Ştiri:

Forumul RUFOn este din nou funcțional după ce a primit un upgrade important de software și rulează acum pe un server nou.

Main Menu

Parisul lanseaza o noua moda: barbati in fusta !

Creat de romulus, 02 August 2009, 19:22:45

« precedentul - următorul »

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

romulus

In Franta anului 2009 exista un creator de moda,  Alexandre si nu mai stiu cum , care nu e gay ci cat se poate de hetero (casatorit cu doi copii) caruia i-a venit sa poarte fusta .
Asa ca, de 5 ani e purtator &creator de fuste pentru barbati si a adunat in jurul lui un numar de acoliti - inclusiv din mediul rural.
Au creat deja o asociatie si promoveaza noua moda a purtarii fustei de catre barbati si in vestul Europei. Ei aduc  exemple de zone ale globului unde fusta/rochia  la barbati e ceva normal : India, zona araba, japonia, si - normal - Scotia.
Asociatii similare sunt in Elvetia si in Slovenia.
Eu deja am chestionat-o pe nevasta-mea  daca are oaresce fuste pentru gabaritul meu -cam rotunjor in zona mediana ! Ma pregatesc pentru noua moda! Am totusi o dilema: CE VOI PURTA PE DEDESUPT?
Imi dati o  idee?
Am zis !
"Zisa cel nebun intru inima sa :Nu este Dumnezeu"
Psalmul 52 al lui David

lylyt_ice

Pe dedesupt? Tanga's, iar mai peste 20 de ani, pampers, sutiene pentru barbati, se gasesc la japonezi, iar papucei cu tocuri inalte, la nemti, ca in germania cam toate femeile au picioare mari peste masura 41... :roll:
Cei care; ziua dorm si noaptea se odihnesc, cand oare mai au curiozitatea sa vada cum este sa fii trezit la "realitate" ?

Shadowman

Citat din: romulus din  02 August 2009, 19:22:45
Eu deja am chestionat-o pe nevasta-mea  daca are oaresce fuste pentru gabaritul meu -cam rotunjor in zona mediana ! Ma pregatesc pentru noua moda! Am totusi o dilema: CE VOI PURTA PE DEDESUPT?
Imi dati o  idee?
Am zis !

Citat din: lylyt_ice din  02 August 2009, 20:11:39
Pe dedesupt? Tanga's, iar mai peste 20 de ani, pampers, sutiene pentru barbati, se gasesc la japonezi, iar papucei cu tocuri inalte, la nemti, ca in germania cam toate femeile au picioare mari peste masura 41... :roll:

Apropo de chilotei tanga,pampers,sutiene...Oamenii de stiinta din Japonia au inventat chiloti de inalta tehnologie !  :star:
Chiloti care pot fi purtati o luna !  :martiansmile:

"Astronautul care a purtat o luna aceiasi chiloti se intoarce pe Pamant"

http://www.gardianul.ro/Astronautul-care-a-purtat-o-luna-aceiasi-chiloti-se-intoarce-pe-Pamant-s140247.html

"CIUDATENII - Chilotii purtati timp de o luna de astronautul Koichi Wakata, studiati in laborator"
http://www.emaramures.ro/stiri/22977/CIUDATENII-Chilotii-purtati-timp-de-o-luna-de-astronautul-Koichi-Wakata-studiati-in-laborator
" PREA DES NOI NE BUCURAM DE CONFORTUL UNEI OPINII FARA DISCONFORTUL CUGETARII."

                                                                                        JOHN F. KENNEDY

romulus

CitatTanga's, iar mai peste 20 de ani, pampers
Tanga, tanga, ok dar  asta inseamna ca daca ma duc la o toileta publica tre'sa-mi ridic fusta si sa las tangaii , ca sa pot ...face din picioare , ca nu-mi place pe ciuci !
Dar daca-i pun slit? O fi oare fusta cu slit ?
Citat"CIUDATENII - Chilotii purtati timp de o luna de astronautul Koichi Wakata, studiati in laborator"
Isi face cineva o idee de cum miroseau ? Cool :evil:
Am zis !
"Zisa cel nebun intru inima sa :Nu este Dumnezeu"
Psalmul 52 al lui David

Nox

Romulus, sper ca ai peste 18 ani, pentru ca din cate vad eu topicu acesta poate implica o anumita nuditate, desigur non-sexuala, in functie de unghiul din care privesti.  
Nu tot ce zboară şi este necunoscut este extraterestru.
All warfare is based on deception. -- Sun Tzu, 600 BC

All types of knowledge, ultimately mean self knowledge. -- Bruce Lee

romulus

Citatimplica o anumita nuditate
Fugi d'aci monser, ce nuditate !?La fund nu, ca ar fi fusta, poate la cap !
Asta e lege: odata cu varsta  mai intervine uzura si te mai dilesti! Zi Doamne fereste ...
Am zis !
"Zisa cel nebun intru inima sa :Nu este Dumnezeu"
Psalmul 52 al lui David