Ştiri:

Forumul RUFOn este din nou funcțional după ce a primit un upgrade important de software și rulează acum pe un server nou.

Main Menu

Un OZN a inchis un aeroport in China

Creat de klingonianul mascat, 08 Octombrie 2010, 22:45:00

« precedentul - următorul »

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

klingonianul mascat

Mai multe avioane au fost nevoite sã-ºi schimbe rutele, iar un aeroport a fost închis temporar în China, din cauza apariþiei pe cer a unui OZN. Biroul de management al traficului aerian Hohhhot a confirmat apariþia pe radar a OZN-ului.
Potrivit ABC News, martorii au vãzut o luminã puternicã pe cer. Totul a durat aproximativ o orã, dupã care obiectul zburãtor a dispãrut.
Alerta a dus la închiderea temporarã a aeroportului. Biroul de management al traficului aerian Hohhhot a confirmat apariþia pe radar a OZN-ului.
In ultimele patru luni, au fost înregistrate opt astfel de apariþii pe cerul Chinei. In iulie, aeroportul internaþional Xiao Shan din Hong Kong a fost, de asemenea, închis, din cauza apariþiei pe cer a unui OZN.


Sursa: http://www.jurnalul.ro/stire-lumea/un-ozn-a-inchis-un-aeroport-in-china-556668.html
Soarele este o stea din 100 de bilioane de stele in aceasta galaxie. Galaxia noastra este una din bilioanele de galaxii ce populeaza universul. Ar fi ilogic sa credem ca suntem singuri in acest univers. (Werner von Braun)

bk

#1
Stiti ce este "interesant" in cazul acestor aparitii OZN din China in ultima vreme ? Armata nu a ridicat niciun avion de vanatoare de la sol si dupa cum stim China are avioane destul de performante in dotare (din ce stiu eu la ora actuala au peste 100 de Sukhoi Su-30MKK). Asta cred ca spune multe despre "natura" acestor obiecte. 

CP

Aceste aparitii devin din ce in ce mai dese si mai raspandite. Cred ca rolul lor este acela de a ne obisnui treptat, cu ceea ce urmeaza sa se intample sau mai bine zis, sa ni se intample.

Long live !

Xanadron

#3
Merge cred aici un clip cu tema UFO-files in China: :ufo:
China's Shocking UFO History - Your Need to Know
...care demonstreaza ca provocarea OZN e luata mult mai in serios de catre guvernul chinez decit de altele (american mai ales.)

Normal ca doar la nivel vizibil, fiindca altfel unchiu' Sam e-mbirligat pina peste cap cu... verzisorii. :-)
In zona gri :moon: si mai ales in aia neagra. 8-)
Trăim pe-o planetă nebună - opriţi-o să mă cobor !!!
http://povestoteca.wordpress.com/

Cristian 1

Citat din: klingonianul mascat din  08 Octombrie 2010, 22:45:00
Mai multe avioane au fost nevoite sã-ºi schimbe rutele, iar un aeroport a fost închis temporar în China, din cauza apariþiei pe cer a unui OZN. Biroul de management al traficului aerian Hohhhot a confirmat apariþia pe radar a OZN-ului.
Potrivit ABC News, martorii au vãzut o luminã puternicã pe cer. Totul a durat aproximativ o orã, dupã care obiectul zburãtor a dispãrut.
Alerta a dus la închiderea temporarã a aeroportului. Biroul de management al traficului aerian Hohhhot a confirmat apariþia pe radar a OZN-ului.
In ultimele patru luni, au fost înregistrate opt astfel de apariþii pe cerul Chinei. In iulie, aeroportul internaþional Xiao Shan din Hong Kong a fost, de asemenea, închis, din cauza apariþiei pe cer a unui OZN.


Sursa: http://www.jurnalul.ro/stire-lumea/un-ozn-a-inchis-un-aeroport-in-china-556668.html
D-apai a fost sters contul youtube asociat cu acel videoclip.La chinezi inca functioneaza cenzura,se pare... :lol: