Ştiri:

Forumul RUFOn este din nou funcțional după ce a primit un upgrade important de software și rulează acum pe un server nou.

Main Menu

Prima Ieseala pe 2010

Creat de Rayden, 07 Mai 2010, 15:31:14

« precedentul - următorul »

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

romulus

CitatCum pot eu sã mã machesc în voie si sã cânt cât pot de tare de gât cu domnul Romulus
Ha, ha, frumoasa imagine !
@biss poate fi asa cu locul (Herestrau) cu aglomeratia si cum o sa parem o secta .
Insa nu-i inca stabilit.
Poate vine Paul si propune sala/barul din Piata Amzei, unde furam ultima data (adica unde am fost eu, ca poate or mai fi fost si altele). Si poate ca ar fi bine ca asta chiar sa fie  "solutia finala" : adica sa ramana o data fixata al treilea sfarsit de saptamana al fiecarei luni, iar locul sa-l indice Paul . Cine are timp merge, cine nu vine lunile urmatoare !
"Zisa cel nebun intru inima sa :Nu este Dumnezeu"
Psalmul 52 al lui David

Rayden

Citat din: romulus din  13 Mai 2010, 07:53:53

Poate vine Paul si propune sala/barul din Piata Amzei, unde furam ultima data (adica unde am fost eu, ca poate or mai fi fost si altele). Si poate ca ar fi bine ca asta chiar sa fie  "solutia finala" : adica sa ramana o data fixata al treilea sfarsit de saptamana al fiecarei luni, iar locul sa-l indice Paul . Cine are timp merge, cine nu vine lunile urmatoare !


buna treaba..
pai Spooky?? ce spui? ne bagam la proba de inele?  :mrgreen:

prometeus

adica sa ramana o data fixata al treilea sfarsit de saptamana al fiecarei luni, iar locul sa-l indice Paul . Cine are timp merge, cine nu vine lunile urmatoare !

Foarte buna ideea; poate vreodata ajung si eu. :ufo:

spooky

Imi cer scuze de intarzierea cu care am raspuns.

Am urmarit subiectul si am vrut sa vad reactiile. Pe mine ma bucura ca vad interes din partea voastra sa ne intalnim.

Subscriu intru-totul cu ceea ce zice romulus.

Fiecare are programul lui, calendarul lui. Va fi imposibil sa ne sincronizam cu totii, mai ales acum vara.

Cea mai buna solutie e sa avem intalniri lunare intr-o anumita locatie. Ultima locatie a fost buna, cea de la Tonka, din Piata Amzei. Iar intr-o zi de weekend dimineata e perfecta.

Putem incerca un vot sau putem stabili de exemplu ca prima sau ultima duminica din luna sa ne intalnim. Cine nu poate, poate reuseste la urmatoare intalnire.

Din punctul meu de vedere, pe 15 nu pot si nici in intervalul 28-30 mai cand voi fi la Iasi. Dar daca doriti, putem organiza o intalnire pe 30 mai dupa amiaza in Iasi.

Dar daca eu nu pot veni, nu cred ca e o problema sa va intalniti voi. La fel, as fi onorat sa vin la intalniri si in alte orase.

La fel, am putea organiza o deplasare, un weekend undeva la munte undeva, gasim o pensiune, facem rezervare si ne intalnim.

Pe 16 mai, duminica, eu voi fi in Bucuresti, iar daca e cineva dornic de o intalnire organizata express, fac aceasta invitatie.
"In a world of universal deceit telling the truth is a revolutionary act." -- George Orwell, 1984

adrian75

As fi foarte bucuros daca m-ati primi si pe mine la aceste iesiri...sper sa faceti si in august.... Va multumesc anticipat!

Guest


Rayden

deci..eu unul pot si pe 16 mai.. asta pana stabilim mai clar ce zi a lunii si locul...
anybody? somebody?


Nox

Da, pe 16 orele 1100. Mai ramane de stabilit o locatie in functie de cine vine.
Nu tot ce zboară şi este necunoscut este extraterestru.
All warfare is based on deception. -- Sun Tzu, 600 BC

All types of knowledge, ultimately mean self knowledge. -- Bruce Lee

Nox

Noi ne vom întâlni, mâine la ora 11:00. Dacã mai vrea cineva sã vinã sã-mi confirme printr-un mesaj personal.
Nu tot ce zboară şi este necunoscut este extraterestru.
All warfare is based on deception. -- Sun Tzu, 600 BC

All types of knowledge, ultimately mean self knowledge. -- Bruce Lee

jean

Ma intereseaza. Unde ne vom intalni?
Adevarul este dincolo de noi

Nox

Nu tot ce zboară şi este necunoscut este extraterestru.
All warfare is based on deception. -- Sun Tzu, 600 BC

All types of knowledge, ultimately mean self knowledge. -- Bruce Lee

N0mad

Salut  bine vam regasit  :wink: As fi eita si eu cu voi dar is tocmai din Alba si pina in Bucuresti e cale lunga pote o dat dac va intilniti prin apropiere am sa vin si eu dac ma primiti cu voi..A si inca o dat bine vam regasit sper de data asta sa intru pe forum mai mult.

lylyt_ice

 "Regasit"? Ai mai fost pe aici? Si cine esti tu de fapt(?)...ai avut alt nume(?)...ca felul cum scri(!)...eu am impresia, ca e o gluma proasta...!
Cei care; ziua dorm si noaptea se odihnesc, cand oare mai au curiozitatea sa vada cum este sa fii trezit la "realitate" ?

spooky

Asadar, ramane sa ne vedem astazi la orele 11.00.

Pentru locatia exacta puteto sa ma contactati telefonic.

Oricum mai facem si alte iesir.

daca sunt doritori in Iasi ne putem intalni acolo duminica pe 30 mai.
"In a world of universal deceit telling the truth is a revolutionary act." -- George Orwell, 1984

N0mad

scuze de deraj vad ca pe uni ii cam supara  si ma iau peste picio faptu ca nu lasa pstat nu iseamna ca nu ma intereseaza  dar nu nimic  :cry: