Ştiri:

Forumul RUFOn este din nou funcțional după ce a primit un upgrade important de software și rulează acum pe un server nou.

Main Menu

Documentar: Deceptia Obama, de Alex Jones

Creat de spooky, 14 Martie 2009, 01:57:55

« precedentul - următorul »

0 Membri şi 2 Vizitatori vizualizează acest subiect.

romulus

Citatnu stii demult ca asa zisa campanie electorala si cei 2- 3 candidati sunt teatru in fata natiunilor

Asa o fi monser, cum zici! Dar, rebelfire - eu il intrebasem pe spooky - si de la el vroiam sa vad ce scrie....

CitatNU INSINUEAZA NIMIC. POATE NICI NU CITITI BINE CE SE SCRIE. NU VA MAI ATACATI PE NIMIC.

OK!
Multe se scriu, dar putin se intelege.....

Am zis !
"Zisa cel nebun intru inima sa :Nu este Dumnezeu"
Psalmul 52 al lui David

spooky

Citat din: romulus din  17 Martie 2009, 17:10:38
Cei doi mai sus pomeniti:  Hilari C. si McKane, care i-au fost contracandidati - nu aveau si ei oare, informatii privind faptul ca Obama ar fi fost omul scos la inaintare de cei care vor sa domine lumea??
Tu spui :Ok. Dar oponentii lui nu stiau?
Cum de au tacut chitic?
De ce au fost asa blanzi si nu l-au dat in gat ?
Ba mai mult, dupa ce au fost invinsi, s-au dus binisor la Obama si i-au sarutat mana !
Asta vroiam sa zic ! U know what I mean ?
Am zis !

Romulus, imi cer scuze dar nu prea am avut timp sa iti raspund mai devreme...

Pai sa lamurim... Hillary a fost oponentul in cadrul partidului, pe cand McKain a intrat in cursa finala cu Obama. Hillary s-a retras. Hillary si Obama au participat impreuna la intalnirea Bilderberg.
TOTI candidatii au fost sustinuti, finantati de oameni care sunt prezenti in organizatii preucm Comisia Trilaterala, Bilderberg si altele.

In afara de Ron Paul (candidat prezidential si congressman republican), nu cunosc ca nici un alt candidat sa se fi pronuntat impotriva acestora si sa incerce sa atraga atentia:
http://www.ronpaul.com/
http://www.campaignforliberty.com/
Mai multe... poti sa cauti despre el

Statele Unite este la fel de democratica ca si ... China... as spune... stiu ca o sa-mi sariti in cap... dar diferenta e ca in Statele Unite propaganda chiar functioneaza si beneficiem de un mega show mediatic care da impresia ca totul e democratic si vointa populatiei e exprimata. Nu contest votul americanilor... dar in momentul in care ai de ales dintre doi oameni care sunt pana la urma pusi acolo sus de aceeasi oameni (si aici ma refer la oameni care fac parte din Bilderberg... sa nu ne imaginam, cel putin eu asa cred, ca la intalnirea Bilderberg se voteaza cine sa fie presedinte... spun ca oamenii care participa in mod constant la intalnirile grupului Bilderberg sunt cei care decid cine sa fie candidatii si de ce nu chiar si castigatorul... si ei (candidatii) sunt doar introdusi celorlalti membri pentru a intelege, probabil, cine sunt adevaratii stapani).

Sper ca am reusit sa iti raspund intrebarii tale...
"In a world of universal deceit telling the truth is a revolutionary act." -- George Orwell, 1984

rebelfire

Da, asa e Spooky,mersi frumos ptr raspuns..n-am avut timp pana azi sa citesc,  ptr ca am fost la conferinta cu Cristina Aldea, ...dar despre asta voi scrie la subiect...n buna
"Un intelept daca nu poate face ceva constructiv mediteaza, un prost insa, arunca cu piatra" doamne, da-mi mereu puterea de a fi cu mintea lucida si a realiza cat sunt de limitat fata de tine.." Rebelfire

Stefy1994

OK....Am citit toate prostiile pe care le-ati scris despre Obama.Si acum am sa-mi spun si eu parerea.Barack Obama e un om de incredere,e un om care dupa parerea mea n-are nimic de-a face cu 2012 si alte...shit-uri.Cand a fost presedinte Bush,n-am avut deloc incredere in acest om.In Bush am vazut raul.Iar dupa 9/11,am fost sigura ca Bush are ceva de-a face cu asa-zisul atentat.Dar in Barack Obama vad binele.Simt ca acest om va aduce schimbarea in bine pe care ne-o dorim cu totii.AM INCREDERE IN BARACK OBAMA.Chiar daca acum il criticati si il asociati cu evil-ul doar pt.ca e negru si american,mai tarziu sunt sigura ca va veti retrage toate cuvintele rele pe care le-ati spus despre el.Barack Obama,I trust you!Dumnezeu fie cu voi toti!
Friendship is the greatest treasure

liteady73

Salut Stefy1994 !...

Obama e un om. Nu se stie de care parte reala e. A se lasa patidele deoparte.. Santem pe forum de conspirationisti  :-D

Are un progrem. Sanatate pentru americani. Dedesubturi se pot cauta. Nu e cazul.
Am vazut "Deceptia Obama" si m-a intristat. Are si trecere de la Alex Jones. Pacat.

E treaba lui ce vrea sa rezolve. Numai sa nu-l zapaceasca. Vezi Codexul blestemat si cip-urile medicale in brat pentru un acuratetea controlului medical.  Are intentii bune. Ce stim noi, poate stie sie el. N-are cum sa spuna. Ce stie el... o sa aflam mai tarziu.

Obama e tinta de arhetip de anicrist ca-i presedinte. A cata oara.


Serban M

#35
Citat din: Stefy1994 din  31 August 2009, 01:00:08
OK....Am citit toate prostiile pe care le-ati scris despre Obama.Si acum am sa-mi spun si eu parerea.Barack Obama e un om de incredere,e un om care dupa parerea mea n-are nimic de-a face cu 2012 si alte...shit-uri.Cand a fost presedinte Bush,n-am avut deloc incredere in acest om.In Bush am vazut raul.Iar dupa 9/11,am fost sigura ca Bush are ceva de-a face cu asa-zisul atentat.Dar in Barack Obama vad binele.Simt ca acest om va aduce schimbarea in bine pe care ne-o dorim cu totii.AM INCREDERE IN BARACK OBAMA.Chiar daca acum il criticati si il asociati cu evil-ul doar pt.ca e negru si american,mai tarziu sunt sigura ca va veti retrage toate cuvintele rele pe care le-ati spus despre el.Barack Obama,I trust you!Dumnezeu fie cu voi toti!

Inainte cu obama zici ? documentarul l`ai vazut? prostiile vin deobicei din ignoranta.

Ia dai un play sa vezi cat de mai drac decat bush e Obama.

Cu speranta inainte si ochii inchisi nu facem nimic, iar vestea proasta pentru tine e ca nu obama conduce america.

@steffy : esti sigur ca ai vazut deceptia obama ? mi`e ca voi ati ramas cu gustul holywoodului care va da paine calda si schimbare.

Serban M

#36

romulus

CitatAM INCREDERE IN BARACK OBAMA.Chiar daca acum il criticati si il asociati cu evil-ul doar pt.ca e negru si american,mai tarziu sunt sigura ca va veti retrage toate cuvintele rele pe care le-ati spus despre el.Barack Obama,I trust you
E dreptul tau sa ai incredere.
Vezi tu, lucrurile nu sunt insa  intotdeauna ceea ce par.
Patreaza-ti o rezerva, fi sceptica, ca principiu general de viata !
Iti spun asta pentru propria ta protectie!
Stii vorba: pentru a nu fi deziluzionat, nu-ti face prea mari iluzii !
Am zis !
"Zisa cel nebun intru inima sa :Nu este Dumnezeu"
Psalmul 52 al lui David

Serban M

Citat din: Sirius13 din  31 August 2009, 06:21:34
Inainte cu obama zici ? documentarul l`ai vazut? prostiile vin deobicei din ignoranta.

Ia dai un play sa vezi cat de mai drac decat bush e Obama.

Cu speranta inainte si ochii inchisi nu facem nimic, iar vestea proasta pentru tine e ca nu obama conduce america.

@steffy : esti sigur ca ai vazut deceptia obama ? mi`e ca voi ati ramas cu gustul holywoodului care va da paine calda si schimbare.

ultima intrebare era pentru litleady

Stefy1994

Nu prea cred ca Obama e mai drac decat bush,dimpotriva,e mai inger decat bush.Romulus,iti multumesc ca te preocupi de protectia mea.Am fost sceptica atunci cand a fost bush presedinte,dar acum nu sunt deloc sceptica.Bineinteles ca ar trebui sa-mi pastrez o rezerva,sa am o urma de indoiala in ceea ce-l priveste pe Obama-nevinovat pana la proba contrarie.Pt.Sirius13:serios?Daca nu Obama conduce america,atunci cine o conduce?Vreun extraterestru-vreun reptilian-cumva?Obama e presedintele americii,el trebuie sa conduca america.La fel ca si la noi:Basescu e presedinte.Daca nu el conduce Romania,cine o conduce?Iarta-mi ironia,draga Sirius,dar ceea ce spui tu...nu prea cred.Viva Obama!Dumnezeu fie cu voi toti!
Friendship is the greatest treasure

Tileanu

stefy, google - > bilderberg, bohemian club, freemasonry s.a.m.d
2 + 2 = 5

Stefy1994

OOFFFFFFFFFFFFFF!!!!!!!!!!!!!!!FIR-AR SA FIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!CE AVETI TOTI CU BARACK OBAMA???Il urati cumva pentru ca e negru?Pentru ca e american???Fir-ar sa fie de rasism!!!!!!!!!!!!!!Lasati-l in pace!Va reamintesc ca atunci cand a fost bush presedinte,nu trecea zi,luna in care sa nu auzim de atentate si alte ''stiri''rele din america.Dar de cand e Obama presedinte,lucrurile stau mult mai bine.Dar voi...voi vedeti diavolul in el!Chiar si in Barack Obama,VOI VEDETI CONSPIRATII,SFARSITUL LUMII,SI ALTE PROSTII!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!EH BINE,VA INSELATI CU TOTII!!!!!OAMENI BUNI,TREZIREA!!!!Barack Obama e om bun,nu va luati voi dupa toate chestiile pe care le cititi pe net:bildenberg,bohemian club,freemasonery etc.Scuzati-mi ''discursul''.Dumnezeu fie cu voi toti!
Friendship is the greatest treasure

Nox

Citat din: Stefy1994 din  31 August 2009, 20:44:01
OOFFFFFFFFFFFFFF!!!!!!!!!!!!!!!FIR-AR SA FIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!CE AVETI TOTI CU BARACK OBAMA???Il urati cumva pentru ca e negru?Pentru ca e american???Fir-ar sa fie de rasism!!!!!!!!!!!!!!Lasati-l in pace!Va reamintesc ca atunci cand a fost bush presedinte,nu trecea zi,luna in care sa nu auzim de atentate si alte ''stiri''rele din america.Dar de cand e Obama presedinte,lucrurile stau mult mai bine.Dar voi...voi vedeti diavolul in el!Chiar si in Barack Obama,VOI VEDETI CONSPIRATII,SFARSITUL LUMII,SI ALTE PROSTII!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!EH BINE,VA INSELATI CU TOTII!!!!!OAMENI BUNI,TREZIREA!!!!Barack Obama e om bun,nu va luati voi dupa toate chestiile pe care le cititi pe net:bildenberg,bohemian club,freemasonery etc.Scuzati-mi ''discursul''.Dumnezeu fie cu voi toti!

Bunã Stefy1994, bine ai venit pe forum. Mi se pare mie sau mesajele tale sunt influențate de un mediu puternic religios.

Documentarul l-ai vazut?
Nu tot ce zboară şi este necunoscut este extraterestru.
All warfare is based on deception. -- Sun Tzu, 600 BC

All types of knowledge, ultimately mean self knowledge. -- Bruce Lee

Stefy1994

Buna Nox.Sa zicem ca mesajele mele sunt influentate de un puternic mediu puternic religios.Da,sunt foarte religioasa.Documentarul nu l-am vazut,dar am citit ceea ce s-a scris despre documentar.Sincera sa fiu...nu cred ca Obama e genul de om care sa vrea razboaie,chestii...Asta ca tot m-ai intrebat daca am vazut documentarul,eu ti-am raspuns si ti-am spus opinia mea.:) Dumnezeu fie cu voi toti!
Friendship is the greatest treasure

Serban M

#44
Citat din: Stefy1994 din  31 August 2009, 21:13:52
Buna Nox.Sa zicem ca mesajele mele sunt influentate de un puternic mediu puternic religios.Da,sunt foarte religioasa.Documentarul nu l-am vazut,dar am citit ceea ce s-a scris despre documentar.Sincera sa fiu...nu cred ca Obama e genul de om care sa vrea razboaie,chestii...Asta ca tot m-ai intrebat daca am vazut documentarul,eu ti-am raspuns si ti-am spus opinia mea.:) Dumnezeu fie cu voi toti!

Dumnezeu fie cu noi ! si sa ne pazeasca de religie ca uite de ce avem parte;

Te las in furia ta de crestin tipic sa arunci cu pietre in apararea salvatorului OBEYama, oricum nu`i bai ; cu timpul ne schimbam.

Nimeni nu are nimic cu Obama, tocmai d`aia ti l`au dat la tava, negru, ca sa aiba gust.

Bon Apetit !

p.s. : daca nu ai vazut documentarul nu ai ce posta aici.