Ştiri:

Forumul RUFOn este din nou funcțional după ce a primit un upgrade important de software și rulează acum pe un server nou.

Main Menu

Marturia unui microbiolog care este tinut prizonier in Zona 51

Creat de baaron, 25 Martie 2006, 13:32:23

« precedentul - următorul »

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

paleoastronaut

Asa este AdiM..de ce sa te obosesti sa mai dai o tura de informare pe net..asteapta sa vina personal microbiologul la tine...poate asa vei afla prin experienta personala adevarul.....DOAMNE.....CU ADEVARAT MARE ESTE GRADINA TA!!!!!!!!!!!!!!!

AdiM


Protector

Citat din: paleoastronaut din  15 August 2006, 20:32:13
Reactia ta AdiM arata ca esti cam speriat....CE SPUI PROTECTOR..SUNTEM UNA SI ACEESI PERSOANA???? :-D :-D :-D
Da, ai dreptate.Incerc doar sa-l inteleg pe AdiM .... Cred ca ar fii in stare sa faca un referat de 3 ore la Sala Palatului cu diapozitive despre un chibrit si cu siguranta mai mult de jumatate din public pleaca asa cum au si intrat.

Protector

Citat din: paleoastronaut din  14 August 2006, 23:17:24
[.VOM INTRA IN CONTACT CU ALIENII SI TEHNOLOGIA LOR FARA NICI UN SOC CULTURAL....Vezi Protector?Eu asta cred ca este intentia lor....deci si datele oferite de acest microbiolog sunt partial corecte,partial false..acum care parte este adevarata si care falsa.....vom afla cand se va decide ca TREBUIE.[/b]
Interesant aceasi parere o au multi adevarati camarazi ufologi.Pe deoaparte este si adevarat ca omenirea nu este pregatita ptr aceasta veste. Ma tem ca daca se va intampla vreo data sa ne aflam in fata unei invazii ET cu scopuri daunatoare asupra omenirii am dat-o in bara. Datorita regimelor criminale care au ascuns adevarul ,omenirea nu va mai avea timp sa se pregateasca ptr aceasta "vizita" si vom cadea victime ca mustele...
Inca nu ne aflam in ceasul al 12-lea.....dar suntem oare pragatiti ?( asa cum nici nu sunt unii pregatiti sufleteste sa vada numai o poza)...
:wink:

paleoastronaut

Protector...Nu !Noi doi suntem pregatiti...Dar daca ar trebui sa vorbesc in numele celorlalti care vezi cat de speriti sunt ar trebui sa spun:NU!NU SUNTEM DELOC PREGATITI!

Timax

Citat din: Protector din  14 August 2006, 17:47:09
Personal mi se pare aceasta poveste trasa de coada.Hai sa fim sinceri, daca ar fii aceasta relatare adevarata, apai domnul biolog era de mult sub 2 metri de pamant.Doar nu credeti ca Puterea Secreta il lasa sa piue ( unde mai si relateaza biologul ca in curand va avea loc un interviu..)
Un accident de masina, o sinucidere cu semnatura lui, dispare fara nici o amprenta...off sunt atatea variante....
Personal si mie mi se pare povestea trasa de coada,sau cel putin imi doresc din tot sufletul sa fie asa,dar daca ai fi citit pana la capat ai fi aflat ca Puterea Secreta aka Mj-12 i-au dat libertatea de a incepe acest proces de disclosure,de a face informatiile publice,ce mai conteaza acum daca toata lumea afla adevarul, oricum se sfarseste totul, plus ca au mare nevoie de Burisch daca este intr-adevar un om genial n-or sa mai gaseasca asa de usor altul ca el la supermarket

paleoastronaut

Timax...daca ne vroiau morti ERAM MORTI DE MULT!!!Deci nu ne vor morti...vor sa se foloseasca de noi asa cum suntem..In plus destinele nostre nu sunt in mana unei singure rase de ALIENI...Probabil ca batalia finala descrisa in APOCALIPSA,ARMAGHEDONUL ,va fi de fapt lupta intre ALIENII "CAZUTI" si "ZEII LUMINII"....Si nu cred ca vom fi lasati sa CRAPAM....Cel putin unii vor TRAI SA VADA SI ZIUA URMATOARE....Sunt sigur ca dupa o munca de ZECI DE MII DE ANI cu hibridari si eliminari de rase nereusite,cu anihilari prin potopuri si arme atomice am ajuns in sfarsit cel mai aproape de ce se voia de la noi de la bun inceput..cel putin tehnologic am ajuns destul de departe...DECI NU VOM FI ELIMINATI CU TOTII..CEl mult vor fi victime colaterale....

Timax

Paleoastronaut eu nu pot sa inventez afirmatii de genul asta ,pot doar cel mult sa-mi dau cu parerea asa cum faci si tu ,insa o sa incerc sa-ti dau un raspuns ontopic relatand din povestea dezvaluita pan acum de microbiolog(tin sa subliniez ca nu cred dar nici nu resping afirmatiile urmatoare  )

Citat din: paleoastronaut din  16 August 2006, 14:39:59
MII DE ANI cu hibridari si eliminari de rase nereusite,cu anihilari prin potopuri si arme atomice am ajuns in sfarsit cel mai aproape de ce se voia de la noi de la bun inceput

pai asta e problema  ,nu s-a ajuns la stadiul asta, suntem inca considerati primitivi   :|


Citat din: paleoastronaut din  16 August 2006, 14:39:59
daca ne vroiau morti ERAM MORTI DE MULT
Nu-i asa de simplu sa elimine peste noapte cateva miliarde de oameni,insa asta a fost si rostul primului potop care s-a intamplat la un "poleshift" al campului magnetic al pamantului,problema este ca acest poleshift va avea loc din nou in viitorul apropiat cel mai probabil dupa 2012 si le va facilita raselor de e.t inca o portita de a-si imbunatati experimentul initial(suna aberant dar este ceva legat de o combinatie potop +virus , nu sunt f. sigur dar o sa intreb)


Citat din: paleoastronaut din  16 August 2006, 14:39:59
DECI NU VOM FI ELIMINATI CU TOTII..CEl mult vor fi victime colaterale....[/b]
Ai dreptate unii vor trai sa vada si ziua urmatoare, asta este rostul oraselor subterane americane care de altfel se intind pe tot pamantul,poti sa stai linistit dr Burisch scapa :-P, noi suntem victimele colaterale

Ca sa nu zici ca inventez toate chestiile astea ,o sa-ti dau si un citat din raspunsul unui reporter care se ocupa exclusiv de acest caz (adevarat sau nu , nu poate sti nimeni...)

Dan and Majestic are at the heart of the biggest 'secret' of human history - which I believe to be the recurring appearance of the '12th planet' which often causes a poleshift, and the resulting ET "changing of the guard". As a species of sentient beings, we (civilized homo sapiens) were supposedly 'created' via Annunaki genetic manipulation of our simian DNA, and nearly wiped out in the 'Great Flood' that resulted from an earlier poleshift. Now, apparently, another ET race - with two distinct factions, both receiving assistance from other ET races - has been given the authority and responsibility to 'harvest' our souls during the coming shift, and to repopulate the planet utilizing a new form of genetic manipulation of our existing DNA. It's all apparently in line with the Ultimate Creator's designs, and ordained by the intelligences that run this particular galactic neighborhood. 

paleoastronaut

KAMARADE PROTECTOR TE SALUT!Si da AdiM,am avut un prieten care intradevar folosea termenul camarad in sensul celor spuse de tine..dar si cei de la connex au avut odata un pachet de servicii,CARTELA KAMARAD...Sa fie si cei de la Connex legionari?Eu personal nu am nici o legatura cu acest curent de gandire..dar daca as avea nu m-as sfii sa promovez acest curent de gandire..cred ca ma stii DEJA!Este ULTIMUL mesaj OFFTOPIC la care iti raspund AdiM..Daca mai vrei raspunsuri la intrebarile OFFTOPIC ti le voi da  pe MESAJ PRIVAT!OK?Nu mai polua topicurile cu intrebari aiurea...



Salut TimaX!Incerc sa-ti raspund la teoria pe care o promovezi...Ma ingrijoreaza ideea ta ca alienii de fapt sunt TOTAL nemultumiti de ce a iesit din proiectul lor....
Daca este asa vom fi RASI din nou...PACAT...UNII din noi meritau sa dea macar o tura prin galaxie...eu personal imi doresc atat de mult sa stiu ADEVARUL despre CREAREA RASEI NOASTRE HUMANOIDE,istoria secreta a noastra  incat daca as avea acces la aceste informatii direct de la un alien as fi dispus sa ma las apoi ELIMINAT....Dar sa fie rapid ....Macar atat daca tot nu vom continua parcursul....
Oricum pentru mine scopul final in viata ,cel care pana la urma le depaseste pe toate celelalte ,ESTE CUNOASTEREA....
Cat despre "POLESHIFT" din ce am citit eu se pare ca a fost nu o inversie a polilor magnetici ci o ALUNECARE A CRUSTEI ,A LITOSFEREI  pe miezul de magma topita a MANTALEI terestre....Fapt ce a dus la distrugerea unor civilizatii prin modificarea conditiilor climatice brusc,plus potopul urias produs de ARUNCAREA INSTANTANEE a apelor INTREGULUI OCEAN PLANETAR prin inertie,peste uscatul care s-a miscat brusc..Asa a aparut Sahara,asa zona Nazca a devenit desertica,asa au fost inecati si apoi CONGELATI BRUSC MAMUTII SIBERIENI,ASA S-A TOPIT CALOTA URIASA CE ACOPEREA AMERICA DE NORD ..
Pentru ca NICIODATA OMENIREA SA NU UITE CATACLISMUL CARE I-A DISTRUS,ultimii supravietuitori ai diluviului au costruit o retea de monumente PE CERCUL CIRCUMECUATORIAL care initial era PARALEL CU ECUATORUL...Faceti acest exercitiu si voi...mutati imaginar cercul..veti vedea cum Siberia coboara spre zone CALDE,AMERICA de nord ajunge la polul nord,Nazca ajunge in zona ploilor ecuatoriale,Sahara devine SAVANA si padure ecuatoriala,Sfinxul asemenea ajunge in zona in care PLOUA DE ZECE ORI PE ZI....Adica spre ECUATOR....ETC...Este teoria "CRUSTAL SHIFTING"..Iata si citate biblice care confirma ca intr-o zi DUMNEZEU (no comment)a facut TERRA sa se OPREASCA IN LOC!Probabil ca in urma cu 12000,25000 de ani a fost MAREA ALUNECARE....Se pare ca si EINSTEIN era adeptul teoriei "CRUSTAL SHIFTING".Ceea ce descriu evreii este doar un nou exercitiu de forta....cu ce scop oare?

"In a polar region there is a continual deposition of ice, which is not symmetrically distributed about the pole. The earth's rotation acts on these asymmetrically deposited masses [of ice], and produces centrifugal momentum that is transmitted to the rigid crust of the earth. The constantly increasing centrifugal momentum produced in this way will, when it has reached a certain point, produce a movement of the earth's crust over the rest of the earth's body, and this will displace the polar regions toward the equator."
Albert Einstein From The Path of the Pole by Charles Hapgood
13 And the sun stood still, and the moon stayed, until the people had avenged themselves upon their enemies. Is not this written in the book of Jasher? So the sun stood still in the midst of heaven, and hasted not to go down about a whole day.
14 And there was no day like that before it or after it, [...]
Bible (KJV), Joshua 10:13-14

9 And Isaiah said, This sign shalt thou have of the LORD, that the LORD will do the thing that he hath spoken: shall the shadow go forward ten degrees, or go back ten degrees?
10 And Hezekiah answered, It is a light thing for the shadow to go down ten degrees: nay, but let the shadow return backward ten degrees.
Bible (KJV), 2 Kings 20: 9-10

Ce parere ai Timax?Protector?De aia oare americani produc prin poluare constienta si criminala TOPIREA POLILOR SI A CALOTEI de gheata ce acopera GROENLANDA?Sa nu se mai poata folosi nimeni de gheata ca de o CONTRAGREUTATE PENTRU DEZECHILIBRAREA centrului de greutate al scortei?
Poate ca doar asa poate fi produsa o noua ALUNECARE pe MANTA a scoartei...Cu urmari catastrofice....

Protector

Citat din: paleoastronaut din  17 August 2006, 20:23:31
Cat despre "POLESHIFT" din ce am citit eu se pare ca a fost nu o inversie a polilor magnetici ci o ALUNECARE A CRUSTEI ,A LITOSFEREI  pe miezul de magma topita a MANTALEI terestre....Fapt ce a dus la distrugerea unor civilizatii prin modificarea conditiilor climatice brusc,plus potopul urias produs de ARUNCAREA INSTANTANEE a apelor INTREGULUI OCEAN PLANETAR prin inertie,peste uscatul care s-a miscat brusc..Asa a aparut Sahara,asa zona Nazca a devenit desertica,asa au fost inecati si apoi CONGELATI BRUSC MAMUTII SIBERIENI,ASA S-A TOPIT CALOTA URIASA CE ACOPEREA AMERICA DE NORD ..
Pentru ca NICIODATA OMENIREA SA NU UITE CATACLISMUL CARE I-A DISTRUS,ultimii supravietuitori ai diluviului au costruit o retea de monumente PE CERCUL CIRCUMECUATORIAL care initial era PARALEL CU ECUATORUL...Faceti acest exercitiu si voi...mutati imaginar cercul..veti vedea cum Siberia coboara spre zone CALDE,AMERICA de nord ajunge la polul nord,Nazca ajunge in zona ploilor ecuatoriale,Sahara devine SAVANA si padure ecuatoriala,Sfinxul asemenea ajunge in zona in care PLOUA DE ZECE ORI PE ZI....Adica spre ECUATOR....ETC...Este teoria "CRUSTAL SHIFTING"..

Ce parere ai Timax?Protector?De aia oare americani produc prin poluare constienta si criminala TOPIREA POLILOR SI A CALOTEI de gheata ce acopera GROENLANDA?Sa nu se mai poata folosi nimeni de gheata ca de o CONTRAGREUTATE PENTRU DEZECHILIBRAREA centrului de greutate al scortei?
Poate ca doar asa poate fi produsa o noua ALUNECARE pe MANTA a scoartei...Cu urmari catastrofice....[/b]
Salut Camarad Paleoastronaut.
Mai intai vorbesc de biblie:
Biblia ne relataza aceasta miscare. Ma intreb : care a fost motivul  primei miscari (alunecarea crustei)2Regi 9-10. D-zeu sa provoace o asemenea miscare numai ca semn ca a prelungit viata unui profet Ezechia ? Apoi oprirea soarelui si a lunii ptr. ca israelitii ca castige lupta impotriva amoritilor ? Explicatia biblica: Este logica asemena miscare, deoarece evreii erau poporul iubit /copii lui D-zeu.Mda..
Intrebarea ma depaseste , nu pot afirma daca topirea ghetei are o influenta asupra dezichilibrarii centrului de greutate.
Ca americanii nu vor sa semneze tratatele de protectia poluarii , nu este nimic nou.Sa presupunem ca ar faceo cu intentie, atuncea si-ar sapa singuri groapa , deaorece prin topirea ghetei, creste nivelul marii si jumate din America as sta un pic sub apa. Dar ar avea si avantaje globale (industrie, investitii).
Cert este: Aceasta miscare a avut loc.
Iar americanii se pare ca o fac cam intentionat... Ce va iesi...nu stiu. Dar este posibil sa urmeze candva un nou cataciclism ....

Timax

CitatCe parere ai Timax?Protector?De aia oare americani produc prin poluare constienta si criminala TOPIREA POLILOR SI A CALOTEI de gheata ce acopera GROENLANDA?Sa nu se mai poata folosi nimeni de gheata ca de o CONTRAGREUTATE PENTRU DEZECHILIBRAREA centrului de greutate al scortei?
Poate ca doar asa poate fi produsa o noua ALUNECARE pe MANTA a scoartei...Cu urmari catastrofice....

Personal nu cred ca o sa se recurga la asemenea metode care sa impuna schimbari majore la nivel planetar,pana la urma metoda sustinuta de Burisch legata de crearea unui virus mortal este mult mai eficienta.

Au aparut si materialele video in care se ia un interviu,din cate am inteles chiar zilele astea au fost puse pe google
http://video.google.com/videoplay?docid=-401824297513952563&q=burisch
http://video.google.com/videoplay?docid=8710733718437059662&q=burisch

materiale care de altfel puteau fi accesate pana acum doar printr-un site mai putin cunoscut  http://www.jerrypippin.com/UFO_Files_b-files.htmoricum
Materialul prezentat in interviu este destul de interesant ,vorbindu-se despre gruparea Majestic,despre relatia pe care a avut-o acest microbiolog cu un extraterestru captiv J-rod si cu care a comunicat prin telepatie, poate partea cea mai interesanta,si multe alte chestii incredibile, calatorii in timp ,America a atacat Irakul ca sa puna stapanire pe 2 artefacte denumite stargate ,etc ,etc