Ştiri:

Forumul RUFOn este din nou funcțional după ce a primit un upgrade important de software și rulează acum pe un server nou.

Main Menu

Prima Ieseala pe 2010

Creat de Rayden, 07 Mai 2010, 15:31:14

« precedentul - următorul »

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Nox

Salut N0mad, cand avem drum prin Alba ne-ar face placere sa ne intalnim.
Nu tot ce zboară şi este necunoscut este extraterestru.
All warfare is based on deception. -- Sun Tzu, 600 BC

All types of knowledge, ultimately mean self knowledge. -- Bruce Lee

Rayden

Salutare,

M-am gandit sa revin cu un feedback ..
Intalnirea a avut loc; prezenti au fost...spooky, jean, nox, shadowman si...subsemnatul.
S-au discutat si dezbatut chestiuni importante, si speram ca la urmatoarea intalnire sa fim mai multi pentru a planifica o iesire / investigatie pe undeva..ca sa..investigam desigur!

Deci, urmatoarea iesire ar trebui sa fie in ultimul week-end din luna ce vine.. 26 / 27 iunie. Tre doar sa vedem unde..asa ca sunteti bineveniti cu idei – locatii de intalnire.

Bafta,
Rayden

spooky

nu e batuta inca data in cuie a urmatoarei intalnire... a fost doar o propunere. mai vedem cu data.. poate o fi 12/13 sau 19/20...
"In a world of universal deceit telling the truth is a revolutionary act." -- George Orwell, 1984

romulus

Citatpoate o fi 12/13 sau 19/20...
Bine atunci; ne vedem luna viitoare !
Cred ca tot in Bucuresti, nu ?
"Zisa cel nebun intru inima sa :Nu este Dumnezeu"
Psalmul 52 al lui David

Xanadron

Desi inca "junior" :-D prin zona asta, sper sa ma primiti si pe mine la viitoarea "ieseala" din iunie. :roll:
Trăim pe-o planetă nebună - opriţi-o să mă cobor !!!
http://povestoteca.wordpress.com/

Xanadron

Aha... sa-ntzeleg ca si tacerea-i un raspuns?! (adica... nu ma primiti? :? )

Glumesc, normal - si promit in orice caz ca pina-n iunie sa postez destul (dar nu doar "la plezneala"), ca sa las in urma junioratul...  :-D
Trăim pe-o planetă nebună - opriţi-o să mă cobor !!!
http://povestoteca.wordpress.com/

spooky

Te primim, normal.

La cat mai multe posturi... dar stii, eu (noi) avem o vorba... mai bine putin si bun decat mult si prost. Se pare ca unii de pe acest forum nu prea cunosc aceasta vorba. :)
"In a world of universal deceit telling the truth is a revolutionary act." -- George Orwell, 1984

Rayden

salve lume,

ma gandeam ca..se cam duce vara, si cel putin in teorie din septembrie vine toamna, si ma gandeam sa mai facem o ieseala..dar una bine planificata, din timp, ca sa isi aranjeze lumea treburile astfel incat sa fim mai multi..
poate, poate..vin si din cei mai noi colegi de forum, dar poate vin si colegi mai vechi cu care nu ne-am intalnit pana acum..

deci, ce spuneti, organizam o ieseala?

ca sa nu fie din scurt, propun 4 septembrie 2010, cu incepere de la orele 14 trecute fix  :mrgreen:

locatia..nu stiu ce sa zic, parca spooky avea o idee..

astept cu interes feedback-ul vostru.

bafta,
rayden

Quicksilver

Shiro Phoenix si Quicksilver vor fi acolo!  :-D
You are here on Earth at this time because you chose to be ... So stop whining about it!

Xanadron

Si Xanadron va fi, in fine, acolo - daca-i vorba de 4 septembrie! (unde anume, apropo? - la nivel de propunere macar). :wink:
Trăim pe-o planetă nebună - opriţi-o să mă cobor !!!
http://povestoteca.wordpress.com/

Guest

Si eu as vrea sa vin, sper sa n-am examen, dar 90% vin.

Renovatio

Care aveti drum pe  la  Zalau ,as fi bucuros sa ne vedem.Legat de ieselea de la Bucuresti as veni si eu ,dar  e  foarte mare distanta,si  nu dispun de timp din pacate.Si daca  tot  se va materializa o ieseala  faceti si voi niste poze  sa va vedem si noi.

Respecte.Renovatio(Paul).

bechamro1

daca e in bucuresti o sa ma prezint si eu.

Vlad6

ah...pana in octombrie nu pot veni :(

romulus

I'm in !
Citatca sa nu fie din scurt, propun 4 septembrie 2010, cu incepere de la orele 14 trecute fix 
Cred ca e tarziu 14 monser
10 - 11 ar fi ok
si  ca o sugestie pentru spooky ar fi bine daca am imparti in doua faze : una indoor unde sa putem conversa/dezbate/ ne bate/ intrebari- raspunsuri /confesiuni / spovedanii and so on  (mai ales daca mai sunt si domnisoare ziariste invitate ) si apoi sa continuam la un suc, outdoor - eventual o bere rece !  :-D
Parerea mea !
"Zisa cel nebun intru inima sa :Nu este Dumnezeu"
Psalmul 52 al lui David