Ştiri:

Forumul RUFOn este din nou funcțional după ce a primit un upgrade important de software și rulează acum pe un server nou.

Main Menu

OZN filmat in China..

Creat de mr, 31 Martie 2010, 15:16:09

« precedentul - următorul »

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

mr

"Mintea intuitiva este un dar sfant si mintea rationala este servitorul fidel. Noi am creat o societate care onoreraza pe servitor si care a uitat darul." Albert Einstein

Serban M


Quicksilver

Citat din: Sirius13 din  31 Martie 2010, 18:04:07
100% CGI
De acord! Bine, poate 90%. Individul ala pare destul de real  :lol:
You are here on Earth at this time because you chose to be ... So stop whining about it!

padme

Poate zic o prostie, dar ca si in cazul ozn-urilor din Chile, mie intuitia imi spune ca nu sunt ... extraterestre. Acuma... nu stiu! Nu am inteles de ce se roteste in timp ce sta pe loc?!

lylyt_ice

Pai, ca sa nu plonjeze ca o ...mamaliga...SAU?
Cei care; ziua dorm si noaptea se odihnesc, cand oare mai au curiozitatea sa vada cum este sa fii trezit la "realitate" ?

Tayka

ozn-urile care se respectã nu se învârtesc în jurul axei,ca sã nu ameþeascã de cap echipajul de bord,aºa cã o fi vreunul chinezesc-contrafãcut.
Tot ceea ce este fundamental diferit deranjeaza ordinea stabilita (Jean Piere Petite).

i1414xy

Citat din: padme din  31 Martie 2010, 21:29:54
Poate zic o prostie, dar ca si in cazul ozn-urilor din Chile, mie intuitia imi spune ca nu sunt ... extraterestre. Acuma... nu stiu! Nu am inteles de ce se roteste in timp ce sta pe loc?!
Pai normal ca nu sunt  extraterestre, toate de pe pamant facute 100% de om .  in afara de cel triunghiulare , mai toate ozn-rile se-nvart , nici n-au cum sa nu se-nvarta pt. ca si-n interiorul lor se-nvarte o componenta intr-un sens cu sute de mii de rotatii pe minut  si asta face ca partea exterioara pe care o vedem noi sa senvarta in calalat sens, cabina pilotilor ramane nemiscatafiind asezata intre cele doua componente care se-nvart contrar una alteia

Serban M

Cititi si voi comentariile de pe youtube inainte sa va dati cu parerea, sunt anumiti indivizi destul de capabili sa recunoasca usor o lucrare cgi.

jean

CitatPai normal ca nu sunt  extraterestre, toate de pe pamant facute 100% de om .  in afara de cel triunghiulare , mai toate ozn-rile se-nvart , nici n-au cum sa nu se-nvarta pt. ca si-n interiorul lor se-nvarte o componenta intr-un sens cu sute de mii de rotatii pe minut  si asta face ca partea exterioara pe care o vedem noi sa senvarta in calalat sens, cabina pilotilor ramane nemiscatafiind asezata intre cele doua componente care se-nvart contrar una alteia
Afirmatia de mai sus este valabila pt. cele gandite de oameni. Cele adevarate nu cred ca au piese in miscare, poate doar campuri in jurul lor care se rotesc. Sistemul de propulsie, deplasare in spatiu, difera mult de cea ce gandim noi.
Adevarul este dincolo de noi

padme

Citat din: Sirius13 din  09 Aprilie 2010, 00:31:30
Cititi si voi comentariile de pe youtube inainte sa va dati cu parerea, sunt anumiti indivizi destul de capabili sa recunoasca usor o lucrare cgi.

Ce inseamna cgi? Si care anume comentarii, ca din cele pe care le-am citit eu, majoritatea considera ca e un fals, altii ii injura pe chinezi si altii sunt convinsi ca e o pacaleala de 1 aprilie?! Deci... care sunt indivizii??

Quicksilver

CGI - Computer Generated Image

Da, s-ar putea prea bine sa fie o farsa ...
You are here on Earth at this time because you chose to be ... So stop whining about it!

padme

Merci! Acum am inteles la ce se refera!

GabyS

100% Fake! nici macar CGI nu e (la aia am pretentii mai mari)... e slab lucrat si efect de imagine aiurea :))  :ufo: :-)