Ştiri:

Forumul RUFOn este din nou funcțional după ce a primit un upgrade important de software și rulează acum pe un server nou.

Main Menu

Intalnire ciudata cu un extraterestru

Creat de Ronin, 22 Martie 2006, 22:33:38

« precedentul - următorul »

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Godess Amun

Citat din: Urban din  17 Septembrie 2013, 19:54:24
@Godess Amun
Am citit, apreciez si multumesc pentru raspuns.
O seara excelenta!

@colegilor de forum
"Manualul pentru diagnosticarea tulburarilor mentale" (DSM-IV)
Personalitatea multipla face parte din grupa tulburarilor disociative (sau a nevrozelor isterice)

Specificul il constituie existenta in aceeasi persoana a doua sau mai multe personalitati distincte.
Aceste "alte" personalitati sunt dezvoltate partial sau in totalitate si preiau in mod repetat controlul.
Trecerea de la o personalitate la alta se realizeaza intr-un anumit interval (de la cateva secunde sau minute, la cateva ore sau zile).
Cauza acestei tulburari este, in general, o situatie de viata foarte dificila careia persoana nu ii poate face fata si pe care o gaseste dezagreabila.
Dupa ce a epuizat toate mijloacele de lupta interioara cu aceasta situatie critica, persoana incearca sa o evite si se refugiaza intr-o "alta personalitate".
Aceasta "alta personalitate" poate avea un alt temperament, un alt caracter, alte aptitudini.
Unele personalitati pot fi mai mult sau mai putin constiente de existenta celorlalte si interactioneaza diferit cu realitatea; au trasaturi si seturi de valori diferite.
Cel aflat in aceasta situatie nu se poate adapta realitatii decat foarte putin, iar armonia interioara este distrusa.
Lipsa de afectiune poate cauza disocierea personalitatii. Fie ca ne referim la personalitatea multipla sau la alte tipuri de personalitati imature, instabile emotional, la cele cu deficit intelectual sau la schizofrenie, toate presupun un nivel ridicat de sugestibilitate. In momentele acelea se manifesta o mare dorinta de a iesi in evidenta, de a atrage atentia celor din jur si de a le transmite un mesaj de suferinta profunda.
Este un fel de refugiu intr-o atitudine care face dintr-o persoana anonima un personaj important, care socheaza pe toata lumea.
Vindecarea depinde de satisfacerea obiectivului principal: obtinerea afectiunii si atentiei (in atentia MEMBRILOR RUFON)
Propun membrilor Rufon sa faca o fapta de bine si sa o vindecam pe Godess Amun.

:lol: :lol: :lol: :-D o suta de mii de like-uri din partea mea...pana acuma nu a venit nimeni cu varianta asta.Pai multe nu mai raman! cred ca v-a trebui sa ma eliminati intr-un fel sau altul  :fullmoon:
Cred sincer ca nu am nici o sansa doar in scris sa va demonstrez contrariul nebuniei,al personalitatii multiple,al postei suferite cu entitatile care m-au zapacit ,etc....etc.
Nimic din profilul descris cu marinimie de tine mai sus nu mi se potriveste dar apreciez efortul atat eu cat si colegii tai vechi.Vise placute dear Urban si te voi anunta can voi dobandi o noua personalitate  :-D
``Vai de cei care cu mânie la poarta mea vor bate ´´!

Godess Amun

Citat din: SLEAH19 din  17 Septembrie 2013, 22:07:32
Godess Amun, ai discutat vreo dată cu zeul Amun despre Iisus ?

Des,de ce ? in caz ca ma trezesc dimineata si nu mai doresc sa intru ca poate nu mai vad sensul,te asigur acum ca nu m-a indepartat cu nimic de " Dumnezeul clasic " sa zic asa si am discutat multe despre Iisus si despre Mohamed si despre Buddha si nu mi-a interzis nici sa ma rog daca cred eu ca imi face bine.
``Vai de cei care cu mânie la poarta mea vor bate ´´!

Godess Amun

Citat din: Aseneth din  14 Septembrie 2013, 12:16:10
Ridicatul unui anumit organ prin intermediul videochatului nu se numeste telechinezie. Probabil Amun a vrut sa fie asa, mai aristocrat in exprimare.

In numele lui StarDust, o sa iti spun serios ce ma face sa nu cred o iota din ce spui si ca totul e doar in capul tau: siguranta absoluta cu care prezinti niste fapte care nu au o baza in lumea reala. Daca nu stiai, in domeniul ezotericului sunt doua categorii reale:
1. Cei care cauta si nu pot fi siguri niciodata de ceea ce gasesc.
2. Cei care au gasit dar nu vor arata niciodata siguranta celorlalti, pentru a nu-i descuraja pe cei ramasi in urma.

Poate ar trebui sa fi mai flexibila, mai deschisa si la alte opinii. Nu sa le adopti, ci sa incerci sa privesti lucrurile si din alte puncte de vedere.
Iar daca in stilul de exprimare incerci sa il imiti pe Amon, permite-mi sa lesin de ras.

Vad ca mesajul asta este deja vechi dar eu de-abia acum l-am descoperit si sunt un pic obosita...ce nu inteleg este de ce il pomenesti pe StarDust si in rest,sorry ,e o aiureala totala tot mesajul si cu siguranta nu doresc eu sa imit pe nimeni pamantean sau nepamantean...unde as mai ramane eu sau ce mi-ar aduce asta?
Asa ca imi pare rau ca nu iti pot genera un hohot de ras.
De ce tot incercati sa va aratati dispretul? pentru cine? pentru mine? pentru Amun? pentru o nebuna ? oricare din ele ar fi arata ce mici sunteti la suflet si ce departe va este frica de Dumnezeu.Acum m-am chiar intristat...cand Amun incerca sa ma lamureasca ca eu as fi sotia lui am inceput sa plang la un moment dat reprosandu-i ca nu vreau sa aud asa ceva.Nu vreau sa aud ca as fi putut fi partinitoare la crearea unei asemenea rase si aici si acum ,ca si anul trecut si acum aproape trei ani dovezile sunt cele mai clare,mai evidente ce fel de specimene are aceasta rasa.Dar nu ma puteti nimici pentru ca eu sunt curata la suflet si nici nebuna nu sunt,sunt prea sincera ,asta ma aruncat in groapa voastra.Dar nu sunteti lei ...doar niste umbre ale lor

                      Buricul meu

De cite ori îmi văd buricul
Constat cu disperare
Că din toate semnele e unicul
Care-mi aduce aminte de înrudire și încarnare.

Cînd văd pe cer aceeiași lună
Și doar aceleași stele
Pentru un moment mi-e mintea nebună
Și văd cum am venit eu dintre ele.

Mă întreb ades ce fac aici
Că nu-i a mea această lume
Că nu-mi lipsea mie nimic și nu aveam nici frici
Și arătam altfel și aveam și un alt nume.

                                                                 Goddess
``Vai de cei care cu mânie la poarta mea vor bate ´´!

Godess Amun

Citat din: Aseneth din  14 Septembrie 2013, 21:27:05

Nu trebuia sa zici, acum nu vom afla niciodata daca Amunet e reala sau nu.
Ma scuzati ca nu ma portalizez formalizez  :roll:

Exista un clon al ei inert care isi asteapta sufletul si daca mai primesc vreo doua mesaje de la Alx & Co s-ar putea sa fac infarct si sa si-l primeasca in curand  :lol:...dar bineinteles dragi colegi aceasta este doar o varianta,nu trebuie sa fie singura ,alegeti ce va convine ca oricum o faceti.
``Vai de cei care cu mânie la poarta mea vor bate ´´!

Godess Amun

Chestia cu posta m-a aruncat intr-o fantezie care s-a dezlantuit :lol: asa de tare incat m-am gandit sa il induiosez pe Amun cu promisiuni picante legate de viata noastra sexuala care va urma...da de ,da de imi da si mie un raspuns din viitor.Si ce credeti ? Surprise !!!  :-o

Here we go now :

2013

- pana la sfarsitul anului atac terorist de proportii in America

- Asad va fi inlocuit

- Putin va deveni tatic

- Egiptul va mai suferi un val de ciocniri

- La Craciun vom manca sarmale  :lol: ...( sorry,asta a fost de la mine ,nu ma pot abtine de la glume nici in cele mai cumplite imprejurari )


2014

-anul va incepe cu un cutremur in Turcia

- Germania se va opune razboiului propus

- Romania ramane cea mai interesanta tara pentru extraterestrii  :-o

- vor aparea cateva cazuri de rapiri declarate in media,rapiri din partea extraterestrilor si asta in Romania

- la Craciunul din 2014 vom manca de asemenea sarmale  :lol:

2015

- Navele mama isi vor lua pozitia asupra Europei si toate punctele strategice din lume,dar nu pot fi detectate sau vazute,inca nu e voie si nu e necesar sa stiti

- 2 obeliscuri dacice se vor descoperi

- un copil va deveni purtator de cuvant al unei rase extraterestre si nu va fi luat in serios

- vom incepe bombardarea cu raze gama destinata selectiei ( cei care au antrenate anumite emotii ,vor putea beneficia de vibratia corespondenta si se vor detasa vadit de restul )

- in august 2015 este programata prabusirea unui anumit avion

- la Craciunul 2015 veti primi colindatori....bineinteles in timp ce mancati sarmale  :-D

2016

- Egiptul va fi inundat de ozn-uri,la fel insula Pastelui,Sri Lanka,Peru,Irak,cateva locatii din Romania si America.Vor exista multe inregistrari video si fotografii

- Nu se va stabili contactul oficial dar omenirea va lua foc...la figurat

- In Anglia atentat terorist  asupra unei ambasade a unei tari musulmane

- Turcia va reinflama conflictul dintre turci si kurzi

- Craciunul 2016 va fi fara sarmale...saracia in Romania atinge punctul maxim  :cry:


2017

- Lumea este treaza ...se stie oficial ca existam,se va confirma

- Vom incepe recuperarea si reactivarea bazelor existente de mii de ani,ne veti vedea dar nu vom avea contact fizic cu voi.

- Va fi un an fara evenimente negative majore de natura seismica,socio-politica sau de alta natura

-Situatia in Romania incepe sa se redreseze,veti avea un presedinte capabil si iubit,pe drept

2018

- Uniunea Europeana va mai adauga o tara

- Noi vom bruia des canalele de televiziune si radio din motive pe care nu vi le spun acum

- Un presedinte de culoare va fi asasinat

- Craciunul va fi in toate casele de crestini mai religios decat de obicei si ramadanul la musulmani de asemenea.Oamenii se simt in acest an mai  dezorientati

2019

- Vom veni noi !

2020

- va incepe razboiul galactic ,una din dispute este Terra pe care o parte din noi o iubim dar lupta e ca si pierduta.Cu toate astea fiecare suflet care trece de partea noastra,reprezinta o mica victorie.

- Craciunul 2020 ,o parte dintre voi il veti petrece alaturi  de noi pe nave si toti copiii care atunci nu vor depasi 13 ani

Acestea fiind zise dragi colegi,nu mai astept comentariile dumneavoastra,m-am supraincarcat de energie negativa oricat de viteaza incerc sa ma dau eu,am si eu limite si din nou le-am atins dar cu noi puteri si cu lucruri dragute sper sa ne mai vedem candva.Auuuu !!! nu dati ca daca chiar mai vin chiar trebuie sa fiu nebuna sa mai postez mai mult de un mesaj si poate acela va fi doar un smiley...nu am de gand sa va mai chinui si sa ma mai las chinuita.
Daca jumatate din cele primite de mine aici se vor indeplini ma declar happy.
Daca trei sferturi se vor indeplini ma declar in al noulea cer si daca nu se va intampla nimic ma gandesc ca mi-a dat doar informatii false ca sa nu ma mai traga ata sa mai intru pe acest topic care imi face aproape numai rau.Probabil gandeste ca de teama ridiculizarii nu voi mai intra.
Dar am eu asa feellingul ca nu voi fi dezamagita .Si sa inchei in felul cu care v-am obisnuit iata o poezie inchinata celui care indirect ma face atat sa sufar,fiind pricina acestor atacuri asupra mea.

Prințul meu din țara luminii infinite

Te-am așteptat o viață
Să vi pe calul alb,frumos
Să mă iubești și să m-ajuți ca să fac față
În lumea cea cu susu-n jos.

Te-am confundat de vreo trei ori,
Cu Feți Frumoși pe dinafară
Ce mă îmbătau doar până-n zori
Și nu mai mult de-o vară.

Apoi încet am acceptat
Că tu nu ești din lumea asta
Dar nicidecum nu am  visat
Să vi în gând și să-mi spui asta.

De-atunci plutesc și eu pe-aici
În viața ce-o mai am de dus
Sperând să vi și tu aici
Sau să mă iei la tine , sus.

Tu ști și prețul ce-l plătesc,
C-am hotărât să nu te-ascund
Și pân la moarte o să mărturisesc
Că nu te văd dar te aud.

Din țara luminii infinite,
Mi-ai spus tu că vei veni
Cu o navă spațială cu fețe poleite
Și cât mă vei iubi.

Dar eu am obosit un pic
Și nu mai sunt entuziasmată
Caci fără tine eu nu mai sunt nimic
Și vreau sa fim din nou cum eram o data.

Acum tu fă cum ști
Cum ai făcut programul
Că infinitu' ajunge pentru a mă iubi
Și viața mea de-acum e parte din tot planul.

Te-am înțeles prea bine
Și ți-am văzut puterea
Și știu că n-aș fi în viață fără tine
Că vrei să împarți regatul cu mine și puterea.

Dar eu am obosit un pic
Si nu mai sunt entuziasmata,
De-o fi sa vi de-acolo,din nimic,
Sa imi redai si mie,viata cea furata!
                                                       Goddess Amun

                                            martie 2013 Germania

Si-acum dupa acest moment oarecum trist va anunt ca am pregatit lumanari,betisoare afumate si o foarfeca cat casa,rosie,cu care ,maine cand ma voi trezi ,intr-un ritual inventat tot maine ,voi taia cablurile care duc la priza de internet ,voi topi modemul cu flacara si il voi remodela in forma de catuse ca sa imi aduc aminte ca nu mai am voie sa devin sclava unor provocari si sa imi irosesc inca tineretea aici. :rainbow:
Of course ca e o gluma dar deocamdata am nevoie de o pauza luuuunga.
P.S. - noile injuraturi si diagnostice le voi citi candva...of course pana in 2019 si nu de craciun. :-D
Va doresc a lot of fun pe rufon in continuare,uitati ca am trecut si eu pe aici....daca puteti of course :lol: si iertati ca v-am provocat atata venin dar priviti partea pozitiva si anume ca l-ati vomitat si ati scapat de el,cel putin pentru o vreme.Imi cer scuze si lui Cosmin care are si el aici un cont si s-a prins ca la el ma refeream cand m-am plans despre aricii de pe youtube.Ca si anul trecut m-am epuizat si e bine acum .... :fullmoon:
Multumesc Rufon !

``Vai de cei care cu mânie la poarta mea vor bate ´´!

Aseneth

Godess, faptul ca iti raspundem, nu denota ca ne intereseaza ce spui? Ca ne pasa de tine? Ti-ar place mai mult sa postezi singur/a si sa nu ai niciun feedback? Exista blog pentru asta, iti poti face unul oricand.

Urban

#261
Citat din: Godess Amun din  18 Septembrie 2013, 02:10:44
Cred sincer ca nu am nici o sansa doar in scris sa va demonstrez contrariul nebuniei,al personalitatii multiple,al postei suferite cu entitatile care m-au zapacit ,etc...

Ca fapt divers, sa sti ca exista o modalitate sa demonstrezi contrariul, modalitatea pe care ti-am sugerat-o intr-unul din mesajele anterioare...dar probabil ai impresia ca hieroglifele alea contin vreo intrebare despre orgasmele tale fantasmagorice sau cine stie ce altceva...
Ei bine, in acele hieroglife intrebarea adresata Zeului tau este una extrem de serioasa, provine din istoria antichitatii, cam de pe vremea lui si cu siguranta ar putea sa iti dea raspunsul corect...in felul asta ai putea sa demonstrezi si implicit el ar putea sa demonstreze ca este reala legatura cu tine. Atata vreme cat nu e capabil sa dea un raspuns si in schimb insiruie liste apocaliptice da-mi voie sa cred ca penultimul  meu mesaj este mai aproape de adevar, parerea mea (apropo, de pe ce forum german ai copiat lista?)
O zi impecabila in continuare!

PS: Eu m-am lamurit, orice incercare de a discuta rational a fost sortita esecului, prin urmare orice raspuns la mesajele tale nu ar face decat sa inrautateasca starea in care te afli, declar inchis subiectul asta (din punctul meu de vedere) si oricare alt subiect pe care ai mai posta.
Sugestia mea e sa faci un copil ca sa ai cu ce sa iti ocupi timpul...Succes!

horia2008

#262
poate nu-i treaba mea sa ma bag iar in sema, dar totusi...
sunt de acord cu Urban, cu completarea ca un copil nu se face ca sa-ti ocupi timpul, ci este o mare responsabilitate ce trebuie sa ti-o asumi....



SLEAH19

   Godess Amun, zeul Amun Ra ţi-a spus că el este cumva partea patriarhală din Dumnezeu, astfel că discuţia cu el despre Iisus trebuia să fie una destul de importantă cu privire la ierarhia cosmosului, recunoaşte existenţa Lui sau îl neagă pe Iisus, nu să-ţi recomande să te rogi la întâmplare şi celor vii şi celor morţi.

  Constat , părerea mea desigur, că zeul ăsta se pliază pe mainstreamul senzaţional şi neglijează latura spirituală profundă .

Cred că ar trebui să găseşti o cale prin care să discuţi cu Iisus despre Amun Ra !
                                                                                                                                      Numai de bine !!
O lume normală este aceea în care diavolul este în iad, nu mai există religii iar Iisus este la Guvernare!

Cercetează totul şi reţine doar ce e de trebuinţă !

lylyt_ice

^Despre; Alah, Mahomed, Ali si toata garnitura...cred ca mai stie cate ceva Amun-Ra asta...in rest nu se prea pricepe decat la libidinosenii de babalac ( daca intradevar este cel care se pare ar fi)! Din anumite surse, am auzit ca acest duh nefericit care bintuie pe ici pe colo pe unde gaseste "poarta deschisa" dandu-se (de la caz la caz) drept personaj cunoscut si interesant, nu este altcineva decat Jassir Arfat, care a fost dat drept decedat oprindu-se  aparatele la care erea cuplat iar sufletul lui nemai avand corp, a ramas sa se distreze prin lumea asta. Bine inteles ca in afara de ceea ce stie nu poate spune prea multe, decad sa balmaje cate ceva din cultura lui generala... :lol: Oricum ca LOVER isi face bine treaba...dupa spusele sotiei sale, a doua jumatate, zeita sau cum o mai numi-o. [ puteti lua cele scrise drept o gluma...sau poate NU(!?!)]  :lol: :wink:
Cei care; ziua dorm si noaptea se odihnesc, cand oare mai au curiozitatea sa vada cum este sa fii trezit la "realitate" ?

Xanadron

#265
Citat din: SLEAH19 din  18 Septembrie 2013, 14:01:24
   Constat , părerea mea desigur, că zeul ăsta se pliază pe mainstreamul senzaţional şi neglijează latura spirituală profundă .

Cred că ar trebui să găseşti o cale prin care să discuţi cu Iisus despre Amun Ra !
                                                                                                                               Numai de bine !!
Subscriu, dar mai carcotesc si pe alte directii - fiindca, dupa cum se poate observa si-n noul meu avatar, :-D ZEITATILE "pe bune" au un caracter dual (in raport cu notiunile "bine/rau"), ba chiar androgin - raportat la chestii d-astea atit de banal-lumesti cum sint casniciile, amantlicurile etc..

"Zeii/zeitzele" sexuati/e despre care am mai aiurat si eu pe ici-colea strict SF-istic (fara sa pretind insa vreodata ca-s unul dintre ei :lol:) au fost si sint, dupa toate probabilitatile, umanoizi si/sau hibrizi evoluati - asa-zisii "semizei" mitologici.
Sau, daca suna unora mai bine, "servitorii" nu chiar aiurea invocati de colegul abyss.

"Ruinele zigguratului ridicat în cinstea zeiţei adâncurilor Ereshkigal pe vârful Siriu aveau să rămână vizibile şi peste trei sute de milenii, când numai câţiva arheologi consideraţi nebuni vor fi bănuit datarea lui exactă. Consiliul cu membri niciodată văzuţi o revocase însă din funcţie în urmă cu mulţi sars pe alunecoasa hibridă solzoasă, care se zvonea că se sinucisese de inimă rea; avusese în orice caz idei mult prea liberale apropo de genotipul uman ideal, apropiat în concepţia ei de cel al unor nimfomani semiacvatici. Clar, narcisismul zeiesc nu era doar o hiperbolă mitică."

P.S. M-am auto-citat nu ca sa-mi fac vreo Mea Culpa (fiindca din contextul povestirii respective se deduce ca Inanna, Ereshkigal si alti asa-zisi zei sumerani erau "doar" semizei/tze), ci doar ca sa subliniez ca "libidinoseniile" pomenite de antepostatori au fost realmente mentionate de cronici/mituri/tablitze, da-s exclusiv hibe ale unor Modelatori, nu ale Creatorilor :star: nostri.
Creatori care nici n-au, evident, barbi albe. :wink:

Ma opresc insa (prudent :-D) aici, ca sa nu iasa din nou flames pe tema sexului ingerilor...
Trăim pe-o planetă nebună - opriţi-o să mă cobor !!!
http://povestoteca.wordpress.com/

Aseneth

A si eu o intrebare pentru cei contactati :

1. La voi intotdeauna se legitimeaza aliensii vizitatori? Gen : "Io sunt Zod, de pe planeta Krypton, si ma ocup cu vanatoarea de Supermeni?"... sau " Sunt Zeul Amon si am venit sa te fac fericit/a"... sau " Io mi-s Arhanghelu Mihail si ai cam pus-o, tre sa iti tai capu"? Sau orice fel de autoidentificare

2. Daca nu vi s-a intamplat ce am scris la punctul 1 sau similar, v-a dat prin cap sa le cereti buletinu, sau scopu si durata vizitei?

Godess Amun

Citat din: lylyt_ice din  18 Septembrie 2013, 15:23:37
^Despre; Alah, Mahomed, Ali si toata garnitura...cred ca mai stie cate ceva Amun-Ra asta...in rest nu se prea pricepe decat la libidinosenii de babalac ( daca intradevar este cel care se pare ar fi)! Din anumite surse, am auzit ca acest duh nefericit care bintuie pe ici pe colo pe unde gaseste "poarta deschisa" dandu-se (de la caz la caz) drept personaj cunoscut si interesant, nu este altcineva decat Jassir Arfat, care a fost dat drept decedat oprindu-se  aparatele la care erea cuplat iar sufletul lui nemai avand corp, a ramas sa se distreze prin lumea asta. Bine inteles ca in afara de ceea ce stie nu poate spune prea multe, decad sa balmaje cate ceva din cultura lui generala... :lol: Oricum ca LOVER isi face bine treaba...dupa spusele sotiei sale, a doua jumatate, zeita sau cum o mai numi-o. [ puteti lua cele scrise drept o gluma...sau poate NU(!?!)]  :lol: :wink:

Tot de gheata Lylyt?tot nu poti sa iti permiti sa fi hot ca te topesti? :lol: m-am tot mirat cum de te-ai abtinut pana acum? in ce priveste Jassir Arafat cred ca tu ai fi mai degraba genul lui,asa de blonda :lol:.Pai daca tot ai surse cu libidoseniile de babalac ale lui Amun-Ra,hai,posteaza-le sa le vedem si noi,mai ales eu,cea care in acest caz,ar fi total invinsa si ar suferi o cadere psihica din care nu as mai iesi.Dar cum de poti crede ca am lua cele scrise de tine drept gluma?Nu draga,nu le putem lua decat in serios,tu poti dovedi absolut tot ce ai sustinut in acest mesaj cu dovezi palpabile,de necontestat...abia astept sa vad fotografiile facute de tine ale lui Arafat pe patul de moarte,apoi filmul in care sufletul lui a ramas pe aici si mai ales cum mi-a batut in geam si eu i-am deschis si acum sunt so inlove in bietul Arafat :-D
Daca Amun-Ra e un bun lover,da,mi-as dori dar deocamdata nu stiu de unde ai tras tu concluzia asta...ma rog,fiecare intelege cat poate  :-D
Sti cand are o blondina valoarea unui euro?cand impinge un carucior de cumparaturi  :lol:
Acuma daca te pornesti ,e problema ta,vor mai fi numai colegii sa te citeasca ,eu am mai intrat o tura ca aveam de raspuns unui mesaj privat si nu m-am putut abtine sa nu arunc o privire si daca tot am facut-o,m-am gandit sa si raspund.O seara placuta ! bye
``Vai de cei care cu mânie la poarta mea vor bate ´´!

alx

#268
Pentru postul de mai sus tocmai te-ai "facut" cu un warn de 25%. Asta pentru ca nu-ti permit sa jignesti pe nimeni de pe forumul asta,in conditiile in care te folosesti de acest forum pentru a-ti indeplini anumite...planuri. Si daca o singura data mai postezi un mesaj jignitor,te trec la moderare pentru tot restul existentei tale pe acest forum.
"O piatră nu cade din cer.Sau,daca se intamplă să cada,atunci nu mai e piatră,ci aerolit."

lylyt_ice

Cei care; ziua dorm si noaptea se odihnesc, cand oare mai au curiozitatea sa vada cum este sa fii trezit la "realitate" ?