Ştiri:

Forumul RUFOn este din nou funcțional după ce a primit un upgrade important de software și rulează acum pe un server nou.

Main Menu

Prima Ieseala pe 2010

Creat de Rayden, 07 Mai 2010, 15:31:14

« precedentul - următorul »

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Guest

Si eu, si sper sa nu ma mai imbolnavesc :-D

Luda

dupa sesiune as putea si eu :) un weekend la bucale nu strica.

Rayden

salutare,

numai ce a venit decembrie  :mrgreen: si ma gandeam sa mai facem o iesire, sa mai discutam despre subiectele fierbinti ridicate pe forum si nu numai :) ce ziceti?

si, ca sa avem timp sa ne planificam treburile, propun sa ne vedem intr-una din sambetele lunii decembrie 11 sau 18 pe la orele 13:00, astept propuneri si pentru locatie..evident in Bucuresti.

ce spuneti?

bafta,
rayden

romulus

Pai da, ar fi bine sa ne vedem si sa marcam finalul lui 2010 .
Si cu ocazia asta poate dezbatem si proiectul lui Urban , cine stie, poate chiar demaram actiunea!
Hai !
Am zis !
"Zisa cel nebun intru inima sa :Nu este Dumnezeu"
Psalmul 52 al lui David

ryn

Spre rusinea mea nu am mai fost de mult la o intalnire. Ultima data din ratiuni al caror rezultat converg spre ideea de bun mers al grupului am preferat sa imi rup spatele si sa fiu pe la \mures cand altii beau o bere rece si puneau forumul la cale... Rog sa fiu indexat! Si daca fac nazuri sa trimiteti o echipa de mascati si sa ma aduceti unde vreti voi sa ne intalnim. Serios.

Nox

Ne vedem. Nu am preferinta de data (11 sau 18), numai ca mai repede de orele 14-15 nu pot ajunge. Asa ca tineti-mi un loc. :D

Stabilim ulterior o locatie si o trimitem pe privat celor interesati.
Nu tot ce zboară şi este necunoscut este extraterestru.
All warfare is based on deception. -- Sun Tzu, 600 BC

All types of knowledge, ultimately mean self knowledge. -- Bruce Lee

jean

  Pentru a sti cate persoane vin, cred ca este necesar sa deschidem aici o lista cu numele persoanelor care doresc sa vina si care sa vina sigur, asa cum s-a mai facut si alta data si se pare ca atunci am fost cei mai multi. Altfel putem fi in situatia sa vina unul sau doi  si cred ca interesul este sa fim mai multi si sa putem schimba ceva idei. Daca din motive intemeiate cineva renunta, ar trebui sa anunte cat mai repede posibil.
Pe data de (11) este bine, eu sunt liber si pot sa vin, pe (18) lucrez pana la ora 13 si ar trebui sa ma invoiesc pt. a ajunge mai de vreme. Greu dar nu imposibil. Si sa nu uitam ca fiind sfarsit de an pe (18), unii ar putea fi plecati deja din Bucuresti pe undeva pe la munte sau in concediu.

Daca e pe 11, eu vin la intalnire si ma trec pe lista.

1- Jean
Adevarul este dincolo de noi

Quicksilver

2 - Shiro Phoenix
3 - Quicksilver
You are here on Earth at this time because you chose to be ... So stop whining about it!

romulus

Citat2 - Shiro Phoenix
3 - Quicksilver
4 - Romulus
"Zisa cel nebun intru inima sa :Nu este Dumnezeu"
Psalmul 52 al lui David

romulus

Si...
Gata ?
Bravo, bre, halal sa ne fie   !
Eu  vin oricum pe 11 decembrie in Bucuresti la o reuniune a detectivilor particulari - asa ca daca /cine / are chef poate ne vedem !
Amin !
"Zisa cel nebun intru inima sa :Nu este Dumnezeu"
Psalmul 52 al lui David

Shiro Phoenix

Da, ar fi o idee sa ne hotaram pana la urma asupra datei de intalnire.
Oricum ce o fi o fi vorba aceea putini da' buni. :-D
"Avem timp sa ne facem iluzii si sa rascolim prin cenusa lor mai tarziu.Avem timp sa invatam lectii si sa le uitam mai apoi. Eroii sunt cei ce fac ce trebuie CAND trebuie, indiferent de consecinte." "Dominati cu mintea!Nu-i nimic mai frumos decat asta!"

Nox

Eu nu pot decât dupã orele 14/15.
Nu tot ce zboară şi este necunoscut este extraterestru.
All warfare is based on deception. -- Sun Tzu, 600 BC

All types of knowledge, ultimately mean self knowledge. -- Bruce Lee

jean

Sunt destul de putine persoane interesate de aceasta intalnire, pentru asta am propus o lista, sa vedem cati pot sa vina.
Credeti ca merita? Daca eram mai multi altfel se punea problema. Deci, mai ganditi-va. Mai discutam maine seara.
Adevarul este dincolo de noi

Guest

Citat din: romulus din  29 Noiembrie 2010, 18:21:35
4 - Romulus

5. X

Nu vroiam sa promit pentru ca datile trecute am zis ca vin si n-am venit, si nu vroiam sa fiu de neam prost iar. Desi data trecuta racisem rau(in septembrie).

Shiro Phoenix

Ok...Pana la urma ramane ceva pe maine?  :-D ....
"Avem timp sa ne facem iluzii si sa rascolim prin cenusa lor mai tarziu.Avem timp sa invatam lectii si sa le uitam mai apoi. Eroii sunt cei ce fac ce trebuie CAND trebuie, indiferent de consecinte." "Dominati cu mintea!Nu-i nimic mai frumos decat asta!"