Ştiri:

Forumul RUFOn este din nou funcțional după ce a primit un upgrade important de software și rulează acum pe un server nou.

Main Menu

Fantoma lui Michael Jackson la Neverland(!?)

Creat de Deanna, 06 Iulie 2009, 16:00:44

« precedentul - următorul »

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

StarDust

Sa nu ne abatem de la subiect. Pana la urma, fiecare e liber sa creada ce doreste, in functie de experientele pe care le-a avut in cursul vietii. Ideea e sa nu ne pierdem simtul realitatii. Cine vrea sa vada acolo fantoma lui MJ, nu are decat, pentru mine, nu e decat o umbra. Merci Sirius13 pt postarea filmarii HD, eu ieri nu am avut timp sa o caut.
În credinta au murit toti acestia, fara sa fi capatat lucrurile fagaduite, ci  doar le-au vazut si le-au urat de bine de departe, marturisind ca sunt straini si calatori pe pamînt.  Evrei 11:13-16

Serban M

#16
cum explici o pata alba exact unde e fata ''umbrei'' ? am uploadat o poza :


Serban M


StarDust

#18
Acum ca ai pomenit de acea "gaura in umbra "am mai observat un detaliu. Tot la fel se vede proiectata pe acel perete umbra unui candelabru, deci sigur exista o sursa de lumina, posibil chiar si un proiector montat ptr. filmari. Pur si simplu cred ca era o persoana care aranja ceva pe acolo in vederea filmarilor, probabil vre-un tehnician. Acea "gaura in umbra"se vede si inainte de a ajunge umbra acolo. Pun si eu o poza de exemplificare.

L.E.

LOL, acum am vazut ca pe CNN se sugereaza aceeasi explicatie, citat :
"Cat despre strania aparitie, acesta e convins ca este vorba ori de umbra unui angajat de la ferma, ori a unui membru al vreunei alte echipe de filmare, care trece prin fata unei surse de lumina."
În credinta au murit toti acestia, fara sa fi capatat lucrurile fagaduite, ci  doar le-au vazut si le-au urat de bine de departe, marturisind ca sunt straini si calatori pe pamînt.  Evrei 11:13-16

greener

lasati-l pe Michael Jackson sa se odihneasca vreo 40 de zile dragii mei.
Dupa aceea poate o sa-i vedeti fantoma, daca intradevar o sa mai apara
Acolo unde s-a dus el acum nu mai apare vreo 1000 de ani!!!

elena78

#20
nu chiar sunt sigur ca  Michael Jackson  a murit de-adevaratelea ,multe personalitati au fost declarati morti oficial insa ei traiau in adevaratul sens al cuvantului .. :wink:sa luam exemplu lui Jim Morrison,sau binecuvantatului om de stiinta  John Eric von Neumann..  spre  ceea ce stiu sigur este ca el ,Jacson a fost atacat din partea sferelor cele mai inalte  ale muzicii, el a fost acuzat de pedofilie,dar nu a fost asa ,el iubea nespus de mult copii....    el a luptat cu siguranta impotriva unor conspiratii...


Michael Jackson speech about Sony and Tomy Motolla July 6th 2002 NY + interview (Sub Italiano)

Michael Jackson ci avverte sulla cospirazione degli Illuminati...2012.wmv


StarDust

Sunt sigur ca e viu, si bine merci! Dar in astral... Din fericire n-are cine sa ne-o confirme.  :lol:
În credinta au murit toti acestia, fara sa fi capatat lucrurile fagaduite, ci  doar le-au vazut si le-au urat de bine de departe, marturisind ca sunt straini si calatori pe pamînt.  Evrei 11:13-16

horia2008

Citat din: StarDust din  04 Ianuarie 2013, 17:00:53
Sunt sigur ca e viu, si bine merci! Dar in astral... Din fericire n-are cine sa ne-o confirme.  :lol:

sau nu...?!!??!! :? :| :roll: :-o