Ştiri:

Forumul RUFOn este din nou funcțional după ce a primit un upgrade important de software și rulează acum pe un server nou.

Main Menu

Prima Ieseala pe 2010

Creat de Rayden, 07 Mai 2010, 15:31:14

« precedentul - următorul »

0 Membri şi 2 Vizitatori vizualizează acest subiect.

Guest

Citat din: romulus din  24 August 2010, 16:01:34
si  ca o sugestie pentru spooky ar fi bine daca am imparti in doua faze : una indoor unde sa putem conversa/dezbate/ ne bate/ intrebari- raspunsuri /confesiuni / spovedanii and so on  (mai ales daca mai sunt si domnisoare ziariste invitate ) si apoi sa continuam la un suc, outdoor - eventual o bere rece !  :-D
Parerea mea !

Vin si ziaristi/e?

Rayden

Citat din: romulus din  24 August 2010, 16:01:34
10 - 11 ar fi ok

aa..dap, ok 10-11 e ok,  :-D mai mult timp pentru discutii...si berea suna bine  :mrgreen:

Nox

Bun, atunci rãmâne sã mai stabilim locația.
Nu tot ce zboară şi este necunoscut este extraterestru.
All warfare is based on deception. -- Sun Tzu, 600 BC

All types of knowledge, ultimately mean self knowledge. -- Bruce Lee

jean

Salut! Ma bag si eu la o asemenea intalnire.
Adevarul este dincolo de noi

Rayden

@spooky, @nox,

idei de locatie?

@@biss,
te bagi la "ieseala"?

bafta,
rayden

Quicksilver

Ok ... vre-un candidat pentru posibilele locatii?  :-D
You are here on Earth at this time because you chose to be ... So stop whining about it!

Rayden

salutare,

ar fi un candidat..prin zona vechiului Bucuresti..
vom trimite prin MP locatia..

merci,
rayden

Nox

Bine, deci cine vrea sã vinã sã-i dea lui Rayden sau mie un mesaj și i se va comunica locația. Eventual lãsați și un numãr de telefon în mesaj ca sã putem sã ne gãsim în caz de ceva.
Nu tot ce zboară şi este necunoscut este extraterestru.
All warfare is based on deception. -- Sun Tzu, 600 BC

All types of knowledge, ultimately mean self knowledge. -- Bruce Lee

Rayden

salutare,

am dat MP la cei interesati de intalnire..ne vedem sambata..

merci,
rayden

Nox

Sã nu uitați de întâlnirea de mâine.  :star:
Nu tot ce zboară şi este necunoscut este extraterestru.
All warfare is based on deception. -- Sun Tzu, 600 BC

All types of knowledge, ultimately mean self knowledge. -- Bruce Lee

romulus

Din pacate, bre, nu voi putea ajunge ....
Lipsa de arginti, grele suferinti !
Am zis !
"Zisa cel nebun intru inima sa :Nu este Dumnezeu"
Psalmul 52 al lui David

Guest

Imi pare rau ca nu am venit azi, am racit zilele astea, cand era vantul ala puternic si mai si ploua, iar acum am stat in pat pana acum o ora...

Nox

Pentru cine nu a venit, nu e nici o problemã. Data viitoare poate reușim sã ne strângem mai mulți.
Nu tot ce zboară şi este necunoscut este extraterestru.
All warfare is based on deception. -- Sun Tzu, 600 BC

All types of knowledge, ultimately mean self knowledge. -- Bruce Lee

Shiro Phoenix

Salut!
Avand in vedere ca randul trecut(adica ieri) nu am reusit sa ne strangem prea multi, am o propunere.
In primul rand haideti sa vedem cine cum vrea sa vina, si apoi sa stabilim de comun acord o zi, in care sa poata sa vina toata lumea care s-a anuntat.
Ma gandesc la fapul ca asa e mai bine decat sa vina cineva cu o zi prestabilita, intrucat unele persoane pot avea program pe termen lung.
Si ma gandesc sa stabilim acest lucru cu ceva timp inainte, astfel incat toata lumea sa aiba timp sa isi aranjeze treburile sau mai stiu eu ce.
Ma gandeam ca ar fi mult mai bine sa ne strangem mai multi, intrucat asa ar lua nastere mult mai multe subiecte de discutat, ar fi mai multe pareri de confruntat, fapt care ar da o nota de "plin" discutiei.
Vorba aia mai multe minti, mai multe idei, mai multe ciocniri, mai multe scantei.
Dupa cum spuneam astept pareri!
Ieseala nu trebuie sa aiba loc neaparat in viitorul apropiat, asa ca sa nu stea lumea stresata.
Deci,cine se inscrie?
"Avem timp sa ne facem iluzii si sa rascolim prin cenusa lor mai tarziu.Avem timp sa invatam lectii si sa le uitam mai apoi. Eroii sunt cei ce fac ce trebuie CAND trebuie, indiferent de consecinte." "Dominati cu mintea!Nu-i nimic mai frumos decat asta!"

Quicksilver

You are here on Earth at this time because you chose to be ... So stop whining about it!