Ştiri:

Forumul RUFOn este din nou funcțional după ce a primit un upgrade important de software și rulează acum pe un server nou.

Main Menu

Spirale luminoase pe cer observate ieri in Norvegia

Creat de bk, 10 Decembrie 2009, 13:21:00

« precedentul - următorul »

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

jean

CitatVeti fi bineveniti sa meditati in acea ora, sau, macar o fractiune de 15 minute din ea. Aceasta va fi prima sesiune de vindecare din istoria moderna a umanitatii, pe care o vom initia cu acest colectiv. (Nota: pentru Romania este valabil intervalul orar 21-22)
Pacat ca s-a suprapus cu sarbatoarea sfintului Ioan. In Romania sunt muti de Ioan, Ion si Ioane si din aceasta cauza romanii nu prea au meditat, doar serbau nu? Sau aceasta suprapunere nu este o intamplare?
Eu am incercat cateva minute dar nu am simtit ca se intampla ceva deosebit. Mai mult nu am putut, ma chiama si pe mine Ioan si la acea ora desfasuram alte activitati.
Doresc tuturor celor ce poarta acest nume, la multi ani si sanatate!
Adevarul este dincolo de noi

vladtheodor

Hmm. E ora 23 si ceva... Am ratat partea cu vindecarea... :D Adevarul e ca in ultima vreme cam scade tensiunea, se lucreaza la firele electrice... Sau nu !? Sper sa nu se arda calculatorul... :D
Eu!? - Vorbesc de unul singur. Ceilalti abereaza doar... Si altii chiar ne cred. :D
R.I.P. Ronnie James Dio !!!

Urban

Salut

M-am "incordat" un pic si singurul lucru care m-a plesnit in Constiinta a fost perla lui Mudava:
"Rog poporul roman sa stea cu mainile si picioarele departate ca sa-l patrund cu energia mea"...adevarul e
ca nu m-am simtit "patruns" de vreo "vibratie" sau "energie"....sa mai lucrez la chakre ?

Multumesc

Shadowman

Citat din: Urban din  08 Ianuarie 2010, 00:08:42
Salut

M-am "incordat" un pic si singurul lucru care m-a plesnit in Constiinta a fost perla lui Mudava:
"Rog poporul roman sa stea cu mainile si picioarele departate ca sa-l patrund cu energia mea"...adevarul e
ca nu m-am simtit "patruns" de vreo "vibratie" sau "energie"....sa mai lucrez la chakre ?

Multumesc


Am vorbit cu o persoana care a participat la meditatie.Mi-a spus ca i s-a intensificat circulatia sanguina intr-un anumit țesut.Țesutul si-a schimbat volumul sub influenta afluxului de  sânge. Deci,s-a simtit ceva !  :star:
" PREA DES NOI NE BUCURAM DE CONFORTUL UNEI OPINII FARA DISCONFORTUL CUGETARII."

                                                                                        JOHN F. KENNEDY

vladtheodor

#49
Sa ti se trezeasca kundalini este foarte important caci cu aceasta pozitivitate poti muta si meteoritii din loc :D Mai e putin pina in 2036...
Eu!? - Vorbesc de unul singur. Ceilalti abereaza doar... Si altii chiar ne cred. :D
R.I.P. Ronnie James Dio !!!

Shadowman

 Ca sa nu apara confuzii privind tesutul umflat,precizez ca este vorba de  buzã !
A ramas cu buza umflata...
" PREA DES NOI NE BUCURAM DE CONFORTUL UNEI OPINII FARA DISCONFORTUL CUGETARII."

                                                                                        JOHN F. KENNEDY

padme

Citat din: Shadowman din  08 Ianuarie 2010, 00:53:05
Ca sa nu apara confuzii privind tesutul umflat,precizez ca este vorba de  buzã !
A ramas cu buza umflata...

:)))))))))))))))))))))))))), m-ai tinut in suspans, mai Shadowman, cu tesuturile astea!

StarDust

În credinta au murit toti acestia, fara sa fi capatat lucrurile fagaduite, ci  doar le-au vazut si le-au urat de bine de departe, marturisind ca sunt straini si calatori pe pamînt.  Evrei 11:13-16

Serban M

Sa fie asta metoda prin care summitul de la Copenhaga demonstreaza ca incalzirea globala e cauzata de om ?

Sa fie oare spirala din norvegia doar un experiment haarp menit sa **** clima worldwide ? asa cum ne spune acest articol ?

Chiar nu avem nici o sansa sa luptam impotriva lor ? ii lasam se se joace cu noi si sa fim cobai ?

http://pakalert.wordpress.com/2010/01/07/norway-time-hole-leak-plunges-northern-hemisphere-into-chaos/

darksid3

Atata timp cat omenirea va continua sa fie o turma, fara gandire critica si care sa "doarma", sistemul va functiona de la sine.
11.11

abyss

Citat din: Sirius13 din  20 Ianuarie 2010, 18:15:20
Chiar nu avem nici o sansa sa luptam impotriva lor ? ii lasam se se joace cu noi si sa fim cobai ?

Putem frate, de fapt e foarte simplu... Aceste fiinte si mai ales realitatea lor trebuie IGNORATA, RESPINSA si UITATA. Traim intr-un fel de holograma, de suma a proiectiilor mentalului colectiv ce condenseaza conditionarea si programarea la care suntem supusi de aceste societati oculte. Ar trebui ca incepand din acest moment  :star: sa incepem sa respectam viata si fiecare fiinta vie,macar o secunda pe zi si sa incercam sa traim fiecare clipa cu intensitate ca si cum ar fi ultima din viata... nu asa cum facem acum de parca moartea nu exista si suntem nemuritori avand astfel luxul timpului nesfarsit si dreptul la aroganta si raceala ce emana din importanta de sine... Trebuie sa ne amintim cine suntem, cat timp avem pe pamant si sa ne imaginam un alt viitor decat cel care ne e impus. Trebuie sa ne revendicam dreptul de a fi liberi si de a deveni constiinta pura!

Serban M

Citat din: @biss din  20 Ianuarie 2010, 19:56:03
Putem frate, de fapt e foarte simplu... Aceste fiinte si mai ales realitatea lor trebuie IGNORATA, RESPINSA si UITATA. Traim intr-un fel de holograma, de suma a proiectiilor mentalului colectiv ce condenseaza conditionarea si programarea la care suntem supusi de aceste societati oculte. Ar trebui ca incepand din acest moment  :star: sa incepem sa respectam viata si fiecare fiinta vie,macar o secunda pe zi si sa incercam sa traim fiecare clipa cu intensitate ca si cum ar fi ultima din viata... nu asa cum facem acum de parca moartea nu exista si suntem nemuritori avand astfel luxul timpului nesfarsit si dreptul la aroganta si raceala ce emana din importanta de sine... Trebuie sa ne amintim cine suntem, cat timp avem pe pamant si sa ne imaginam un alt viitor decat cel care ne e impus. Trebuie sa ne revendicam dreptul de a fi liberi si de a deveni constiinta pura!

Asta nu inseamna sa ignoram ceea ce nu ne convine, trebuie sa fim constienti de intregul din care fac parte si ei si trebuie schimbati.

abyss

Pai da, ii schimbam proiectand un alt viitor. Cel putin asa vad eu treba.

Tayka

Dar cu cine vrei sã proiectãm alt viitor?-Ai uitat de cei mulþi( 99%)care nu cunosc bine nici tabla înmulþirii dar le place la nebunie actualul sistem de viaþã ºi cãrora dacã le arãþi alt viitor te iau în derâdere iar dacã continui le devii duºman de moarte.ªi de aceia eu am ales sã merg pe cont propriu-dar subscriu oricând la desfiinþarea turmei.
Tot ceea ce este fundamental diferit deranjeaza ordinea stabilita (Jean Piere Petite).

abyss

Cand am zis sa proiectam m-am referit la a plasmui, a imagina cu intentie. Pentru acest lucru e nevoie de  cativa... Poate nu credeti dar e adevarat ce va spun. Nu trebuie sa fii un सिद्ध ca sa reusesti mai ales ca acestia mai mult inspira decat intervin.