  venirea anului 2012, modificarile climatice, energetice, pregatirea pentru dezastre si altele in directia asta , nu vor fi niciodata pe agenda marionetelor care compun guvernul roman azi .
La noi se vor aplica strict doar planuri de indobitocire, care sa faciliteze tinerea cu capul in rahat. Si asta va dura  pana ce "stapanilor" care dicteaza marionetelor  li se va arata ( de catre cine , nu stiu !) ca si in tara asta mai locuiesc oameni .Dar aceia trebuie sa dovedeasca acea "calitate"
Am zis .
"Zisa cel nebun intru inima sa :Nu este Dumnezeu"
Psalmul 52 al lui David

Urban

Citat din: romulus din  06 August 2010, 09:01:36
La noi se vor aplica strict doar planuri de indobitocire, care sa faciliteze tinerea cu capul in rahat. Si asta va dura  pana ce "stapanilor" care dicteaza marionetelor  li se va arata ( de catre cine , nu stiu !) ca si in tara asta mai locuiesc oameni.

Solutia e ridicol de simpla insa presupune anumite riscuri si nu poate fi discutata pe forum, cel putin momentan.

zamotrak

Citat din: Urban din  06 August 2010, 10:53:42
Solutia e ridicol de simpla insa presupune anumite riscuri si nu poate fi discutata pe forum, cel putin momentan.

Ceva indicii,daca se poate.Poate,cine stie...........apar idei si mai simple si mai usor de pus, oriunde .8-)
Si in alta ordine de idei,cred ca multi din colegii forumisti si nu numai,pot si doresc sa-si asume diverse lucruri.

StarDust

#18
Va indepartati de la subiectul acestui topic...
Si ca sa-mi dau si eu cu parerea... cred ca folosirea oricaror substante pentru a "forta" desfasurarea anumitor lucruri nu e deloc recomandabila si e f. discutabila. Am serioase indoieli ca se poate ajunge la o cunoastere adevarata pe aceasta cale. Dar binenteles, asta e doar parerea mea.

Sunt de acord cu urmatoarea afirmatie, care in opinia mea reprezinta un mare adevar:

Citat din: Gabriel din  04 August 2010, 17:46:12
...Aveti mare grija ce va doriti! va repet MARE GRIJA pentru ca fiecare dorinta a noastra , fiecare gand se materializeaza, suntem un fel de dumnezei mai mici care creem orice de orice natura iar undeva exista un centru  energetic , un absolut..nu stiu cum sa va zic care se hraneste cu ce creem noi, bun sau rau.Noi nu trebuie sa ne oprim din a creea!
...
În credinta au murit toti acestia, fara sa fi capatat lucrurile fagaduite, ci  doar le-au vazut si le-au urat de bine de departe, marturisind ca sunt straini si calatori pe pamînt.  Evrei 11:13-16

Luda

nu esti singurul care a experimentat asa ceva, am citit acu cateva luni 2 daca nu ma insel o carte in care erau experiente asemanatoare ca experienta ta
http://www.scribd.com/doc/26326549/a-Carlos-Invataturile-Lui-Don-Juan
Daca as avea acest ceai poti fi sigur ca as incerca si eu, pana la urma cred ca o sa caut datura ( asta a folosit don juan pentru a induce starea aceea in invatacelul sau) :)

zamotrak

Citat din: Luda din  09 August 2010, 11:51:24
........ pana la urma cred ca o sa caut datura .

Care dintre ele?
* Datura stramonium
* Datura arborea
* Datura aurea
* Datura candida
* Datura discolor
* Datura dolichocarpa
* Datura fatuosa
* Datura ferox
* Datura indica
* Datura metel
* Datura meteloides
* Datura sanguinea
* Datura suaveolens
* Datura tatula
* Datura vulcanicola
* Datura willemsi

Serban M

#21
Decat sa folosesti Datura mai bine te sinucizi. Doar un sfat.

Mare atentie la ce puneti botul pentru ca nu oricine e pregatit sa isi cablul matricei.

Eu am datura in curte la tara si este legala, insa m`am documentat bine inainte si am ajuns la concluzia ca nici un animal nu merita otravit cu asa ceva.

Va recomand erowid experiences, acolo gasiti multe relatari si experiente cu diferite plante, etc.

zamotrak

Fii amabil te rog si spune ,ce ai vrut sa spui :


Citat din: Sirius13 din  09 August 2010, 15:43:25
......... pentru ca nu oricine e pregatit sa isi cablul matricei.
:?


Serban M

Citat din: zamotrak din  09 August 2010, 16:07:56
Fii amabil te rog si spune ,ce ai vrut sa spui :

:?



sa isi scoata. sorry

un moderator poate corecta daca doreste.....

zamotrak

Citat din: Sirius13 din  09 August 2010, 16:13:42
sa isi scoata. sorry

un moderator poate corecta daca doreste.....

La mine e sfarsit de program(la servici) si poate sunt mai obosit,dar tot nu se intelege.Cum adica  nu oricine e pregatit sa isi scoata cablul matricei.?!

Serban M

Citat din: zamotrak din  09 August 2010, 16:20:30
La mine e sfarsit de program(la servici) si poate sunt mai obosit,dar tot nu se intelege.Cum adica  nu oricine e pregatit sa isi scoata cablul matricei.?!

Uite asa bine. Tu crezi ca oricine e pregatit ?  :-D

Luda

da este f toxica, sansa sa dai ortu daca nu faci "potiunea" bine este destul de ridicata. :)

abyss

Din punctul meu de vedere toþi cei care au nevoie de ajutorul plantelor sunt ori nebuni care trebuie sã-ºi vindece nebunia ori puturoºi spiritual ori impotenþi ai existenþei... Carlos spune clar cã nu e nevoie de acest demers riscant. Cei care vã jucaþi cu sorcova fãcutã din neuro-toxine e clar cã sunteþi neiniþiaþi, neinformaþi ºi superficiali.

Luda

Citat din: @biss din  10 August 2010, 11:50:33
Din punctul meu de vedere toþi cei care au nevoie de ajutorul plantelor sunt ori nebuni care trebuie sã-ºi vindece nebunia ori puturoºi spiritual ori impotenþi ai existenþei... Carlos spune clar cã nu e nevoie de acest demers riscant. Cei care vã jucaþi cu sorcova fãcutã din neuro-toxine e clar cã sunteþi neiniþiaþi, neinformaþi ºi superficiali.
Pentru a decide daca ceva e bun sau rau eu unu trebuie sa testez.
La fel, nu o sa cred ce zice X si Y doar pentru ca au zis-o, eu trebuie sa vad cu ochii mei, trebuie sa simt pe pielea mea.
Citat din: biblie
Cereþi ºi vi se va da; cãutaþi ºi veþi afla; bateþi ºi vi se va deschide. Cã oricine cere ia, cel care cautã aflã, ºi celui ce bate i se va deschide. (Matei 7, 7-8)
uite un lucru destept pe care il zice biblia :)

Serban M

Citat din: Luda din  10 August 2010, 12:17:30
Pentru a decide daca ceva e bun sau rau eu unu trebuie sa testez.
La fel, nu o sa cred ce zice X si Y doar pentru ca au zis-o, eu trebuie sa vad cu ochii mei, trebuie sa simt pe pielea mea.uite un lucru destept pe care il zice biblia :)

Biblia spune sa omori, asa sa faci ca e bine. Cere si ti se va da puscarie.

Mereu sa testezi, la fel sa faci si cu otrava. Asa ar fi bine sa faca toti, nu ? nu lasa pe altii sa te minta, tu ia otrava ca poate scapi.